Bielenda

Ár:   3850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. február 2.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Multifunkciós szérum, kombinált bőrre kifejlesztve. Gazdag formulája hatékonyan normalizálja a faggyútermelést, szabályozza a faggyúmirigyek működését, tonizáló, hidratáló, tápláló hatású, javítja az egyenetlenségekre hajlamos bőr állapotát. Az antibakteriális hatású teafa olaj, a faggyúszabályozó azeloglycine, az antioxidáns hatású C-vitamin, a hámlasztó hatású mandulasav, a regeneráló hatású B3-vitamin biztosítják az átfogó hatást: csökkentik az aknék, mitesszerek kialakulását, kiegyenlítik az elszíneződéseket, szabályozzák a faggyút, láthatóan csökkentik a pórusok láthatóságát, hidratálnak, táplálnak, regenerálják a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Shila

2022. szeptember 20.

Tetszik, hogy többféle összetevő van a szérumban, állaga könnyű, gyorsan beszívódik, az illata üdítően friss, kiadós mennyiség. Nekem kicsit szárítja a bőröm, nyilván a hámlasztó összetevő miatt, de mindig hidratálok, ősztől egyébként is testesebb krémmel, így ez nem okoz gondot. A neve: green tea engem megtévesztett, szerintem az nem egyenlő a teafaolajjal. Pár hete használom, egyelőre nincs változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 20.

Asztraia

2021. október 13.

Nem csodaszer, de folyamatos használattal egységessé, ragyogóvá teszi az arcbőrt, a pattanásokat pedig gyorsan eltünteti.
Hamar beszívódik, az illata is nagyon jó.
Hozza amit ígér, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

Hamar beszívódik, az illata is nagyon jó.
Hozza amit ígér, teljesen megéri az árát.

Glorcika

2019. október 17.

Nagyon jó kis szérum, de sok változás nem volt az arcomon a terméktől, ezért kap csak 4 *-ot. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

amygdala0131

2019. október 10.

Nem győzött meg arról, hogy csodaszer lenne, de rendszeres használattal szép lassan teszi a dolgát. Mérsékelte az arcbőröm zsírosodását, de a kialakult pattanások gyulladását csak 3-4 nap után húzta le. Az illatát nagyon szeretem, és pozitívum, hogy hamar beszívódik, ezért szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

dandy93

2019. október 7.

Lassan egy hónapja használom minden este, de én annyira azért nem vagyok "hasra esve" tőle... Sajnos a pórusaimnak/mitesszereimnek meg se kottyant, a már előbújt pattanásaimon sem sokat segített, nem húzta le a gyulladást, pirosságot, max picivel hamarabb száradtak le. A bőröm zsírosodását viszont főleg homloktájékon mérsékelte, és mintha halványított volna picit a visszamaradt foltokon. Pozitívum, hogy nem ragadós, hamar beszívódik, a zöld teás illatát pedig egyenesen imádom. Hatását tekintve rajtam csak 3 pontot ér, de adok plusz egyet, mert mert jó terméknek tartom, lehet még újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Eperke

2019. augusztus 28.

Ezt a szérumot is szeretem... Ha érzem az arcomon, hogy valami pati ki akar bújni, egy- két csepp rà és màsnapra màr halványodik is... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

helgus96

2019. augusztus 26.

Elég sok gyulladt pattanásom volt az utóbbi időben, a kozmetikusom ajánlotta ezt a termékcsaládot. A szérumot a nappali és éjszakai krémmel illetve a géles arclemosóval együtt használom. A bőröm imádja, nagyon szépen lehúzta a gyulladt pattanásokat és az egész arcbőröm sokkal szebb lett. A szérumot hetente néhány alkalommal használom, pikk-pakk beszívódik, nem ragad utána a bőröm egyáltalán. Nagyon elégedett vagyok a márkával, így már úton van a szemránckrémem is tőlük. Bátran ajánlom mindenkinek akinek néha problémás az arcbőre, én imádom, minden más terméket kiűztem az arcápolási rutinomból, csak ezeket a termékeket használom már egy jó ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

ildiko0306

2019. április 4.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a szérummal, rendszeresen használom és egyre kevesebb pattanásom van és a régi hegek is fakulnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

eprek

2019. január 5.

Több Bielenda szérun utána gondoltam kipróbálom ezt is. A korábbiakkal is elégedett voltam de ez eddig a legjobb.
Nem hámlaszt de szépen helyrehozza a pattanásos bőrt. A krémmel együtt használom éjszakára és igy már-már elhagyható az alapozó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Wattsy

2018. december 27.

Az első Bielenda szérumom és azt kell mondjam, nagyon jó. Egyre inkább megbízom ebben a márkaban. Volt egy-két csúnya pattanás az államon de ez kivégezte őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.