Beyoncé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2023. május 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

2017-es megjelenésű parfüm, melyet Beyoncé számára az első színpadi pillanatok ihlettek, miközben flitteres ruhát viselve a fény átvilágította őt.

Fejjegyek: rózsabors, zöld jegyek, frézia

Szívjegyek: orchidea, jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: moha, pacsuli, pézsma, vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsuzsanna84

2021. október 11.

Aki szereti a gyöngyvirág illatát, annak ez is fog tetszeni, mert szinte csak ez érezhető benne. Az árához képest tartós, 4 órát biztosan kibír. Szaladgálós illat hétköznapokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Rommie77

2021. július 31.

Első fújásra egészen kellemes, aztán már egy félóra után lecsupaszodik egy olcsó wc-illatosító szintjére, és ahogy telik a nap, egyre büdösebbnek érzed és meg akarsz szabadulni tőle. Ezért az árért elég kiábrándító, de ami különösen meglep, hogy Beyonce ehhez a nevét adta. Nem hiszem, hogy valaha is képes lett volna ezt magára fújni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

googles

2019. szeptember 28.

A celebparfumok nem vonzanak kulonosen. Ha enekesno, szinesz, modell nevevel adnak el egy illatot, tapasztalatom szerint gyenge alkotasok szuletnek.

Ez kellemes meglepetes. Konkret viragok illatat nem erzem ki belole. Inkabb egy konnyu, citrusos-viragos illat. Sokkal inkabb tetszik nekem ez az irany, mint a szokasos edes, fuszeres koktelok, amik annyira jellemzoek a celebparfumok teren.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 28.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 28.

Sajnos nagyon semmilyenre sikerült. Halovány gyöngyvirág,kis frèzias viragosság es icipici pézsma a végén. Tartóssága 30perc. Mint valami locsolókölni vizezve. Az üvege es színe elmegy, más szín illene hozzà, halvàny vajszín, vagy àtlàtszó! Pedig több illatot is szeretek B-től, de ez... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

bananahammock

2019. szeptember 26.

Csak ajánlani tudom ezt a parfümöt! Azoknak, akik nem szeretik az izgalmakat és a meglepetéseket! Ez ugyanis kifújod: gyöngyvirág, viseled: gyöngyvirág, leszárad: gyöngyvirág! Én ezt az illatot nem is kötném alsó korhatárhoz, de a felsőt is 14 évben határoznám meg. Nőknek nem való – díváknak, mint Beyoncé pedig végképp nem.
Az a kábé 1700 Ft, amennyiért megvettem a 30 ml-est, végül tanulópénznek bizonyult, hogy drogérás parfümökkel ne nagyon próbálkozzak.
A két csillagból egyet jóindulatból adok, egy meg annak szól, hogy nincs különösebb bajom a gyöngyvirág illatával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

wildrose

2019. augusztus 4.

Kifújáskor friss frézia, aztán bájos gyöngyvirág, leszáradáskor pedig pézsmás-pacsulis jegyeket érzek. Közepesen intenzív, közepesen tartós, különösebb csavar nélküli, de kellemes, hétköznapi, viselhető illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Lory

2018. május 21.

Nagyjából tetszenek Beyonce illatai viszont az első 2-3 illatán kívül maradandót nem sikerült alkotnia számomra de még azok közül sem birtokolok egyet sem.Valahogy volt mindig más ami jobban tetszett de ha azokból kaptam volna,akkor elhasználtam volna,én magam mást választottam :)Ez a Shimmering Heat meg már az a kategória,ami garantáltan a polcomon maradna,ott is a leghátsó sorban,mikor port törölnék akkor kerülne a kezembe.Unalmas túl szolid egyszerű virág illat,csavar és szilázs nélkül.A gyöngyvirág és a frézia tisztán kiérződik de se az indításban a rózsabors se a leszáradásában a pézsma vagy a vanília....Nagyon összecsapták,kár is több szót vesztegetni összetevőkre.Nekem sem jön át belőle a reflektorfény meg a flitteres ruha.Ha ilyen egy színpadra termett csillogó celebnő illata,akkor jobb nem megtudni,szerinte milyen egy alsós tanítónéni konszolidált illata.Csalódás,nem annak adja magát ami valójában,teljesen más a hozzá tartozó marketing szöveg mint amit igazából kapunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

ALettah

2018. május 18.

Nem szeretem Beyoncét, se a zenéjét, se a parfümjeit. Eddig egyetlen szippantásnál vagy papírcsíkra fújásnál többre nem jutottak nálam, ez azért lett kivétel, mert egy barátnőm fürdőszobájában találkoztunk :)
Nekem biztos, hogy nem egy csillogó ruhás díva, hanem egy szolid, visszafogott és unalmas könyvtáros kisasszony jut eszembe róla. Virágok, főleg gyöngyvirág, semmi harsányság. Hatósugár és tartósság is gyenge.
Továbbra sem érdekelnek Beyonce illatai...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Továbbra sem érdekelnek Beyonce illatai...

veresbarbi

2018. január 5.

Egy ideje nézegettem már, mikor végre a karácsonyi ajándékcsomag leárazások miatt sikerült nagyon jó áron hozzájutnom. Az üvege és a színe gyönyörű, az illatról is a világos, jégkék szín ugrana be elsőre, ha nem látnám az üvegét. Rajtam nagyon tartós, reggel fújtam 2 fújásnyit és még délután 3kor is érzem magamon. Az illatok elemzésében nem vagyok valami jó, de az összetevők alapján kiérzem a gyöngyvirágot,az orchideát és enyhén a pacsulit is. Nyárra, tavaszra tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

angelina69

Korcsoport: >54
2017. október 12.

Az egyik drogériában tett futó látogatás közben kipróbáltam ezt az új illatot. Végre nem édes-mézes-karamelles. Ugyanakkor nekem nem jött be, de ezt az ízlésem rovására írom. Másrészt, hasonló illatot már éreztem valahol, valamikor, lehet, hogy a múltban. Rajtam kizárólag fehérvirágos-pacsulis, kicsit kesernyés. Nem tudnám elképzelni az őszi, hűvösebb időben, mert számomra van benne valami hidegség, távolságtartás. Az átlagosnál valamivel nagyobb szillázzsal bír, de nem bántó módon. Tartóssága átlagos. Egyébként reménykedem, hogy talán lassan sikerül kilábalni a javarészt édes illatok forgalmazásából. Ez az illat, annak ellenére, hogy nekem nem bejövős, mégis javára írom a másságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.