Bioderma

Ár:   3780 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Biológiailag kezeli a súlyos bőrhibák okait és következményeit egyaránt

• Fő biológiai innováció: Bakuchiol+ Fluidactiv szabadalmi kombináció
  • AHA észter tartalmának köszönhetően visszaállítja a tiszta bőrt a pattanások és mitesszerek eltávolításával
  • Cink-glükonát és enoxolon tartalma pedig nyugtatja a bőrt és csökkenti a gyulladás okozta pirosságot
  • Könnyű textúrájának köszönhetően gyorsan felszívódik és a bőrt puhává varázsolja
  • Parabénmentes
  • Hipoallergén

Futureline

2019. november 20.

Hasznalati utmutato: Hetente 1 max 2 alkalommal hasznalom. Aki napi szinten hasznalja ne csodalkozzon rajta ha a tulirritalt bore pattanasokkal meg ego vorosseggel reagal. Ez a szalicilsav es citromsav tulzasba vitt hasznalatanak az eredmenye. Bar egyes buggyant elmeju gyartok mint pl. Neostrata, Paula Choice a hamlasztojuk napi szinteni hasznalatat ajanljak. NE! Foleg annak ne akinek erzekeny a bore. A Milka csoki is napi fogyasztasra ajanlott termek a gyarto szerint. Par ev mulva meg is van az eredmenye. A Bioderma honlapjan ezt olvashatjuk: Naponta egyszeri vagy kétszeri használat, reggel és / vagy este. Sminkalapnak is használható. Senkinek sem ajanlom a napi hasznalatot, az arcborod nem egy oda nem illo borkinoves (tyukszem) amit mindenaron el kell savval tavolitani, sminkelni lehetetlen ra, mattra szarad es megszaradt tojasfeherje szeru reteg marad utana. Aki erre tud sminkelni az mutassa meg nekem hogy all rajta az alapozo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

katica22

2019. október 19.

Kedvenc arckremem !! Nagyon kellemes állagú hamar beszivodik, nem hagy ragacsos érzést maga után! És tényleg ha volt pattanasom akkor segít visszaállítani a bort!!! Ami nem tetszik benne hogy miért csak 30 ml kiszerelésben lehet kapni ??? Olyan hamar elhasználódik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

szaadri

2019. szeptember 28.

A termékcsaládnak majdnem az összes tagját próbáltam és szerettem, megjavították a bőrömet. Ez a krém viszont kivételt képez, mert elképesztően ég, vörös tőle a bőröm, és 2 nap alatt rengeteg pattanást okozott. Soha nem volt még semmire érzékeny a bőröm, szóval nem tudom, hogy mi van ebben, de hogy jót nem tehet hosszú távon sem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

pattelin

2019. szeptember 17.

Használok a Bioderma Sebium családból mást is, ezt nem rég kezdtem el használni és éjszakára nagyon bevállt! Csökkentette a pattanásokat és a hegeket, reggelre szép bőrt eredményezett. Nappalra, smink alá nem ajánlanám, mert picit kukacosodik. De a lényeg, hogy nekem most új kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Rof

2019. szeptember 11.

Pattanások, gyulladások ellen valóban hatásos, így szerintem végzi a dolgát, elégedett vagyok vele. Faggyútermelés szabályozásában nálam kevésbé tűnik hatékonynak. Emellett kicsit szárít, hidratáltabb érzést vártam volna tőle. Irritációt én nem tapasztaltam, problémás bőrre megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

saniko0093

2019. szeptember 4.

A kombinált bőrömre nekem nagyon szuper. Szépen tisztít, mattít, nekem kicsit kevés önmagában. Újabban A G&G Hyaluron Light szérumot kenem alá, és így nekem éjjelre szuper :)
Ár-érték arányban szerintem jó termék, egy hajszálnyival kevésbé szeretem, mint a Matis mattítóját, viszont az lényegesen drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

SzabEmma

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 15.

Pattanások, miteszereket 2-3 nap után eltűntette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Pattanások, miteszereket 2-3 nap után eltűntette.

Tirana

2019. július 31.

Update: A bőröm fél év alatt hozzászokott, már semmit se használ.

Nagyon szeretem. Egész nap matt a bőröm. Pár hét után látványosan csökkenti a mitesszereket és a pattanásokat. Kezdetben viszketett tőle a bőröm és szárította, de kb. egy hét után megszokta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Update: A bőröm fél év alatt hozzászokott, már semmit se használ.

plinda

2019. július 11.

Számomra ez volt a leghatásosabb szer, nagyon szépen csökkenti a pattanásaim méretét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

96viktoria

2019. június 12.

Számomra ez egy teljes pénz kidobas volt, nagyon túl van árazva ahhoz képest, hogy semmi hatása nincs! Próbáltam alapozó alá sminkalapként de undorítóan terült rajta az estee lauderes alapozóm és úgy fenylett a fejem pár óra után mint egy diszkógömb. Éjszakára is használtam arctisztítás után és reggelre kihozott vagy 3 pattanást....úgyhogy szerintem mindent elárultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Bakuchiol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

Squalane eo 1 0