Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali és homogén védelmet biztosít UVA és UVB sugarak ellen. Az UVA elleni védelme megakadályozza a bőr idő előtti öregedését és a napérzékenység tüneteinek kialakulását. A MAXimális UVB elleni védelme hatékonyan óvja a bőrt a leégéstől, s ez által a napsugárzás hosszabbtávú lehetséges ártalmaitól. A szabadalmaztatott Cellular BIOprotection® közvetlenül megvédi a sejteket az UV sugárzás káros hatásaitól, stimulálja a bőr természetes védekező reakcióit és megóvja a DNS-ét.

Agnes09

2018. július 28.

Nyáron nagyon jó a pigmentfoltjaimra. Tökéletes a számra az 50 faktorjával. Kora tavasztól nyár végéig kell használnom ahhoz h ne jöjjenek ki a szeplők a számon. Tényleg nem is jött ki az idén. Mint minden fényvédőt ezt is rendszeresen kell használni, ha egyszer véletlen nélküle mész ki a napra hosszabb időre akkor természetesen kijönnek a pigmentfoltok. Vízálló is így tökéletes nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

kalota

2013. november 27.

A repedezett ajkakra valóban hatásos, viszont az íze iszonyatos! Én egyszerűen képtelen voltam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 27.

magnes

2013. június 19.

Az ára kicsit húzós volt, de megvettem, mert a többi fényvédős ajakápoló nem nagyon vált be. A csomagolása most más, szerintem praktikusabb, mint ami a képen van. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 19.

isetev

2013. január 31.

Tavaly nyáron vettem,még van az alján valamennyi.Nagyon jól véd,az én szàm se ég le,nem irritál.De...iszonyatosan keserű,mint az epe,nem bírom már elhasználni. Ez vajon a magas uv védős tartalomtól van?Van valakinek hasonló tapasztalata?A patikában kérdeztem ez normális-e, de ők sem tudták. Nem nyalom le,de egyszerűen ahogy beszélek bejut a számba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Guttmann Natasa

2012. november 17.

Ez elég hülyén hangzik, de nekem égett már le a szám. Nem volt olyan vészes, mint amikor a fülem.
Kicsit mintha egy matt vörös rúzst kentem volna túl erősen.
Pár nap és olyan ütemben kezd hámlani, hogy iszonyat.
Aztán a vörösből cserepes, hullaszín lesz. Jó sokáig. Többet nem akarok ilyet játszani, a Labellot meg már unom. Ezért váltottam.
Vízálló és nincs benne parfüm. Hamar beszívja a bőr, ami hasznos, mert engem eléggé irritál, amikor a poharat megfogja a (színtelen!) ajakhidratáló vagy egész nap glicerinízű a szám. Jó, hasznos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

Kicsit mintha egy matt vörös rúzst kentem volna túl erősen.
Pár nap és olyan ütemben kezd hámlani, hogy iszonyat.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Mannitol, Glycyrrhizic Acid, Propylene Glycol