Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Színezett krém minden bőrtípusra.

Maximális fényvédelem SPF 50+ fényvédő faktorral és kimagaslóan magas UVA védelemmel. Nem csak a bőrfelületet védi a napfénytől, hanem a bőr alsó rétegeiben is kifejti fényvédő hatását.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú (UVA és UVB szűrők), valamint a Cellular BIOprotection® technológia segítségével. Víz- és izzadásálló, rendkívül fotostabil, hosszantartóan hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmények.

veganita81

2019. november 22.

Picit "nehéz" krém, de nagyon szép egyenletesen fed, szép a színe és jól véd az UV ellen. Matt hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Szepis

2019. június 19.

Nekem ez is bejött....a világos színére írjátok, hogy rendkívül gyenge, hát akkor lehet Én vagyok az egyetlen vámpír, de nekem evvel a krémmel kellemes "napcsípte" bőrszínem van :D az állaga könnyű fluid nem ragad nehezül el a pofin nem zsírosít, aránylag tartós is és a fényvédelem is rendben van! A por alapú púder és pirosítóval az állaga miatt kicsit bajban van, bár ha valaki tud bánni a kétféle állaggal ez sem okoz problémát, Én vettem krém pirosítót és meg is oldottam:D nem nagyon van belőle minta a patikákban, de ha nagyon nem jó még egy alapozóval összekeverhető és akkor már passzol minden igényhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

mkdorina

2019. március 8.

Első színezett fényvédőm. Apukám vitiligós, neki szörnyen csípte a szeme körüli részt, ezért nekem adta, hátha nekem jó lesz.
Hát sajnos nem jött be. Fedése rendkívül gyenge, színe narancssárga, és tocsog a fejem a zsírba, mint egy diszkógömb.
Egy pozitívum, biztos véd a káros sugarak ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Egy pozitívum, biztos véd a káros sugarak ellen.

Sz. Csilla

2018. augusztus 24.

Mintákat kaptam belőle a patikában. Egy kis korrektorral nagyon szép, szívesen meg is venném a nagy kiszerelést, de nem tetszik a benne található kémiai fényvédő. Ha szabadgyögyökre bomlik, akkor nincs értelme használni, hiszen azt szeretnénk a napfényből kivédeni... Valaki tud ajánlani olyan fényvédőt, ami nem ártalmas?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Magdolna

Korcsoport: >54
2018. május 29.

Nagyon jó fényvédő, kicsit fényes az arcon, de ez nem zavaró. Szép lesz tőle a bőröd! Vedd meg, nem bánod meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 29.

kjucus

2016. október 17.

A nagybetűs Fényvédő! Szinte egész évben csak ezt használom. A világosabbik árnyalat pont passzol az arcbőrömhöz, hidratálóra kenve imádja az arcom. Már a sokadik tubusnál tartok és továbbra is maradok ennél a krémnél!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

csokibeka

2015. szeptember 8.

Valóban sötét és kicsit sárgás, viszont nem okozott pattanást, sem irritációt. Szeretem, de biztosan nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

nkltt13

2015. július 23.

Nekem a világosabb árnyalat van meg, de még az is sötét, meg alapból nincs is szép színe szerintem.... eléggé sárgás beütése van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

paranoidcat

2014. november 5.

Ezt használom én is, és szinte minden szempontból tökéletes. Azért szinte, mert valóban sötét. Nyáron nem volt feltűnő, de most már 'sápadok', így múltkor inkább lemostam, mert nagyon elütött a bőröm színétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Nomacs

2014. október 28.

Egyszerűen szuper állagra, puha lesz tőle a bőröm, szép összetevők, gyenge-közepes fedés, viszonylag jó ár, viszont nekem nagyon sötét :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.