Bioderma

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2020. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Csökkenti a már meglévő pigmentfoltok számát és méretét, valamint megakadályozza a további foltok megjelenését. Az UV-sugárzás elleni fényszűrő rendszer segítségével védi a bőrt és megelőzi a napsugárzás okozta foltok kialakulását. A C-és E-Vitamin szinergikus működése hozzájárul a foltok halványításához, valamint megakadályozza a korai bőröregedés látható jeleit. PP vitamin tartalma erősíti a barrier funkciót, hosszantartó hidratációt biztosít és serkenti a sejtregenerációt. Enyhén illatosított és nem mitesszerképző.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Illa

2021. április 15.

Rémálom! Gyakorlatilag használhatatlan a kukacosodás miatt. Amint hozzáérek az arcomhoz, pereg le az egész. Amikor megvettem, nem volt még vélemény róla, de nagyon-nagyon bánom, hogy pénzt adtam ki rá. Ha lehetne, -1 csillagra értékelném...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

ZitaKisasszony

2021. április 12.

A második pigmentfoltom megjelenése után eldöntöttem, hogy keresek rá valamilyen arckrémet és végül erre a termékre esett a választásom. Tetszik, hogy pumpás kiszerelése van, így nem kell belenyúlkálni a krémes tégelybe. Minimális illata van, amit kifejezetten kellemesnek mondanék. Nah, és itt ki is merült a pozitívumok sora... Borzasztóan "kukacosodik", sminkelni rá ön- és közveszélyes, hiszen nem szép látvány. Elhasználtam egy tubussal, de nem halványított a már meglévő foltjaimon. Persze, csodát nem vártam. Nem szándékozom újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

d.niki

2021. március 28.

Elolvastam a véleményeket, de gondoltam hátha. Hát aztán hogy nem! Nem ajánlom senkinek! Borszasztóan morzsolódik. Próbálkoztam a mennyiséggel játszani, de sehogy sem jött össze, viselhetetlen, minden próbálkozásom vége lemosás lett. Számomra pénzkidobás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

narancsdzsem

2021. március 19.

Nekem tökéletes, örülök, hogy ratalaltam.
Vele nem pirosodott ki a bőröm, és nagyon könnyen kenhető is, kulturált módon viselkedik. Puhit, de mégsem ragad.
A foltjaim már 1 hét után halványabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Nekem tökéletes, örülök, hogy ratalaltam.
A foltjaim már 1 hét után halványabb.

zzsuzzs

2021. március 15.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos ahogy az előttem lévő írta borzasztóan morzsolódik😔 Elhasználom, mert nem volt olcsó, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

gioia

2021. március 9.

Nekem sajnos nem vált be, mert kizárólag egy alapozómmal hajlandó együttműködni, szérumokat sem visel el maga alatt, morzsolódik, hiába próbálgattam, vártam köztük. A legviccesebb az volt, amikor szimplán magában is morzsolódott, még magával sem állt szóba :D
Elhasználom, mert alapvetően nem egy rossz krém és a fényvédő miatt szuper jó, de újra biztos nem venném. A pigmentfoltokon kis változást észrevettem, de más hatóanyagokat is használok az eltüntetésük érdekében, szóval nem tudom 100% állítani, hogy erre valóban működik-e.
Azzal a véleményezővel is egyetértek, hogy ha szem közelébe kerül, tud okozni könnyezést az érzékenyebbeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Regi84

2021. február 23.

Nagyon szuper! Könnyen beszívódik, nem zsíros, nem fénylik, szépen lehet rá sminkelni. Az éjszakaival használom, eddig a pigmentálódást is szépen megakadályozta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Fehereszti

2021. február 23.

Eddig nálam ez a termék a top 50es fényvédő! Kezdem azzal, hogy a márka iszonyatosan szimpatikus. Segítséget kértem tőlük a figmentfoltos bőröm miatt, kaptam a termékcsaládból mintákat és ami még fontosabb nekem, sok infót és tájékoztatót. Imádom őket emiatt. Az éjszakai szérumot is szerettem, picit drágának tartottam de akciósan érdemes rá lecsapni. No de szerintem az egész család legszuperebb tagja ez a fényvédő. Nem zsírosít, nem tocsog az arcom tőle mint sok mástól, szép az állaga, textúrája. Én sem szeretem a parfümözött termékeket, de ezen szinte egyáltalán nem vagy csak alig érezni. Fényvédő kapcsán vagyok ebben egyedül elnéző mert a többiben zavar vagy nagyon nem látom értelmét. De ez a krém csodásan sikerült. Érezni felkenéskor hogy egy masszív 50es fényvédő krém, de nagyon szépen eldolgozható és csak egy szép egészséges hidratált bőr finisht hagy maga után. Sminkelni is szuper rá, eddig erre a fényvédőmre a legjobb. Én ezt több mint valószínű, hogy teljes méretben meg fogom venni nyárra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

ladel

2021. február 22.

Teszterét próbáltam.
Az állaga nagyon kellemes, gyakorlatilag olyan, mint egy spf nélküli nappali hidratáló. Nem igazán fénylik, nekem púder nélkük is elviselhető, de aki a matt hatást szereti, ahhoz azért le kell kenni. Mindez úgy látom sikerült szárító alkohol nélkül.
Két bajom van vele, az egyik az octocrylene, a másik a parfüm. Gyógyszertári termékekben pláne nem értem, hogy miért van parfüm. Utolsó összetevő, ennek ellenére kiszagolható, hogy ott van. Az octocrylene-re nem érzékeny mindenki, nekem viszont könnyezik tőle a szemem. Ahhoz képest, hogy az első összetevők egyike, amúgy nem annyira vészes, volt más termék, ahol hátrébb volt ez az összetevő, mégis sokkal jobban irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Teszterét próbáltam.

asszembocicsoki

2020. november 3.

Egy-két használat után nyilatkozom: az első fényvédős nappali krém amit könnyű felkenni és kényelmes viselni! A szemkörnyékemre is kentem és kicsit sem irritálta. Jó sminkalap lehet, bár én csak púdert tettem rá, azzal jól működött. Ha hosszú távon segít a bőröm állapotán és a foltjaimon akkor öribarik leszünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Mannitol, Polyglycerin-3 , Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol, Saccharide Isomerate, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.