Bio Fresh

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Mediline   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, az összetevőket feltöltötte: BBJudy, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   Mediline
Kategória:   Testápolók

Levendula illatú, vitaminokban gazdag testápoló, mely segít a bőr rugalmasságának visszaállításában és megőrzésében.

A levendulavíz felfrissíti és nyugtatja a bőrt, és elősegíti a sejtregenerációt. Mandula- és kókuszolaj-tartalma puhítja és hidratálja a bőrt, valamint véd a káros környezeti hatásoktól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vaczkor

2016. szeptember 27.

Cellulit szűnést nem tapasztaltam, de el tudom képzelni, hogy megelőzésre jó lehet, mert tényleg nagyon jól hidratál, puha és selymes lesz tőle a bőr.
Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsot és jó az illata. Testápolónak szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsot és jó az illata. Testápolónak szuper.

alizee

2016. szeptember 16.

szerettem volna egy testápolót aminek olyan finom igazi levendula illata van, megrendeltem de köszönő viszonyban sincs a levendulával, nem rossz illat de ez nem az, ráadásul hamar elillan. nem egy túl nehéz krém, se pedig túl vizes állagú, hidratálás szempontjából jó, de igazándiból semmi extra. kicsit többet vártam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.