Bioderma

Ár:   6830 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hevgida, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális fényvédő készítmény extrém fényérzékenység esetére a legmagasabb SPF/UVA védelmi kombinációval. Alkalmazható folyamatos fényérzékenység, akár daganatos elváltozások esetében, transzplantációnál, műtéti hegekre.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú (UVA és UVB szűrők), valamint a Cellular BIOprotection® technológia segítségével. Víz- és izzadásálló, rendkívül fotostabil, hosszantartóan hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmények.

Ár: 4000.- Ft , Eladó: rata.sum
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten metróállomásokon (pl. Örs, Deák) 16h után
gothy

2018. augusztus 25.

Ezt idén vettem először, Tindigo nagyon ajánlotta. Amikor hegeim vannak (és szinte mindig vannak), oda ezt kenem; illetve amikor már annyira meleg van, hogy a Photoderm Kid egyszerűen lefolyik rólam, akkor ezt használom, mert sokkal könnyedebb állaga van, és gyorsan beszívódik. Új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

MariannKonkoly

2018. június 1.

Szuper fényvédő, gyönyörűen el tudom dolgozni és tökéletes rá sminkelni. A bőröm rosaceas és az orromon is van egy viszonylag friss műtéti heg, egyáltalán nem irritál, minden szempontból tökéletes számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Hanna83

2017. július 9.

Nagyon jó fényvédő, tökéletesen véd. Felkenés után ragacsos érzetet hagy, de ez egy kis idő eltelte után megszűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

rtunde

2016. november 15.

Nyárra gondoltam nyakra és dekoltázsra használni, de nem igazán vált be.Felkenés után bizonyos idővel beül a ráncokba,a megizzadt bőrt kipirosítja, csípi. Arcon is próbáltam, fehér réteget képez, idővel olyan érzés mintha szárítaná az arcbőröm, alig várom, hogy lemossam . Ismét megállapítottam, hogy nekem arcra a photoderm spot az igazi.
Most ősszel újra elővettem, testesebb hidratálókrém fölé használva a kellő mennyiséget eltalálva, jól eldolgozható szép bőrképet eredményez, irritáció nélkül.Hűvösebb időben használata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

svekits

2015. július 29.

Csak itthonra tudom használni, mert képtelenség elkenni, olyan vastag fehér réteget hagy az arcomon. Ráadásul darabos is egy-két helyen. Nem kenem sose a szemem közelébe, de így is szokott csípni, sőt, mitesszerek jöttek ki rajtam. Testre jó lehet, de sminkelni nem lehet rá, és amúgy meg fehér, csíkos réteget hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

bbogci

2014. július 14.

Nagyon fehér és érzékeny bőrömet szeretném óvni a szeplőktől - amik 10 perc tartózkodás után azonnal előjönnek. A krém sűrű, fehér és egyébként jó, nem égek le ha vastagon bekenem magam, nem viszketek, nincs kiütés. Viszont: fehér réteget hagy rajtam, illetve érzem a bőrömön - szinte megáll rajta. A kiszerelése alapján (100 ml) arc/nyak területre gondolnám a használatot, viszont ha arcra kenem akkor egyrészt totál fényes/fehéres lesz a bőröm, másrészt ha kicsit megizzadok, akkor elkezd lecsurogni rólam, és szembe kerülve éget és nyilván a napvédő hatása is odavan. Egész testre jó lenne, de akkor 5 használat után elfogy. Ami viszont az ára alapján nem túl szerencsés (6000 Ft körül). Smink alá nem ajánlom, de izzadással nem járó kinti tevékenységekhez jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Vviragg

2014. június 26.

Mindenképpen szerettem volna egy jó minőségű fényvédőt. Nagyon megtetszett a termék leírása, elsősorban az, hogy illat és parabén mentes. Külön figyelemfelkeltő volt, hogy extra érzékeny bőrre ajánlott és a műtéti hegeket sem irritálja. Úgy gondoltam rááldozok, mivel a bőrömről van szó és ez a legkevesebb amit tehetek érte a nyári hónapokban.
Amikor felkenem egy enyhe illata mégis csak van a terméknek, ez nem zavaró. Ha már felszívódott, akkor semmit sem érezni. Első percekben a felvitele után ragacsosnak tűnt, szokásos érzet ilyenkor. Gondolom ezt mindenki ismeri aki használt már fényvédőt. Kicsit elkeseredtem. Utána jött a meglepetés. Kevés idő után észrevétlenül eltűnt a kellemetlen érzet és teljesen beépült a bőrömbe. Én nem vagyok az a nagy napozós. Elővigyázatosságból vettem a mindennapokra. (séta, túra, biciklizés) Eddig bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Epigallocatechin Gallate, Tocotrienols
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Niacinamide, Tocotrienols

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)