Beyoncé

Ár:   5207 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matrjoska, az összetevőket feltöltötte: e-dina, Módosítva: 2012. június 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Parfüm illatcsalád: orientális-vanília
Parfüm összetevők: magnólia, neroli, barack, orchidea, pézsma, mandula, ámbra

Beyoncé Heat edp 15ml
Ár: 1990 , Eladó: Rékam
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Beyoncé Heat Edp
Ár: 3000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Feketebarbi

2020. augusztus 1.

Egy végeláthatatlan sorbanállást szerettem vna elviselhetőbbé tenni vele. Nem sikerült...
Olyan mint akiről "elnevezték. Nem tud már magával mit kezdeni kategória, Dzséló is ilyen, a túl sok is kevés.
Van itt minden, vanília, virág, gyümi, pézsma, ámbra, nehogy észrevétlenek legyünk! Fújja aki efféle feltűnést szeretne kelteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

BernadettM

2020. január 26.

Évekig használtam téli illatként, nagyon kellemes! Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Évekig használtam téli illatként, nagyon kellemes! Tartós.

Norcsi0701

2019. november 20.

Nekem ez az egyik kedvenc illatom. Nőies, könnyed, édeskés és magabiztosságot sugall.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

cs3ng31214

2019. május 23.

Azt kell mondjam, még annyira nem kapott el. Amikor 'édesebb' hangulatban vagyok, akkor használom sokat. Most hanyagolom, mert ez az érzés most nincs meg,de különben egy nagyon tartós és egy finom, nőies illat, nem az a tömény pacsuli, halálcukros, hanem visszafogottabb. Nekem ehhez mindig kell egy hangulat, tehât nem fújkálom felváltva nap mint nap, mint az 1D Our Momentet, meg a Lidl-s Mademoisellet. De nagyon tetszik, örülök hogy egy picit elegánsabb illatot is magaménak tudhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

fanni2000

2019. március 25.

Hónapok óta használom a legnagyobb kiszerelést minden nap többször de mintha nem akarna kifogyni:) nagyon szeretem, tartós és kellemesen édes illata van. Nem szeretem a virág illatú parfümöket, de ezt kifejezetten szeretem. Nagyon jó, az ára sem sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

malvada

2019. január 4.

IMÁDOM!! Egyszerűen megunhatatlan számomra, a top 5 illatom egyike. A karácsonyi szezonban fedeztem fel újra, nem egy nyári könnyed illat, annyi minden van benne. Nekem valamiért mindig a málna jut róla eszembe, de biztos csak az üveg színe miatt. Mély, egyedi és tartós illat, teljesen a Heat Rush ellentéte. A többi Beyoncé illat nyomába sem ér, erős volt ez a kezdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Yummy

2018. december 11.

Barátnőmtől kaptam. Nagyon tetszett az illata. Mély, nőies, buja illat ami téli estékre tökéletes tud lenni. Persze én nappal is használtam, de ilyen bújós meleg vad feelingje van. Viszonylag sokáig érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Floree

2018. augusztus 9.

Ajándékba kaptam egy nagy csomagban, amiben a parfüm mellett a testápoló és tusfürdő változata is benne volt. Nagyon szerettem ezt a virágos kompozíciót, nem tolakodó, de határozottan lehetett érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

bcintiaibolya

2018. május 28.

Diplomaosztómra kaptam ajándékba. Kellemes, lágy illata van, kevés is elég belőle, így sokáig ki fog tartani. Reggelente használom, és késő este még mindig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Norci89

2018. március 6.

Évekkel ezelőtt vettem magamnak,el is használtam,elég tartós,aztán decemberben újra felfedeztem a Müllerben kószálva,vettem gyorsan egyet,még mindíg jó,nem untam meg,de nem ez lesz a No.1 parfümöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)