Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: polkadot, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Eltávolítja a szennyeződéseket és szabályozza a faggyútermelést. Azonnali mattító hatása kellemes, friss érzést biztosít. Az exkluzív, szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalmának köszönhetően szabályozza és stabilizálja a faggyú minőségét, segít megelőzni a pattanások megjelenését. Kaolin tartalmának tisztító bőrgyógyászati ​​hatása van, ami antibakteriális összetevőkkel kiegészítve mélyen tisztítja a bőr pórusait. A Sébium Bőrmegújító Maszk „ hámlasztó” hatása kellemes textúrával ötvözve elősegíti a szennyeződések eltávolítását, és tompítja a bőr csillogását. A bőr textúrája finomabb, az arcbőr matt és egyenletes lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

peach

2015. május 26.

Nagyon jó termék, puha lett tőle a bőröm, és a pórusokat is összehúzta. Viszont le kell hogy pontozzam mert rengeteget kell belőle felvinni, eloszlatni sem lehet normálisan, mert lepereg. Háromszor használtam és már nincs benne elég az egész arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

karina

2014. március 15.

Ez egy nagyon jo pakolás szerintem. Sokkal jobban teljesített mint amit vártam tole. A porusaim eltűntek, es a bőröm nem csak matt lett, hanem babapopsi puha is. Ennel tobbet igazabol nem is kivanhatnék szerintem.
Az állaga tenyleg fura,de engem nem zavart. Ami viszont igen, az az ár-mennyiseg arany, ha jol emlekszem 40ml az egesz, ami azert furcsa mert némelyik krem is nagyobb szokott lenni. Ezt viszont az allaga miatt eleg vastagon kell kenni (ezt meg írja is a használati utasításon, milyen bájos), így nagyon limitált használatra eleg, ahhoz kepest pedig hat eleg borsos az ara. :( emiatt muszaj levonnom egy csillagot, de a teljesítménye nalam ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Napsugár

2013. december 20.

Nagyon furcsa állagú, felkenve darabossá válik, olyan, mintha nem lehetne eloszlatni egyenletesen. Heti egyszer, Sébium radír után használtam, nagy csodát nem vártam tőle, csak egy kis kiegészítő, extra kényeztetést, bőrnyugtatást, de konkrétan semmilyen hatása nem volt. Teljesen felesleges termék, rontani nem rontott, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

polkadot

2013. április 7.

Mivel elég drága ezért nem szoktam túl gyakran (két hetente egyszer) használni, de az eddigi tapasztalataim jók. Az állaga nagyon sűrű, és az arcra felvíve olyan púderes hatású. Még életemben nem találkoztam ilyen arcpakolással, először nagyon furi, de hozzá lehet szokni. Miután használom a bőröm nagyon szép lesz, a pirosságot is lehúzza valamennyire. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatásaira is, de idáig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.