Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Maximális fényvédelem SPF50+/UVA 38 (PPD) fényvédő faktorral gyermekek számára. Tökéletesen védi a gyermekek érzékeny bőrét és nem okoz allergiát. A tej kék indikátorral rendelkezik, amelynek köszönhetően könnyen látható a már kezelt felület. A szín rövid idővel a felkenés után eltűnik. Víz-,homok- és izzadásálló.

Ár: 3500 , Eladó: szmelinda7
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szigetszentmiklos, Halasztelek, Budapest egyes reszei, fizetés: Személyes átvétel vagy posta a vevő terhére
Ár: 3000 Ft, az ár alkudható és csere is lehetséges :) , Eladó: Jazin140
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten , postázni nem tudok.

SminkesAnyuci

2019. július 27.

Idén vettem először, nagyon bevált mert könnyű eloszlatni, nem ragacsos, tényleg vízálló, valóban nem ragad bele túlzottan a homok. Gyermekeim egyszer sem égtek le e krém használata mellett, vicces volt nekik a kék szín is. Jövőre is ilyet fogok venni. Az arcomra is kentem, de sminkelni nem próbáltam rá. Azt is fontos megjegyeznem, hogy nem fogja be a ruhákat sárgára mint a La Roche gyernek 50 spf naptej....... Ez drága termék, de ez az a kategóriájú dolog nálam, ami a legfontosabb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Amadea

2019. július 20.

Lehet, hogy azóta újítottak a formulán, mert az enyém almazöld színben pompázik, nagyon vicces, de könnyű eloszlatni, maradéktalanul eltűnik a zöld szín. Tavaly ennek a spray változatát használtam, azt nem találtam a patikában, ezért vettem ezt. Nem bántam meg a cserét, mert nekem kevésbé hagy ragadós érzetet a felkenése után. Nem égtem le vele a nyaraláson (nem vízparton voltunk, de a kirándulás és a séták során is eléggé ki voltam téve a napfénynek), a napallergiám se jelentkezett, elégedett vagyok vele. Nem okozott irritációt. (Arcra külön fényvédőt használtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

pattelin

2018. augusztus 29.

Gyerekeknek vettem most a nyaralásra. Ami pozitívum, hogy alaposan védte őket, nem égtek le, sőt szépen lebarnultak tőle!! Ami negatívum, hogy többszöri használat után, pont ezeken a nagyon barna részeken már nem annyira lehetett eldolgozni (pedig próbáltam!) ezt a kéket. Lehet, hogy ez a kék indikátor, amit ír a leírás. De ez elég viccesen nézett ki rajtuk olykor.. Összességében azért bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

nemrozsa

2018. április 24.

Gyerekek bőrére csak ezt használom, kisebb fiam (3 éves) ekcémára hajlamos bőrére javasolta a bőrgyógyász, akkor ismerkedtünk meg vele. Azóta csak ezt veszem, nem pattog ki tőle, semmi allergiás reakció és a leégést is elkerüljük a hófehér bőrével. Folyamatosan veszem újra, abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

kristinakroes

2017. szeptember 21.

Nyaralásra vittem magammal. Nem égtem le vele, nem irritálta a bőröm. Drága, de biztonságban éreztem vele magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

csillag

2017. április 10.

Egyenlítőhöz közel is maximális védelem. Sminkelni nehezen lehet rá (nem vártam el tőle), mert száraz bőrön is fénylik. Férfi arcszőrzetről nem tűnik el a kékség, nagyon bután néz ki :) ezt leszámítva tényleg szuper, összetevők is ok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

fcsenge

2017. április 6.

Arcra használom én is. Szoktam várni pár percet, mielőtt alapozok rá, de szépen lehet rá sminkelni, az amúgy problémás bőröm is nagyon jól tolerálja. Igen fényes és ragadós érzet marad utána, noha én ezt egy kevés púderrel mindig ellensúlyozni tudom. Így nekem ebből a célból bevált, noha használata kényelmetlen lehet sokaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

eveartstar

2016. július 19.

A barátságos összetevői miatt vettem meg. Hosszabb napon tartózkodáskor szoktam használni, akkor lepúderezem így nem látszik, hogy nehezen szívódik be.
Viszont emiatt nem szívesen használom naponta. Többször megvédett már a leégéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Beatrixtt

2016. július 11.

A fényvédelme tökéletes,picit talán zsíros hatása van. Viszont az egyik kislányom kiütéses lett tőle,nagyon sajnálom. Nem is tudom melyiket próbáljam?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

NinaPierce

2016. június 21.

Egyike azon termékeknek, amiket soha többé! Valami szörnyű. A krém nagyon folyós és nagyon kék. És nagyon nem szívódik be. Konkrétan úgy néztem ki tőle, mint a hupikék törpikék. De az biztos, hogy vízálló, mert miután rájöttem, hogy ez sose fog megszűnni kéknek lenni, egyszerűen nem tudtam lemosni! Senkinek nem ajánlom az élményt. Ráadásul 50faktor ide, 50 oda, úgy leégtem, mint egy grillcsirke

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.