Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Korrigáló Hidroplasztikus Anatómiai Arcmaszk

Bielenda

Ár:   790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 7.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Professzionális készítmény aknés, fénylő, zsíros vagy kombinált, fakó, tág pórusú, tisztátalanságokra hajlamos bőrre:

• Eltűnnek a tág pórusok és a fényes bőr
  • Halványabbá válnak az elszíneződések
  • Ragyogóbbá és egészségesebbé válik a bőr

Aktív hidratáló hidroplasztikus arcmaszk bőrhibákra hajlamos bőrre, amely tökéletesen alkalmazkodik az arc alakjához. Hatékonyan javítja a bőrhibákra hajlamos, olajos, zsíros, fénylő, vagy fakó bőr minőségét, szűkíti a kitágult pórusokra. Gyengéden hámlaszt, növeli a bőr feszességét, rugalmasságát, hidratáltságát, szerkezetét és tónusát. Serkenti a kollagén szintézist, megakadályozza a ráncok kialakulását, kisimít, csökkenti a bőrpírt, és ragyogást kölcsönöz.

MANDULA SAV – gyengéden hámlaszt és stimulálja a bőr regenerációs folyamatait, antibakteriális hatású, összehúzza a pórusokat, csökkenti a túlzott faggyútermelést, gátolja a pórusok eltömődését, halványítja az pigmentfoltokat.

LACTOBIONIC SAV – hámlasztja a bőrt, serkenti a regenerációs mechanizmusait, megakadályozza a pattanások kialakulását, kisimítja és egyenletessé teszi a bőrt, hidratál.

B3-VITAMIN – erősíti, megújítja és mattítja a bőrt, növeli az ellenálló képességét a sérülésekkel szemben. Felveszi a versenyt a bőrproblémák ellen – pattanások, bőrpír, bőrszárazság, gyulladások. Világosítja a bőrt, csökkenti a nap hatására kialakult és az öregedéssel járó pigmentfoltokat.

Ráncok látványos csökkenése – 87%

Láthatóan fiatalabb bőr – 89%

A bőrgyógyászok felügyelete alatt végzett IN VIVO tesztek, amelyeket nők 25 fős csoportján végeztek 6 héten keresztül, azt mutatták ki, hogy a szérum, a krém egyidejű használatával képes 10 évvel visszafordítani a bőr biológiai életkorát.

Szütyő Beauty blog

2015. október 21.

3D maszknak is mondják, hiszen tökéletesen követi az arc vonalait, és bevallom, erre voltam a legkíváncsibb, a termékeik közül, hiszen nagy rajongója vagyok a koreai textil arcmaszkoknak is. Sajnos nem vált be annyira, mint amennyire szerettem volna. A márka összes ilyen 'korrigáló' terméke, ahogy már észrevehettétek, a bőrhibákra hajlamos, és kombinált/zsíros bőrre kínál megoldást. Nekem ugyan nincsenek nagy problémáim, de egy kis hámlasztás, és pórusösszehúzás sosem árt, gondoltam ez nagyon jót fog tenni. A legnagyobb problémám ezzel a maszkkal az, hogy számomra nem elég nedves. A koreai maszkokhoz képest sokkal kevésbé van átitatva, és már amikor feltettem akkor is kissé macerás volt, mert nem "tapadt" fel, nem találta a helyét, és sokkal hamarabb ki is száradt az arcomon. Nincs hiba benne, frissítő és hidratál is, de nem ehhez szoktam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

kismadár

2015. szeptember 5.

Nem volt rossz maszk, elhasználtam, de van nála jobb is. Mondjuk az is hozzátartozik, h zsíros bőrre való, nekem pedig száraz bőröm van.. szóval nem is a bőrtípusomra valót használtam, de a Pixiboxban ez volt, gondoltam megpróbálom, mert nem zsíros, de tág pórusú a bőröm. Nekem kicsit csípte az arcom, de szépen kisimította. Ezt nem, de ugyanennek a márkának a száraz bőrre valóját megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Lactobionic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.