BH Cosmetics

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: topsminkotti, Módosítva: 2018. július 3.

Többfunkciós szemöldökzselé rugalmas tartással. Rögzíti, definiálja és kondicionálja a szálakat.

Áttetsző és színezett változatokban is kapható.

topsminkotti

2018. július 3.

Én a színtelen változatot vettem meg, a kifogyott MAC szemöldök zselét szerettem volna pótolni. (mivel igyekszem Cruelty free termékeket vásárolni, ezért gondoltam kipróbálom). A MAC-hez hasonlítva gyengébb (de olcsóbb) termék. Én fixálásra használom a rakoncátlan szálacskák ellen. A leírás alapján lehet gyengébb vagy erősebb fixálást elérni. Ezt elég nehézkes belőni, ha kevés az anyag a kefén, akkor egyáltalán nem rögzít, ha sokk akkor meg darabosan áll a szemöldökön. Ha sikerül a mennyiséget eltalálni, akkor minden ok :)
Azért még próbálkozom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

Azért még próbálkozom...

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.