BH Cosmetics

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Ár:   $14

28 erősen pigmentált, metálfényű színt tartalmazó szemhéjfesték paletta.

Terkabarka

2019. május 30.

A "Modern mattes 28" palettával együtt rendeltem meg. Ezek a színek, te jóóóó ég. Gyönyörű az egész paletta, élőben világosabb és sokkal szebb, mint a fenti képen.
Nem darabos csillámos, hanem szaténes fényes, némelyik szín kevésbé pigmentált, mint a többi, de összességében egy nagyon jól pigmentált, könnyen használható paletta.
Én minden fényes színt ujjbeggyel viszek fel, úgy tökéletes.
Nagyon tetszik, hogy ilyen sok különböző színt tartalmaz, már herótom van a csak barnákat, csak lilákat, stb tartalmazó palettáktól (van már elég)
A két palettával tulajdonképp minden sminket el lehet készíteni, visszafogott neutrális és alkalmi papagájsminket is, télre-nyárra tökéletesen kihasználható.
Ára Beautybay-en jelenleg 16 eur, ami nagyjából egy make up revolution paletta ára, de szerintem ez sokkal jobb minőségű, változatosabb és nem utolsó sorban nagyobb pan-eket tartalmazó paletta

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Én minden fényes színt ujjbeggyel viszek fel, úgy tökéletes.

mano

2018. augusztus 30.

Miután nagy nehezen átverekedte magát szegény paletta a magyar vámrendszeren, sikeresen kipróbálhattam végre. Nagyon szép, izgalmas színes vannak benne. Picit porzik, de én akciósan, kb. 3000 forintért rendeltem, ennyi belefér. Ha vizes ecsettel tapogatjuk fel, akkor érvényesülnek igazán a színek, száraz ecsettel pedig visszafogottabb nappali sminkeket szoktam vele készteni, de a pigmentáltságra nincs panaszom. Ha van mellé egy jó kis matt palettánk, akkor remekül ki lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.