BH Cosmetics

Ár:   €14.75   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: blumarine, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   €14.75

A márka Travel Series sorozatának újabb darabja Svájcot idézve jelenik meg a palettában. 16 minőségi, pigmentált árnyalat.

Vegán

ago.m

2021. augusztus 13.

Első látásra megfogott a paletta, az egyik kedvencemmé vált, főleg az őszi szezonban nagyon jól ki tudom majd használni. A mattok pigmentáltak, könnyen lehet velük dolgozni. Személy szerint az egyik halvány nude helyett egy igazi neutrális barna nekem jobban bejönne, de ezért az árért és minőségért cserébe ezt abszolút el lehet viselni. Engem leginkább a metálos színek fogtak meg, geneva és alps árnyalatokon már pár hónap után is jól látszik a sok használat, pedig palettákból nincs hiányom.
Bh az egyik kedvenc márkáim egyike lett, rengeteg palettám van tőlük. Ár-érték arányban a legjobb márka, ráadásul náluk szinte mindig vannak nagyobb leárazások. Ez a paletta is az utóbbi időben folyton 40-50%-al le volt árazva, mivel új külsőt kapott. Az elején a kép megváltozott, illetve nincs benne már tükör (ami kár, de igyekeznek környezetbarátabbá tenni a csomagolást, így érthető). Nekem a régi csomagolás van meg, ami jobban tetszik, de maga a festék elvileg nem változott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Anheszenamon

2021. február 14.

Ez egy nagyon jól összerakott paletta. Én eddig csak a Zodiac Love Signs palettát használtam a márkától és azzal is elégedett voltam. Ez ismét egy olyan termék ami nagyon jól sikerült nekik. Első látásra megfogtak a színei. Abszolút nem egy tucat paletta. Tetszik, hogy nem egyetlen szín köré épül az összes árnyalata. A színek sokfélesége nagy teret ad a fantáziának. Készülhet kékeslila, zöld, ezüst, rózsás de akár teljesen nude szemsmink is vele. A minőségre sem tudok rosszat szólni, talán annyit megjegyeznék, hogy használat közben kicsit potyog. De erre mindig van megoldás. A fényes színek puhák, erősen pigmentáltak, és a mattokkal is könnyen lehet dolgozni. Nem tapasztaltam foltosodást, nem tűnnek el ha satírozom őket. A fekete is nagyon jól sikerült formula, még tusvonalat is húztam vele. Benne van minden amit szeretek: matt bőrszín, matt átmeneti színek, matt sötétbarna és fekete, satírozó színek és szebbnél szebb színes árnyalatok amelyek mindegyike használható számomra. Szerencsére nem tartalmaz semmi neon vagy egyéb rikító papagájszínt amihez soha az életben nem nyúlnék hozzá. Ár-érték arányban verhetetlen. Rengeteg palettám van, főleg high end kategóriában, és bizony néhány márka tanulhatna a BH-től. Nagyon szívesen nyúlok érte, bárkinek ajánlom aki szereti ezeket a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.