Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Maximális fényvédelem SPF50+/UVA 38 (PPD) fényvédő faktorral gyermekek számára. Tökéletesen védi a gyermekek érzékeny bőrét és nem okoz allergiát. A tej kék indikátorral rendelkezik, amelynek köszönhetően könnyen látható a már kezelt felület. A szín rövid idővel a felkenés után eltűnik. Víz-,homok- és izzadásálló.

dunaimano

2022. május 20.

Update: Időközben valahogy sikerült megállapítanom, hogy összességében kényelmetlen volt az állaga. Megbízható, jól működik, ha valaki egy egyszerű naptejet keres, jó szívvel ajánlom, de én valahogy egy fokkal könnyebben kenhetőt szeretnék. Észrevettem, hogy az arcomon apró pattanások jönnek ki, amikor ezt használom, úgyhogy megmaradt testre. Nem szívta be teljesen a bőröm, sokáig maradt egy kényelmetlen réteg, fénylett, és nem mondanám vízállónak sem. Szerencse, hogy új év, új fényvédő. :) 2022.05.20.
Jó ár-érték aránya miatt testre próbáltam ki ezt a naptejet: szép összetevők, nagy mennyiség, megbízható márka viszonylag jó áron. Kékes színű, viszonylag híg állagú naptej, de mégis testes. Szépen el lehet kenni, bár kicsit körözni kell vele, de nyom nélkül, nem marad kék vagy fehér a bőr. Ki kell tapasztalni az optimális mennyiséget. Leginkább strandon használtam a nyáron, többszöri újrakenéssel a nap folyamán. Most a maradékot még elkenegetem arcra. Jövőre is ezt fogom venni, csak már valószínűleg tavasszal bevetem a dekoltázsomra, karomra, ami csak a ruha alól kibújik a jó idő beálltával. Nekem nagyon bevált, szerintem megéri beruházni rá. 2021. november 30.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

d0rk492

2021. december 3.

Kerestem valamit az akkor 8 hónaposomnak nyárra. A gyógyszertáros ajánlotta, hogy ezt sokan szeretik. Sajnos nekünk nem jött be. Nem szívódik be rendesen, réteget képez a bőrön, ráadásul ha kicsit is izzad, simán leizzadja. Hiába jó a márka, ez a termék nekünk nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

Reku90

2021. július 2.

Kisfiamnak vettem iden tavasszal, de mar tavaly nyaron is ezt hasznaltuk. Tavaly semmi gond nem volt vele, iden viszont az elso felkenesek egyikenel beledorzsolte valahogy a szemebe es nagyon begyulladt tole.
Gyorsan valtottam a spray valtozatra, mert azt gyorsabban el lehet dolgozni, igy kisebb a szembedorzsoles eselye, ezt pedig megtartottam magamnak, hogy majd en elhasznalom.
Hat oszinten szolva alig varom, hogy elfogyjon, utalom.
Nehezen lehet elkenni es a kek szine meg 1 oraval az utanis ott settenkedik a boromon, hogy folkentem. Nem mellesleg ragadok is tole es gyanusan itt-ott zoldes foltok vannak a ruhaimon azokon a reszeken, ahol erintkezett veluk. Azert kap megis 2 csillagot, mert legalabb a funkciojat ellatja es nem egek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Hat oszinten szolva alig varom, hogy elfogyjon, utalom.

Saci22

2021. június 3.

Nem olyan rossz olcsó alternatíva arcra ha száraz a bőröd mint nekem, de ha zsíros akkor ez túl sok lesz. Neked tetszik hogy fényt ad az arcomnak, viszont mire a kék színt a hajvonaladból és a szemöldöködből kiszeded, egy élet. És ha nem szeretnéd hogy hullának nézzenek fél órával azelőtt kend fel hogy bárki is lát, mert a szín halványan ott marad és természetes fényben eléggé látható. Nem hinném hogy újra veszem, de nem olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

BPetra22

2021. március 20.

Sajnos nem szerettem annyira.. :(
Vastag, testes krém, amivel nem is lenne baj, hiszen kiszáradásra hajlamos arcbőröm van, de ha fel szeretném vinni belőle az ajánlott mennyiséget, úgy néz ki az arcom egész nap mint egy zsírosbödön, plusz felkenés után egy jó darabig kék az arcom.
Testre el tudom képzelni, hogy beválik, de arcra egyáltalán nem.
Hatása jó, nem égtem le vele, viszont nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Sajnos nem szerettem annyira.. :(
Testre el tudom képzelni, hogy beválik, de arcra egyáltalán nem.
Hatása jó, nem égtem le vele, viszont nem fogom újravenni.

Rekaa09

2021. január 29.

Testre bevált, arcra sem rossz, de van ami jobban bevált erre. Sminkelni nem az igazi rá, könnyebben elmozdul rajta az alapozó, habár kék színű, eldolgozva ez nem látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

tomi3112

2020. augusztus 10.

Nagyon jó krém!!! Az első krém ami nem csípi a szemem!!! :) Szerintem ez amiatt van hogy nem octocrylene fényvédő van benne hanem az a Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol. És mégjobb, hogy erről a fényvédőről azt olvastam hogy a kék fényt is szűri!!! A krém csak épphogy halvány kék színű, egyáltalán nem sötétkék vagy hupikék mint ahogy a kommentelők írják. A szőrtelen vagy kissé szőrös bőrön pl. arc, kéz a krém maga hamar eltűnik és nem hagy egy csepp fehér árnyalatot sem. A bajuszon, szakállon viszont jobban el kell dörzsölni hogy ne maradjon rajta.
Ezt leszámítva számomra 5/5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Ezt leszámítva számomra 5/5.

SminkesAnyuci

2019. július 27.

Idén vettem először, nagyon bevált mert könnyű eloszlatni, nem ragacsos, tényleg vízálló, valóban nem ragad bele túlzottan a homok. Gyermekeim egyszer sem égtek le e krém használata mellett, vicces volt nekik a kék szín is. Jövőre is ilyet fogok venni. Az arcomra is kentem, de sminkelni nem próbáltam rá. Azt is fontos megjegyeznem, hogy nem fogja be a ruhákat sárgára mint a La Roche gyernek 50 spf naptej....... Ez drága termék, de ez az a kategóriájú dolog nálam, ami a legfontosabb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Amadea

2019. július 20.

Lehet, hogy azóta újítottak a formulán, mert az enyém almazöld színben pompázik, nagyon vicces, de könnyű eloszlatni, maradéktalanul eltűnik a zöld szín. Tavaly ennek a spray változatát használtam, azt nem találtam a patikában, ezért vettem ezt. Nem bántam meg a cserét, mert nekem kevésbé hagy ragadós érzetet a felkenése után. Nem égtem le vele a nyaraláson (nem vízparton voltunk, de a kirándulás és a séták során is eléggé ki voltam téve a napfénynek), a napallergiám se jelentkezett, elégedett vagyok vele. Nem okozott irritációt. (Arcra külön fényvédőt használtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

pattelin

2018. augusztus 29.

Gyerekeknek vettem most a nyaralásra. Ami pozitívum, hogy alaposan védte őket, nem égtek le, sőt szépen lebarnultak tőle!! Ami negatívum, hogy többszöri használat után, pont ezeken a nagyon barna részeken már nem annyira lehetett eldolgozni (pedig próbáltam!) ezt a kéket. Lehet, hogy ez a kék indikátor, amit ír a leírás. De ez elég viccesen nézett ki rajtuk olykor.. Összességében azért bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.