Bioderma

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2020. október 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Nagyon magas speciális fényvédelem: lokalizálja a hiperpigmentációt (barna elszíneződések), lézeres és bőrgyógyászati kezelések után, hegekre. Arcra és testre egyaránt.

Hipoallergén, nem komedogén, kiválóan tolerált, fotóstabil.

v.sara

2021. március 10.

Fényes és fehér marad a bőrömön, ezért csak itthonülős fényvédőnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Fényes és fehér marad a bőrömön, ezért csak itthonülős fényvédőnek használom.

Ladybugx

2020. augusztus 15.

Nyaralás alatt a tengerparton tűző napon csak és kizárólag ezt használtam az arcomra. Lévén pigmentfoltos bőrre ajánlják, nagyon megörültem neki, hiszen nyáron sajnos előjönnek (az évről évre egyre nagyobb és összefüggőbb) szeplőim/foltjaim az orromon és az arcom többi részén is már..lényeg a lényeg nagyon szépen teljesített, abszolút nem égtem le, de a foltok sajnos ugyanúgy előjöttek.
Sajnos valóban nagyon zsíros és fényes,bár strandolásnál nem zavar, de a hétköznapokban nem kenném fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Tike9712

2020. augusztus 14.

Gyógyszerész hölgy ajánlására vásároltam meg a terméket mivel hámlasztókat kezdtem használni és így szükség van erősebb fényvédelemre. Mikor felkentem elsőre megijedtem mivel nagyon ragacsos-zsíros érzetet keltett viszont 5-10
Perc alatt teljesen beszívódik és helyreáll a bőröm komfort érzete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Perc alatt teljesen beszívódik és helyreáll a bőröm komfort érzete.

viviszeremi

Korcsoport: < 18
2020. július 19.

Nekem abszolút bevált, nem zsírosította a bőröm, sminkelni is lehet rá. Én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 19.

schnau.adelle

2020. június 4.

Az első drágább fényvédőm. Teljesen oké, végzi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Az első drágább fényvédőm. Teljesen oké, végzi a dolgát. :)

BeesWorld

2020. június 4.

Nagyon zsíros, nem való ez arcra szerintem. (Eucerin mellett maradok, az 5+++ csillagos fényvédő arcra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Bibianya

2020. május 28.

Nekem egy picit tömény zsíros hatást kelt. Illetve az adagolás nekem nem praktikus. Maradtam az Eucerinnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

cseszter99

2020. május 27.

Nagyon reményekkel indultam neki, ez az első fényvédőm. Valóban erős védelemmel bír, de már felkenés közben kukacosodik az arcomon, hiába próbálkozom másfajta hidratálóval alatta. Hiába a púder mellé, a csillogás nem zavar, de elképesztően zsírosítja az arcbőröm, sajnos nem lesz újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Jule

2020. április 27.

A második próbálkozásom fényvédőként, elégedett vagyok vele. Akciósan rendeltem, így az ára sem volt horror. Testesebbnek tűnik, de nagyon hamar beszippantja a bőröm. Nem hagy réteget, foltokat, nem zsírosít, teszi a dolgát.
Nem fényesedik tőle az arcom, simán lehet rá sminkelni.
Szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Nem fényesedik tőle az arcom, simán lehet rá sminkelni.
Szerintem teljesen jó.

Jeazy21

2020. március 22.

Nem tudom miért, de katasztrófa az árához képest.
Teljesen kémiai fényvédő, így nem számítottam rá és nem is értem, de fehér réteget hagy - ezt még tolerálnám is (bár ha már a white cast nem kizáró kritérium, akkor mást is tudnék olcsóbban ehelyett), de rettenetesen darabos az arcomon, pedig nem kenek semmit alá-fölé (és nem száraz az arcom).. Tapogatva is ugyanúgy lejön, mint elkenve. Arról már ne is beszéljünk, hogy ha később újra szeretnék egy réteget felvinni, akkor természetesen tovább ront a helyzeten. :D
Amiért nem egy csillag: nem fényes, nem zsírosít, nem csípte a szemem, az összetevői szépek (mondjuk egy octocrylene-mentesnek még jobban örültem volna, de végsősoron az a legjobb fényvédő amit szívesen és bőségesen használsz), és bár nem szoktam ezzel foglalkozni, de ez tényleg hordhatatlan ebben a formában emberek közé.Színezett fizikai fényvédőt próbáltam felé kenni, minimálisan javít a helyzeten, de az már önmagában is megállja a helyét.
Az jutott eszembe, hogy a SUNDANCE SENSITIV SONNENFLUID SPF50-hez hasonlítanám - talán egy kicsit az fehérebb finish-t ad, de még így is hordhatóbb, főleg az árát tekintve, ha már csak otthoni használatra alkalmas. :D

Update: próbálgattam, otthoni használatra se. :D nem tudom másnak hogy működhet, vagy nekem miért nem, de hiába nem kenek semmi mást a reggeli rutinban ehhez, egyszerűen darabokban, "kukacosodva" lejön, akár sok, akár kevés krémet használok, már az első felvitelkor. Inkább legyen egy fényvédő akár hófehér finishű, akár zsíros hatású, akár alkoholos-parfümös, de legalább lehessen használni. Ha egy nyaraláson lennék, ezzel legfeljebb a lábfejemet kenném be. :D 1 csillag, de inkább annyi se. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Nem tudom miért, de katasztrófa az árához képest.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.