BH Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2015. január 22.

88 trópusi, matt árnyalatot tartalmazó paletta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kimi

2015. január 26.

Első benyomásra nagy csalódás ez a paletta. 88 matt szín helyet kb. 80 matt és 8 csillámos szín található. Részemről ez elég lenne a -4 csillaghoz, mert nem azt kaptam amire számítottam. Eddig 3-4 barna színt próbáltam azok nem igazán pigmentáltak. Mivel még csak tesztelgetem, ezért megelőlegezek 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.