Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

750 Ft Beyoncé Heat Wild Orchid 15 ml
Ár: 750 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Egészen pontosan a fele van még benne, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.
Beyoncé Heat Wild Orchid+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

riteia92

2021. május 16.

Isteni finom illata van, viszont a tartóssága úgyis botrányos ha bőrre és ruhára is egyaránt fújkálok legalább 3-at, 3-at. Öt percig se tart. Itthon befújom magam, kimegyek a buszmegbe, már semmit nem érezni. Mindennapos használatra szántam volna, de nem akarok mindennap semmilyen illatú lenni, azért nem ezért veszem én a parfümöket drága pénzért hogy befújom magam és öt perc múlva semmi, míg mások meg illatoznak körülöttem a jobbnál jobb és finomabbnál finomabb parfümökben. Nem hiszem el hogy ennyire szerencsétlen vagyok, a legtöbb parfümöm 5 perces teljesítményű, ami meg ne adj isten mégis tartós az meg kis idő után átvált undorító karcos, fullasztó alkoholos műanyag illatba. Olyan kár hogy nem tudom megtalálni azt a parfümöt ami finom és még két órával később is ugyanúgy finom és nem vált át valami borzalomba (most rád célozgatok La vie est belle...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Burgundy.Dahlia

2021. május 11.

Nem ismertem a Beyonce illatokat, egy drogériás ámokfutás során szagoltam meg, és WOW. Különleges, egzotikus illata van, édes, így inkább a hűvösebb időben tudom elképzelni, hogy még jobban működik. Egy ici- picit emlékeztet Katy Perry Mad Potionjára, bár ez az illat púderesebb, és ahogy látom az összetevők sem egyeznek.
Egy csillag levonást a tartóssága miatt kap, ugyanis annyira azért nem teljesít jól, de az ára, külseje és az illata viszont tényleg 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Cabir

2021. május 1.

Isteni! Abszolút kedvenc, talán a legjobban sikerült Beyonce parfüm. Ár-érték arányban nagyon jó. Édes, fűszeres, egzotikus, nem megosztó - szinte mindenki szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

capcarapcap

2021. április 12.

Még 6 évvel ezelőtt kaptam a páromtól a testpermetét annyira kellemes illatú volt,hogy mai napig is kedvenc parfüm❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Ani80

2021. január 19.

Nagyon tetszik, édes, meleg, bújós illata van. Rajtam a kókusz és a magnólia érződik jobban. A tartóssága is megfelel, a sálamon másnap is éreztem az illatát. Biztos újra veszem, ha elfogy, egyszerűen jókedvem lesz ettől az illattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

bllvktr

2020. december 29.

Imádom az illatát, most veszem másodszor, egyszerűen olyan kedves (? :D) illata van, és egészen tartós is nekem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

lZsuzsi

2020. október 18.

Milyen csodas ez a parfum, azt kivanom barcsak ne fogyna ilyen gyorsan, es barcsak tartosabb is lenne. Mar 3eve zsinorba hasznalom egy par masik parfummel felvaltva. Egyszeruen imadom a kokuszos, kellemes illatat amit elem varazsol. Egy hangulatterapiaval er fel ha befujod magad vele, tavasszal-nyaron imadom hasznalni. Ha lenne illatban ra hajazo, tartosabb alternativaja, biztosan beruhaznek ra, dehat most O van, Ot kell szeretni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

fokyandi

2020. február 17.

Huhh, hát ez nekem nagyon nehéz illat. Nappalra semmiképp nem tudom elképzelni, estére is csak nagyon óvatosan. Viszont nagyon tartós, 6-7 óra múlva is éreztem a csuklómon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 17.

CsinCsilla

2020. február 15.

Kellemes illat, viszont a kókusz miatt nem tudtam teljesen megszeretni.. A kókusz miatt olyan a lecsengése, amit nem tudok megszeretni, pedig nem lenne rossz illat :( Édes illat, őszre/télre nagyon jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Lokitheprincess

2020. február 3.

Egy időben, néhány éve nagyon szerettem, rajtam cukorka illata volt, sokat vettem belőle de kinőttem a vattacukorfelhőt. Szerencsés akin finoman érződik, és sokáig tudja viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol