Bio Fresh

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ENCI2, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Tápláló illatos krém rózsavízzel, D-pantenollal és édesmandula olajjal. A zöld kávé kivonat fokozza a sejtek anyagcsere folyamatait és a bőr kapilláris keringését, elősegíti a kollagén- és elasztinrostok közé lerakódott "zsírraktárak" kisimulását, megszűnését. Segít a bőr rugalmasságának megőrzésében, visszaadja a bőr vitalitását és egészséges tónusát.

Kiszerelés: 300 ml

Celia

2020. május 12.

Egy barátnőm hozta nekem Bulgáriából. Először hónapokig nem is használtam, majd néha fürdés után testápolóként, úgy nem volt rossz, de egy ideje már nem használok napi szinten testápolót, így megint félretettem. Aztán gondoltam egyet, s mikor elfogyott a lábkrémem (amit viszont mindig használnom kell, ha jót akarok), ezt használtam helyette. S láss csodát! Puha bőrt és meglepően friss érzést hagyott maga után, ami még egy egész napos cipőben rohangálás után is egész jól kitartott! ( Mintha egyben lábdezodor is lenne, vagy valami ilyesmi! :D )
Az állaga is nagyon tetszik, könnyű, mégis megfelelően hidratál. A kiszerelés nekem így, lábra használva nagyon sokáig elég (pedig viszonylag bőven használom), hiányozni fog, ha elfogy egyszer, még nem tudom, hogyan tudnám pótolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

dfruzsi

2019. január 25.

Egy hónapja kaptam és nagyon meg vagyok vele elégedve! Sajnos pattanásokra és"befülledéses" kiütésekre hajlamos a bőröm, ezért általában minden testápolótól kapok egy-egy új pattanást a testem bármely pontjára, ez viszont inkább ELMULASZTOTTA a meglévőket és halványította a régiek nyomait! Főleg a combomra, fenekemre, hasamra és karjaimra használom, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést viszont nagyon sokáig hidratál! Este használom fürdés után de fürdés előtt is érzem, hogy az előző esti felkent adag még mindig védi a bőrömet! Az illata kellemes, imádom, ha kihagyok egy éjszakát akkor már hiányzik is. Bőröm állaga láthatóan javult, kisimult és üde, aminek nagyon örülök. Tényleg rég tapasztaltam ilyet egy testápolóval!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Lina14

2013. december 26.

anyukám kapta karácsonyra, és megengedte, hogy belemásszak egy kicsit. csak a kezemen próbáltam, és meglepően természetes rózsa illata van, ez nagyon tetszett. az állaga vizes, leginkább neutrogénás( ha ez így valakinek mond valamit). gyorsan beszívódik, gyorsan múlik a hatása, erre nem fecsérlek időt. viszont ezek után jött a fekete leves: iszonyatosan elkezdtem viszketni. 5 perc alatt kijött, és vagy órákig éreztem, pedig nem vagyok allergiás típus, hacsak nincs benne málna, de én nem hiszem, ezért nem értékelem túl nagyra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

KisKormos

2013. október 27.

Én is anyumnak hoztam Bulgáriából és nagyon szerette. Imádnivaló az illata és jól hidratál. Annyira tetszett, hogy néha-néha én is csentem belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

mstindigo

2013. január 24.

Anyukámnak vettem a termékcsalád több tagját is szülinapjára. Kipróbáltam a kezemen, és allergiás rohamot produkáltam, olyan durvát, mint még soha. Pillanatok alatt kivörösödött és bedagadt a kezem tőle, azonnal le kellett mosnom, és még kalciumot is be kellett vennem, és így is egy óra alatt apadt le a kezem. Ilyet én még nem láttam... De anyukám nem allergiás rá, és mivel illat alapján választ krémet, és a rózsa a kedvence, szereti nagyon. De többet neki se veszek ilyet, az összetevők is nagyon gázok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.