Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Fannie

2020. január 11.

Nagyon megtetszett az illata egyszer a drogériában, mert bár elsőre túl édeskés volt, amikor ráfújtam a csuklómra, pár perc után nagyon kellemes illattá változott. Rajtam egyáltalán nincs édeskés illata, inkább egy komolyabb nőkön érezhető parfümnek tudnám leírni, de biztos vagyok benne, hogy van olyan, akin cukros illata lesz egy idő után. Szerencsére én a környezetemben nem is éreztem még máson ezt, úgyhogy nekem különleges az illata. Amikor először kipróbáltam, hirtelen felindulásból megvettem, mert pont kedvezményes volt, aztán nagyjából a fél üveggel elhasználtam, és lassan megfeledkeztem róla, mert sajnos az illata nem tart ki egész nap, egyszer-kétszer frissíteni kell (ezért a négy csillag). Néhány hete újra ezért nyúltam a fiókban, és megint nagyon megfogott ezzel az illattal, szóval most ezt használom, és úgy tervezem, hogy ha elfogy, beruházok egy második üvegre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Mirácska09

2019. december 20.

Nagyon szeretem ezt az illatot, finom kókuszos, az epret is kiérzem belőle. Beleszagolva a kupakba tényleg cukros, de kifújás után gyorsan elmegy ez az édesség. Régóta megvan, már csak az alján van egy picike, ez nagy csoda 😮. Nem a legtartósabb, pár órát azért kibír. Én most megint rákaptam. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

NovErke

2019. december 15.

A kedvesem tudja hogy nagy parfüm mániás vagyok ezért ezzel lepett meg Karácsonyra. Ki sem bírta addig, már oda adta❤ Sokszor csak azért beugrok a dm-be hogy leteszteljek 1-2 parfümöt így elég soknak ismerem már az illatát. Szeretem az édes illatokat és bár ez is az, én nem biztos hogy ezt választottam volna, de ezt Ő választotta nekem.
Kifújáskor erős cukorkás illata van, ami kis idővel sokat szelídül. A kókusz összetevőn meglepődtem én azt egyáltalán nem érzem benne. Nekem ez egy édes virágos bogyós gyümölcsös illat. Sajnos magamon csak pár órát érzem de biztos vagyok benne hogy mások tovább érzik. Nekem amúgy nagyon hasonlít ehhez az Avonos Far Away Rebel. Csak az erősebb hatósugarú ez viszont kifinomultabb. Mindkettőt szeretem de most a Beyoncé a nagy kedvenc. Annyira megszerettem❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Dalmation

2019. december 4.

Egy ismerősömön éreztem először, és iszonyúan megtetszett.
Nagyon nehezen választok parfümöt, és ha megszokok egy illatot, ragaszkodom hozzá.
Így a barátnőm miatt megvettem, és azóta ez az illatom. Remélem másokat is legalább annyira elvarázsol ez a finom, visszafogott illat, mint engem.
Már 3x vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Egy ismerősömön éreztem először, és iszonyúan megtetszett.
Már 3x vettem újra.

Andi0415

2019. július 9.

Nekem bejött mikor kipróbáltam, valami könnyű kerestem és nem épp egy Beyoncé ,,bóvlira" vágytam. Csak megszagoltam a kupakját, mert az üveg tetszett 😁 kipróbáltam ,,nem is rossz" okból. Valóban kilóg a B. sorból...
Érte mentem vissza később. Nem alkalmi, nem egy különleges, de mindennapokra nagyon kellemes viselet. Én a tartósságát sem hiányolom, az árát tekintve az is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Nina1205

2019. április 6.

Még mindig nyári illatkereső akcióban vagyok. A csaj általam ismert többi illata vagy csak szimplán lapos, vagy még büdös is, de ez kifejezetten jó. Van benne valami édes, könnyed tisztaság, gondolom a virágoktól, de ugyanakkor valami nagyon szexi is. Ja és ebben végre a kókusz sem lesz macskapisi szagú, mint sok más társában.
A tartóssága sajnos kritikán aluli, de ennyi pénzért nem bánom fújkálni gyakrabban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Ginatural

2019. január 31.

Finom illat de sajnos egyáltalán nem tartós! Abszolut kókuszos illat, leszáradás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Yeticica

2018. november 23.

R-ba valo beszabadulasom friss elmenye ez az illat. Niche parfikban nem lett jobaratom az orchidea, egyszeruen nem birom, nem szep a boromon, nem tetszik. Rettegve fujtam magamra, de vegszukseg volt kerem, hetek ota pocsek illatokkal talalkoztam csak. Hajszolt idegzetemnek pentek delutanra kellett valami lecsendesites.
Es ez a parfi jo. Szep. Orchideas. Pontosabban nekem orchidea tejes. Van asszem a Palmolivnak egy tusfurdoje ami teljesen ilyen illatu. Finom, puha pezsmas alapob orchidea es krem. Az elso pillanatok cukorbombasokkja utan megnyugidtam, ez nem egy nyaloka illat, szeerencsere a cukrossag hamar elillan.
Egesz jo a tartossaga is. Sokat nem valtozik a boromon, de az nem baj. Nekem ez az otthoni komfortillat lenne . Ha megvennem. De nem fogom. Ha nagyobb hatosugaru lenne, elgondolkodnek rajta. Minden esetre abszolut kellemes, olyan rozsaszin-tejes-opalos illat, fiatal lanyokon biztosan nagyon szep (na nem a kacsacsorseggszaju, vasalt haju, mukormos fajtan, hanem a termeszetes, 20-nak kinezo es ennek megfeleloen viseljedo leanyzokon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

unicornlady

2018. május 31.

Egyszerűen gyönyörű! Megmondom őszintén kemény előítéletekkel mentem neki tesztelgetni a Beyonce neve alatt futó parfümöket,mert sok alatt olvastam a véleményeiteket,hogy szuperédes szintetikus mű lötty,meg egy kaptafa az összes,tucatillat stb...
Ő volt az első amit papírra,a heat kissed-et csuklóra fújtam. És mindkettő szerelem! Ez nekem egy picit könnyebb,frissebb..míg a másik talán nem kánikula idejére való(...bár ha sikerül beszereznem,tuti locsolom majd mindkettőt) :D

Nagyon csajszis! Nem mondom,hogy egy komoly irodistán el tudom képzelni,aki szomorúan ül a boxában a nyugdíjra várva. Ő tele van élettel,mozgalmas,-pezsgő illat,de azért nem is kislányos vattacukor. Nem szeretem mikor valaki az alapján skatulyázza a parfümöket,hogy ez csak "tiniknek való","csak a fiatalabb korosztályon tudom elképzelni",szóval korhoz nem kötném,de azért magabiztos,kissé flörtölgető hölgy illata ez. Igen,olyan Beyonce,vagy Eva Mendes... Csodaszép nyári illatnak gondolom. Tartóssága szerintem nem olyan vészesen gyenge,talán 5-6 órát is bír. Emiatt én nem vonok le tőle csillagot.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Krisztijonas123

2018. április 22.

Nagyon édes, nőies. Sajnos pár óra után újra kell fújnom, ettől függetlenül újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol