Betty Barclay

Ár:   4180 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dankovicszsanett, az összetevőket feltöltötte: petra.gazsi, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Bőrtípus:   Zsíros

Romantikus tavaszi illat. Gyümölcsös, friss és lágy egyszerre.

Fej: Dinnye, Licsi, Ciklámen

Szív: Bazsarózsa, Mangólia, Frézia

Alap: Pézsma, Cédrus, Szantálfa

snowyfairy

2020. február 2.

Valóban nagyon virágos az illata. A bőrömön fújás után a bazsarózsa dominál majd pár óra múlva napraforgós illatba megy át. A tartóssága nem túl jó, 8 órán belül maradéktalanul elillan. Az üvegcse cuki, a kis masnival. A 25 ml-es kiszerelés mindennapi használat mellett kb 2 hónapig elegendő, mivel naponta 2x kell használni, hogy legyen illat. Persze ennyi pénzért nem várható el a tartósság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

sldaria

2018. augusztus 14.

Igazi tavaszi nyári illat a számomra ez is az egyik nagy kedvencem. Véleményem szerint tartós simán ki lehet vele húzni a napot :) Bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy ajándékcsomagban jutottam hozzá amiben volt egy tusfürdő és egy testápoló is és amennyiben a három terméket egyszerre használod abszolút kitart egész nap az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

csakmoni

2018. július 19.

Hát ez igazán meglepett, mert simán beelőz sok csilivili hírességet. Először olyan kis tizenkettőegytucat tinglitangli, de aztán finom üde marad, nem gagyisodik el, nekem ez a cédrusos friss alap a szívem csücske, nagyon szívesen használnám. Mondjuk lehetne tartósabb. Helyeske az üvege:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 19.

Reance

2018. február 10.

Sose gondoltam, hogy valaha lesz kedvenc parfümöm, de lett :) Először ajándékba kaptam Németországból. Sajnos hamar elfogyott, és kerestem az itthoni boltok polcain is, de sehol sem találtam. Aztán valamikor felbukkant a Müllerben, rögtön beszereztem az utánpótlást. Ezt követően szintén ajándékba megkaptam a nagyobb, 75ml-es kiszerelését, azóta is ezt használom. Könnyed, tavaszias illata van, bár nem túl tartós, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

kvin

2018. január 29.

Csere útján jutottam hozzá - köszi angyalszív - és meglepően tetszetős. Sokkal kislányosabb, virágosabb "tinglitangli" illatra számítottam, de szerencsére rajtam nem az. Inkább fás, fanyarabb virág, és ezt kifejezetten szeretem benne, pont az ilyeneket vadászom - és milyen ritkán futok bele!
Külön tetszik a doboza, üvege, pasztelles színvilág és valóban olyan maga az illat is. (Hozzám, mint nyár színtípushoz éppen ilyen passzol) Nem harsány, nem túl gyümölcsös, se nem édibédi, hanem visszafogott, enyhe burok, de nagyon kellemes, egyedi. Ha ebből az illatból készülne egy tartósabb, EDP verzió, szerintem vevő lennék rá.
Sajnos hamar elillan - ezért vontam le egy csillagot -, de nyáron 40 fokban szerintem tökéletes lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

jaszaidora

2017. június 5.

imádom az illatát, a hajamra szoktam fújni és egész nap érzem rajta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

imádom az illatát, a hajamra szoktam fújni és egész nap érzem rajta

kisizé

2016. szeptember 28.

Nagyon friss, kellemes illat, csak sajna nem a legtartósabb... de én szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Pampilla

2015. november 23.

Sajnos ez olyan....semmilyenke. Kár érte,mert a Betty Barclay név régen jól csengett,volt is kedvencem tőlük, a Voice,amihez hasonlót azóta se találok.De a mostanában kiadott illatok tényleg semmilyenek.Kár,nagy kár....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

Ano

2015. november 18.

Imádom a virágos, friss, tiszta illatokat. Ennek a parfümnek az EDT változatához 1500 Ft-ért jutottam a Rossmannban, és nagyon szeretem. EDT létére igen tartós, nap végén is érezni még a bőrömön, ruhámon. Az eddigi legtartósabb és legjobban illatozó virágos-fás kombóm, nem lehet elmenni mellette. Tipikusan az az illat, amihez famert és világos felsőt húzok :)
Hétköznapra tökéletes. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Hétköznapra tökéletes. 5*

Timcsi79

2015. augusztus 8.

Nagyon fincsi tavaszi vadviragos kert illat! Eeees ugy szaglasznam, furdenek ebben a tiszta finom illatban, de sajnos nagyon, de nagyon hamar elillan. Sajnalom, hogy nem tartosabb. :( ezert lekell vonjak egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.