Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szeleste, az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2018. március 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

MoHajnalka

2017. december 28.

Aáltalában sminkalapnak használom és egyszerűen fantasztikus! Imádom az állagát, az illatát, hogy egyből beszívódik a bőrömbe, szóval kíváló termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Mistral

2017. november 9.

A kedvenc krémem. Az én vízhiányos bőrömre tökéletes nappali krém. Nélküle fél ember vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

jibjab

2017. november 3.

Nagy kedvenc, mert jól beszívódik, jól hidratál és azonnal lehet rá sminkelni. A szárazabb helyekre kicsit kevés, de szemránckrémmel és a Bioderma szérummal kiegészítve már jól ápoló, tökéletes nappali viselet, főleg a melegebb időszakban, mert nem képez olyan réteget a bőrön, amitől jobban izzadna az ember. Imádom, legalább 5-6 tubust elhasználtam belőle. Nyáron nem kell alá szérum, így nem folyik le a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Régebben nagy kedvenc volt, viszont lefogyott és nem vettem újra. Hetente 2-szer használtam. Az érzékeny részeket szépen nyugtatta és hidratálta. Azonban nekem egy picit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

TundiPapp

2017. június 18.

Par evvel ezelott hasznaltam, akkor nagyon megfelelt a borom igenyeinek.
Egy konnyed hidratalo!
Most mar keves lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Par evvel ezelott hasznaltam, akkor nagyon megfelelt a borom igenyeinek.
Egy konnyed hidratalo!
Most mar keves lenne.

revontulet

2017. június 2.

Nekem jol mukodott ez a krem. Kombinalt borom van, de megis tobbszor kuzdok borszarazsaggal, ha nem megfeleloen apolom. A melegebb honapokban ez a light formula nagyon jo, konnyen beszivodik es nagyon jol hidratal. Kifenyesedik nemileg a T-vonalam, de engem annyira nem zavar, 35 fokban barmitol kifenyesedik egy ido utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Justic

2017. május 9.

A termék hidratál, de számomra nem az igazi. Kicsit vizesebb az állaga a kelleténél, még ahhoz képest is, hogy light. Használom, de csak hetente kétszer, minden napos használatra nem ajánlom. A használata után fénylik (egy idő után) az arcom, ezért inkább csak este viszem fel, a megtisztított arcomra. Úgy vettem észre, hogy előidéz, néhány fájdalmasabb kis pattanást is. Az illata és a kiszerelése jó. De vannak jobb termékei a bioderma hidrabio családnak, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

selyemcukor

2017. március 23.

Nyáron használtam nappali krémként. Nagyon hamar beszívódik, de néha kevésnek éreztem. Ettől függetlenül újravenném egy jó akció keretében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

iren79

2017. március 21.

Több mint két héten át kitartóan használtam, de nem vettem észre javulást a vízhiányos bőrömön. Ha elfogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

mLK235

2017. március 1.

Egyszer használtam, de többet nem veszem újra, mivel drága és van ennél jobb termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 1.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Sodium Lactate, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.