Beyoncé

Ár:   6520 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

A buja kompozíció egzotikus gyümölcsös jegyekkel indít: licsi, mangó és pitahaya. A gazdag szívillat vörös erőteljes orchidea, sambac jázmin és a marokkói rózsa olaj. Az egzotikus fás afrikai szantálfa és pacsuli -vanília infúzióval adja az illat meleg, barátságos bázisát.

900Ft/10 ml Beyoncé Heat Kissed
Ár: 900,-Ft/10 ml+pk , Eladó: Melani79
Állapot: új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: átutalással, postán maradóra
bognarcsilla20

2019. október 18.

Sok parfümöt kipróbáltam már, de ez a kedvencem. Imádom az illatát: édes, nagyon nőies és nagyon tartós. Kevés kell belőle. 4000-ft. körül szoktam internetről rendelni a 100 ml.-es parfümöt. Az ára is megfelelő.
Egy dolog nem tetszik benne az üveg miatt nehezen lehet belőle fújni, rossz a fogása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

pirospipacsocska

2019. április 22.

Sajnos az én bőrömmel nem tudott jól együtt működni.Számomra fejfájdítóan erős,édes-fűszeres illat.Anyukámnak adtam,ő boldogan elhasználta.Csak a szép üvege miatt kap 2 csillagot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

wildrose

2019. február 18.

Kifújáskor édes, egzotikus gyümölcsös, leszáradáskor füstösebb, vaníliás-szantálos, meleg, buja illat. Nem túl intenzív és nem is különösebben tartós, nem is túl fantáziadús, de hétköznapra beválhat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

lohnerniki15

2018. november 16.

Nagyon kellemes illata van, sajnos nagyon hamar elhasználtam, de tervben van a következő üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

yellowbanane

2018. november 13.

Csalódott vagyok. Imádom ezt a fűszeres illatot, de fél óra után már semmi nem érződik. Pedig ez parfüm és nem toilette... Nem veszem újra, a funkciójat nem teljesíti...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

cattitude

2018. augusztus 28.

az én bőrömön nagyon tömény, fullasztó :( máson biztos nagyon finom is tud lenni, de rajtam tényleg túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

eveartstar

2018. május 19.

Bocsi csajok, hogy nyanyaként itt beledumálok, de muszáj volt megszagolnom, hogy milyen parfit is töltöttem fel ide.
Szóval tojok én rá, hogy milyen összetevők vannak felsorolva a listáján!
...gyerekek tudjátok ti egyáltalán, hogy milyen szagot locsoltok magatokra?
Nem mást mint egy hiper realisztikus tojáslikőr illatot! Tessék csak jó mélyen inhalálni egy üveg eggnogba!
Lehet már nem is divat ilyet inni, de ügyes húzás gourmand parfümnek eladni..ugye?!
Mondjuk nem az én korosztályom ez a kölni, de ha az enyém lenne, valami jó kis buliba locsolnám fel magamra..:D...vagy karácsonykor.
Ettől függetlenül csillagos 5-ös ez a viccbe illő húzás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 19.

Szóval tojok én rá, hogy milyen összetevők vannak felsorolva a listáján!
...gyerekek tudjátok ti egyáltalán, hogy milyen szagot locsoltok magatokra?
Ettől függetlenül csillagos 5-ös ez a viccbe illő húzás!

aesthete

2018. február 11.

Születésnapomra kaptam ezt a parfümöt és csak áradozni tudok róla. Egyszerűen imádom! Nagyon kellemes illata van, hozza számomra azt a pluszt amit egy parfümben keresek és emellett tartós is. Ha elfogy mindenképp beszerzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Luna1024

2017. szeptember 9.

Egy notino-s vásárlás mellé kaptam belőle kárpótlásul 1 ml-s mintácskát, egy Davidoff Cool Water Night Dive-val és egy Chloé See by Chloé-val egyetemben... És tisztán emlékszek rá, hogy míg a másik kettőt csupán egyszer-kétszer "próbáltam fel", addig ezt állandóan kenegettem a csuklómra, mert nem tudtam betelni az illatával... Annyira finom, nekem nagyon-nagyon tetszik!!!! :)
Erősen csokis (tényleg érezhetően ott van benne a kakaó), vaníliás finomság egzotikus gyümölcsökkel, melyekből én leginkább a guavát vagy a maracuját érzem. Nem tudom, valóban ezek-e az összetevői, így inkább arról írtam, hogy én mit érzek... Nagyon finom, ízlésesen édes, mély illat, összefut tőle a nyál a számban! :D Talán "gourmand" kategóriába is besorolható, de valahogy mégis más, különleges... Általánosságban nézve nem sűrűn vagyok kibékülve a celebillatokkal (leginkább azért, mert a legtöbbnek van egy fura mellékillata, amit én nem szeretek), és a Beyonce parfümök is tökéletesen hidegen hagytak eddig, de ezt minél többször próbálom, annál jobban tetszik! Még az is meglehet, hogy valamikor veszek egy üveggel... :)
Inkább őszi-téli, hétköznapi illatnak mondanám, de talán alkalmakra is megállja a helyét! Én még a tartósságával is elégedett vagyok, ami szintén meglepetés.

Vera Wang Princess-rajongóknak kötelező darab! Szerintem a két illat nagyon hasonlít egymásra (meg egy picit a La Prairie Silver Rain-jének középfázisára is), így aki az egyiket kedveli, valószínűleg a másikat is fogja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

adrica

2017. augusztus 25.

Nagyon finom téli süti illata van, amiben valami kis piros gyümi is megbújik. Édes, ízletes finomság ez. Annyira téli-karácsonyi, adventi feelingje van. Talán mivel az édesek hidegben jobban érvényesülnek, azért tűnik olyan karácsonyinak. Ha mennék szánkózni, vagy az adventi vásárba, tutira ezt az illatot választanám! És odabújós! Nagyon kívánság listás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral, Eugenol, Coumarin, Farnesol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.