Bielenda

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Professzionális készítmény aknés, fénylő, zsíros vagy kombinált, fakó, tág pórusú, tisztátalanságokra hajlamos bőrre:

• Eltűnnek a tág pórusok és a fényes bőr
  • Halványabbá válnak az elszíneződések
  • Ragyogóbbá és egészségesebbé válik a bőr

Az aktív korrigáló krém hatékonyan kezeli az aknés, tisztátalanságra hajlamos, kombinált, zsíros, fénylő, szürkés árnyalatú, tág pórusú, pigmentfoltos bőrt. Finoman hámlasztja, miközben összehúzza a pórusokat és halványítja az elszíneződéseket. Csökkenti a ráncokat, puhábbá, hidratálttá, feszessé teszi a bőrt.

MANDULA SAV – finoman hámlaszt és aktivizálja a bőrmegújító folyamatokat, antibakteriális hatással bír, csökkenti a pórusok méreteit, csökkenti a faggyútermelést, megelőzi a pórusok eltömődését, halványítja a pigmentfoltokat.

LAKTOBIONIK SAV – finoman hámlasztja a bőrt, így stimultálja a bőrmegújító folyamatokat. Megelőzi a miteszerek kialakulását, puhábbá, egységesebbé teszi a bőr felületét, hidratál.

B3-VITAMIN – erősíti, megújítja és mattítja a bőrt, növeli az ellenálló képességét a sérülésekkel szemben. Felveszi a versenyt a bőrproblémák ellen – pattanások, bőrpír, bőrszárazság, gyulladások. Világosítja a bőrt, csökkenti a nap hatására kialakult és az öregedéssel járó pigmentfoltokat.

Ráncok látványos csökkenése – 87%

Láthatóan fiatalabb bőr – 89%

A bőrgyógyászok felügyelete alatt végzett IN VIVO tesztek, amelyeket nők 25 fős csoportján végeztek 6 héten keresztül, azt mutatták ki, hogy a szérum, a krém egyidejű használatával képes 10 évvel visszafordítani a bőr biológiai életkorát.

Bubika1990

2018. március 24.

Sziasztok!

Körülbelül 3 hete használom a krémet, és azt tapasztaltam, hogy az első 1-2 hétben felerősítette a tüneteket, ezt követően viszont elég szépen elkezdte kifejteni a korrigáló hatását. Mostanra sokkal egyenletesebb lett a bőrfelület az arcomon, és kevesebb alvás után sem nézek ki úgy, mint aki a táskáit a szeme alatt hordja, egy átmulatott éjszaka után. Az illata nekem kissé fura, de megszokható. Reggel és este is szoktam használni általában. Időközben megrendeltem a szérumot, és a tonicot is, ezekről egyenlőre érdemben nem tudok nyilatkozni teljes körűen, mert tegnap érkeztek meg. A szérum kiszerelése magával ragadó, a pipettás megoldás nekem nagyon profinak tűnik, és olyan "trendi' a használata. A szérum illata erősebb sokkal mint a többi korrigáló terméké, de számomra egyáltalán nem volt zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Sziasztok!

LydiaDeetz

2018. február 15.

Sajnos én vagyok az a kakukktojás, akinek kis piros foltokat, pattanásokat hozott ez a krém, nem szép bőrt. Egy hét alatt kipattogott tőle a bőröm, miután abbahagytam pár nap alatt kezdtek ritkulni a pattanások, majd elmúltak. Nagyon sajnálom, mert a kozmetikusom szerint csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Arianne

2017. április 22.

Az első olyan arckrémem, ami nem okozott számomra csalódást.

Alapvetően kombinált típusú az arcbőröm, 26 éves létemre is megjelentek pattanások itt-ott a bőrömön.
Természetesen figyelek az étkezésemre, rengeteget vizet és natúr zöld teát iszom, sportolok etc.
Tehát mindent megtettem annak érdekében, hogy eltűnjenek ezek a rondaságok.
Körülbelül három hónapja használom a krémet a hozzáillő szérummal együtt és azóta nincsenek!:)

Valamint a napfény hatására apróbb barnás pigmentfoltok is megjelennek az arcomon, amik minimálisan halványodtak.
Egyelőre csak este használom őket, reggelre nagyon szép, selymes lesz a bőröm. Az illata kellemes, viszonylag hamar felszívódik.

Nekem csodaszer, abszolút megérte megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Az első olyan arckrémem, ami nem okozott számomra csalódást.

Tehát mindent megtettem annak érdekében, hogy eltűnjenek ezek a rondaságok.

Nekem csodaszer, abszolút megérte megvennem.

kenceficés

2017. március 26.

VARÁZSKRÉM!!!!!!!!!!!!!!! Legalábbis nekem ez életem első krémje, ami tényleg bevált!!!! A kozmetikusom ajánlotta fél évvel ezelőtt, azóta csakis ezt használom, semmi mást! Minden este fürdés után bekenem vele az arcom, már le se tudok feküdni enélkül... És reggel olyan arccal ébredek, mint egy csecsemő, olyan selymes és sima a bőröm, és sehol egy pattanás még nyomokban sem!!!! :D 3500 Ft-ért veszem a kozmetikusomtól és kb. 4-5 hónapig elég is, nekem teljesen megérte/megéri. Egyébként nekem előtte iszonyatosan problémás bőröm volt, 27 éves létemre elég sok pattanásom volt (nagyok, mélyek), főleg a T-vonalon és az államon, mert az arcom meg inkább száraz volt... Nem hittem volna, de ez a krém tényleg teljesen helyrehozta az arcbőröm, nincsenek bőrhibák, egyedül pár mitesszer, amit meg évente kétszer (tavasszal és ősszel) kozmetikussal kezeltetek. Amúgy viszonylag nekem elég hamar beszívódik, pár perc alatt, nem érzem nehéznek a krémet. Tény, hogy nem vagyunk egyformák, lehet, hogy valakinek egyáltalán nem jön be, de nekem pl. tényleg csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

eveartstar

2016. március 8.

Az összetevők leírásánál is látszik, hogy extrém magas a B3 vitamin tartalma a krémnek, viszont az emollient is túl sok benne!
Kipróbáltam éjszakára a krémet teljes arcra felkenve. Valami borzasztó! Először is nem akar beszívódni a töménysége miatt. Szinte fulladozik alatta a kombinált bőröm.
A doboza tele van mindenféle fiatalító és ultra mattító bijó ígérettel. Szerintem ezt a krémet, senkin nem tesztelték le mielőtt piacra dobták volna,csak a divatos összetevőket cuccolták bele. Pattanást lehet max eltüntetni vele. Még szemkrémnek sem jó annyira nem akar beszívódni. Valami extrém száraz bőrű próbálja ki télen aki Grönlandra megy sielni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Lactobionic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.