Beyoncé

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: soos.gina93, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1890 Ft

Gyümölcsös-virágos illat.

Fejillat: marakuja sorbet, vérnarancs, brazíliai cseresznye

Szívillat: sárga tigris orchidea, mangóvirág, narancs hibiszkusz

Alapillat: mézborostyán, tikfa, pézsma

Ár: 1890 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 2 290 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
1000Ft! Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
Ár: 1000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Ár: 1800 ft + posta , Eladó: agi123
Állapot: a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: postán maradó (685 ft); foxpost (699 ft); személyes átvétel (hétköznap délutánonként az Örsön, vagy megbeszélés alapján, Köki, Corvin, Népliget)
NovErke

2019. október 24.

Egyszer volt egy kimérős Beyoncé parfümöm, ami után félve szagoltam meg, bár gyanítom hogy a kimérős parfüm mind csak valami ócska kutyulmány...
Ez egy nagyon jó, számomra citrusos-gyümölcsös illat. Leginkább nyárra tudom elképzelni. Sajnos nem túl tartós, de nyilván ez csak egy permet. A parfüm változat biztos hogy sokkal tartósabb és egyébként annak az üvege is nagyon tetszik.

Up.
Nem értem miért nem éreztem tartósnak, biztos eldugította az orromat a többi parfüm amit vele együtt szagoltam. Nagyon is tartós, nála drágább termékeket is felülmúl. Bőrön órákig, ruhán napokig érezhető. Kifújáskor friss citrusos, a leszáradása egy melegebb fűazeresebb illat. Szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb illat a drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Up.

carolinett33

2019. január 5.

fini tartós a pasimnak is tetszett. tipikus nyári trópusi gyümölcsös, Escada jellegű illatcsalád. 5-6 óra után még simán éreztem. azért nem 5 pont, mert valahogy unalmasabb mint a többi ilyen jellegű illat.

Szerk: megadom az 5 pontot mert volt rajtam azóta hasonló Escadás illat és rettenetesen untam, szóval szerintem velem van a baj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Csanadivivi

2018. október 25.

Az illatát imádom, nagyon kellemes, citrusos :) Egyetlen negatívuma, hogy én egyáltalán nem érzem tartósnak. Nagyon kár érte, mert ezt leszámítva tényleg semmi rosszat nem tudok mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

bettina28

2018. szeptember 15.

Igazán gyümölcsös, friss illat. Nem tömény egyáltalán, igazi nyári hangulatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Igazán gyümölcsös, friss illat. Nem tömény egyáltalán, igazi nyári hangulatú.

Viwi0524

2018. augusztus 28.

Az egyik kedvenc nyári illatom, egyszeruen nem.tudok betelni vele... nekem kb 8 orat kibir az illat, ami sztem egész jo ahhoz kepest h natural.sparyrol beszelunk... 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

adri0419

2018. augusztus 20.

Nagyon finom illat, kis nyárias üde gyümölcsös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nagyon finom illat, kis nyárias üde gyümölcsös.

mokojka

2018. február 9.

Édeskés-narancsos komfortillat. El tudom képzelni bármelyik évszakban. Szaladgálósnak használom,a tartóssága nem az igazi,bőrön kb. két óra nálam,ezért csak egy erős közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Hoogie

2018. január 21.

Szeretem az illatát olyan üde kicsit fanyar, de friss!Nem lett a kedvencem de azért használtam párszor már. Más illatokat használok, más illat úgy érzem jobban passzol hozzám.Meg az öltözködési stílusomhoz.4 csillag mert mást használok és ugye ez egy parfüm spray tehát nem eau de parfüm kategóriájú és tartósságú! Ezt inkább sportolókon képzelném el vagy egy irodai aktakukacoz titkárnőhöz.....Ha valakit érdekel nálam eladó egy ilyen parfüm spray 1000 Ft-ért.Még ide nem töltöttem fel, de lehet hogy ezt hamarosan pótolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

orsipanka

2018. január 15.

Ez az én illatom! Legalábbis eddig nem találtam olyat eddig, ami ennél jobban tetszett volna. Csak a natural spray változatot használom, így nem várok tőle egész napos tartósságot, de fél napot bőven kibír, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Egyetlen hibája a tartóssága. 3 óra alatt minimalizálódik. Egyébként egy könnyű, hétköznapi illat. Szerettem, de hamar elfogyott, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.