Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Sébium szappan

• mélyen tisztítja a bőrt
  • tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút.
  • exkluzív Fluidactiv komplex tartalma megőrzi a faggyú minőségét, ezáltal megakadályozza a pórusok eltömődését
  • megelőzi a baktériumok szaporodását
  • kíméletesen tisztítja az epidermiszt
  • aktív nyugtató összetevőinek köszönhetően kitűnően tolerált

Használatával a bőr tiszta, egészséges és friss lesz. Nincs szárító hatása. A szappan színezőanyagot nem tartalmaz, színét az aktív összetevők hozzák létre.

nikus23

2015. február 18.

Nekem nem volt jó ez a szappan, csak az illata tetszett: Nagyon húzodott a használata után a bőrőm és szárított is, ilyen meg soha nem fordult elő, és a pattanásokon sem segített. Kár volt megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 18.

Pannamari

2014. július 12.

Nekem nagyon bejött ez a szappan, sokkal kevéssé problémás tőle a bőrőm, és bár drága nagyon sokáig kitart. A pumpás folyékony ugyenebből a típusból nagyon hamar elfogy és nekem nem is használ semmit. Sajnos megszüntették a magyarorazági forgalmazást, de iparfümériából meg lehet rendelni a függőknek. Mondjuk így még drágább sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

reny

2013. április 15.

2 napja használom,és imádom! a reggeli arc mosás vele élénkítő,és isteni finom tapintású lesz a bőröm. szépen mattít,de nem szárít! isteni az illata! szuper temék. akciósan 990 ft-ért vettem,eredeti ára viszont elég húzós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

szuperninaa

2013. március 6.

Akinek kevés az arctejes tisztítás, és szereti mindig vízzel is lemosni az arcát annak mindenképpen jó szerintem, én szerettem, jól tisztít, finom az illata.
Sajnos tényleg elég drága, helyette esetleg még a Tabiano szappan is megfelelő lehet, az kedvezőbb árban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

anikoo

2012. augusztus 6.

Akciósan vettem féláron. Szerintem nagyon jó. Este használom, majd utána Sébium H2O lemosóval áttörlöm az arcom és így nagyon sima, selymes lesz a bőröm. Nem régóta használom, így a patikra gyakorolt hatásáról nem tudok megbízhatóan nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

eracream

2012. július 17.

Én nem minden nap használom így nem vesztem észre, hogy szárítana. Használata után puha és friss a bőröm. Más termékeket is használok mellette így nem tudom 100%-osan az ő számlájára írni azt, hogy most csak egyetlen egy pattanásom van, ami nálam csoda. Drágának drága, de így hogy két-, háromnaponta használom sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

bokihugi

2012. június 11.

Mint írtam jó volt, eleinte...
Hosszútávon nem igazán használt. Kiszáradt a bőröm, biztos, hogy nem veszem újra, sőt arctejet se fogok... .Megtaláltam számomra a tökéletes szappant arcra is, ami télen-nyáron jó. :)
Bioderma Sébium Szappan nálam csak 1 csillagocskát kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Mint írtam jó volt, eleinte...
Bioderma Sébium Szappan nálam csak 1 csillagocskát kap.

bokihugi

2011. november 19.

Nyáron használtam, ilyenkor ugyanis jobban fénylik a bőröm. Most,hogy hidegebbre fordult az idő arctejet használok.
Nagyon bevált a szappan, jövőre is +veszem, igaz drága, de sokáig elég volt.
Akinek kombinált bőre van, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

Nagyon bevált a szappan, jövőre is +veszem, igaz drága, de sokáig elég volt.
Akinek kombinált bőre van, annak csak ajánlani tudom.

Gumicukoj

2011. július 1.

Az ára nem valami baráti,viszont az én pattanásos,túlérzékeny bőrömet nem szárította ki,és a pattanásokat is mérsékelte.Egy idő után azonban hozzászokott a bőröm és igy váltani kényszerültem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.