Bioderma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló krém a száraz, kirepedezett kéz mindennapi ápolására. Hosszantartóan hidratálja a bőrt, nem hagy zsíros réteget a kézfelületen.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kgyrk

2019. augusztus 2.

Szerintem a legjobb kézkrém -az adott árkategóriában- a piacon! Ezzel vészeltem át az egész telet. Rengeteg (főként drogériás) kézkrémet próbáltam ki, amik sajnos méginkább szárították a kezeimet. Sajnálom, hogy nem találtam rá már korábban, nem szárít, nagyon gyorsan beszívódik, és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

LevenduLa13

2019. március 12.

Ekcéma miatt kezdtem el használni. Szeretem, mert jól hidratál, finom illata van, kellemes érzést hagy maga után a kezemen. Csak rendszeres használat mellet fejti ki igazán a hatását ekcémás elváltozásra. Egyébként egy remek kézkrém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

ERRIIIKKKK

2019. február 14.

Hosszú évek után, az a tél volt az első, hogy nem voltak feketék a kezeim az alvadt vértől, amikor használtam. Nem repedt meg a bőr és nem fájt, ahogy hűvösbe fordult az idő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Babooca

2019. január 22.

Nekem nem vált be, percenként tudnám újrakenni akkor sem látnám eredményét. Próbálkozom még vele, de nem lett kedvenc. Kevés Bioderma termékben csalódtam, de ez pont azok közül való. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

ficeglobog

2019. január 18.

A kezem alapvetően száraz, de annyira azért nem problémás. Ez a krém tökéletesen megfelel. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

szanii

2019. január 12.

Nagyon jól táplálja a kezeimet. A hidegtől kiszáradt, kirepedezett bőrömet rendbe tette, mostmár puhák. 1350ft-ért jutottam hozzá, nekem így teljesen megérte. Mindenkinek ajánlom, aki még csak gondolkodik azon, hogy elkezdjen BIODERMA termékeket használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

rekav11

2018. december 27.

Semmi gondom nem volt vele, aztán egyszer az Uriage volt akcióban, kipróbáltam, s maradtam annál, mert nekem magasabb hidratáltságérzetet ad, mint ez, de ez lehet egyénfüggő. Mivel számomra van jobb, ezért nem 5, hanem csak 4 csillag, de ahogy írtam, korrekt kis kézkrém, s ár-érték arányban is teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

jkm

2018. december 5.

Tegnap a patikában ajánlották a kirepedezett, vérző bőrömre (akciósan most két tubus 3000 forint), és már ma érzem a hatását. Pihepuha a kezem a repedések is eltűntek, és a fehér cserepesedés is. Hamar beissza a bőröm, ezért nappal is használható (a patikus ezért is ajánlotta konkrétan ezt). Remélem, a körmeimen is segít, mert nagyon pocsék állapotban vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

cukorpaszta

2018. november 15.

Ekcéma miatt kezdtem használni, imádom.
Szépen rendben tartja a kezem, és nem kell szteroidos kenőcsöt használnom. Kicsi és drága, de nekem ez megéri ha nem kell szteroidot magamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Ekcéma miatt kezdtem használni, imádom.

Pofike

2018. augusztus 20.

Nagyon hamar beszívódik, szépen hidratált. Az ára miatt nem fogom újravenni esetleg ha akciós lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides