Bioderma

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Éjszakai halványító koncentrátum. Hatékonyab gátolja a pigmentképződést, és segíti a már megtermelődött pigmentanyag eltávolítását. Hipoallergén.

pántika

2018. július 27.

Elkenegetem, mert drága volt, de a pigmentfoltokkal sajnos annyit tud tenni, mint társai: sajnos semmit. Ha valakinek volt krém, ami bevált a foltokra(nekem a szám felett van), akkor azt szívesen várom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Cseniko

2018. március 31.

3 éve küzdök a pigmentfoltokkal, sok terméket kipróbáltam, ez az eredményesebbek közé tartozik, de találtam ettől jobbat. Zavart, hogy csípte a bőröm, ezzel nem tudtam megbarátkozni. C vitamin gyorsan lebomlik, valóban nem érdemes 2 hónapon túl őrizgetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

kneva

2017. november 17.

2016.09.20:
Nem irritálta a bőröm, de volt felkenéskor egy kis bizsergető érzés, ami elmúlt mire befejeztem a kenegetést. MInden este használtam. Rendszeres használattal elhalványította a pigmentfoltokat. (Fontos ilyenkor nappalra minden esetben fényvédő krémet használni! mert a foltok visszajönnek már az enyhe napsütéstől is!) Gyorsan el kell használni, nem érdemes tartogatni, mert ha a színe sárgára vált, akkor tudni lehet, h a C-vitamin elkezdett benne elbomlani! De írja is a csomagoláson, h felbontás után 2 hónap a szavatossági ideje. Alapanyag illata van, ami tetszett, megszerettem.
Nekem az Eucerin pigmentfoltokra való ecsetelője jobban hatott, hamarabb. De azt hiszem, ezt is újravenném, mert meg voltam vele elégedve. Most egy másik márkát használok, de lehet h vissza fogok térni ehhez.

Update 2017.11.17.
Újravettem. Az ampullában 0,640 g Ascorbyl Glucosid van, ezt 30 ml-ben oldjuk. Ha azt feltételezzük, h az oldat annyi gramm, ahány ml, akkor 2,13 %-osra jönne ki az aszkorbil glükozid koncentrációja (de valószínűleg nehezebb volt az oldat, mert az ahány g amennyi ml csak a desztillált vízre érvényes, le kellett volna mérni).
Valahogy most egy kicsit csalódott vagyok, hogy ilyen kevés C-vitamin vegyület van benne, és az enyhe csípő érzés a glikolsavnak köszönhető, amiről nem tudjuk, hogy hány % lehet (én olyan 5% körülire tippelem).
Jó emlékeim voltak róla, de az alkohol az INCI elején nem töltött el kellemes érzésekkel.
Minden nap használom, a bőröm enyhén szárítja, de nem bántja, az orcáimat nem irritálja, nem lettem tőle rozaceás. A pattanások utáni hegeket szépen halványítja, remélem, hogy a pigmentfoltokat is fogja. Nem veszek le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

2016.09.20:

Update 2017.11.17.

szzsuzsa0822

2016. április 28.

Na ezt nevezem! Nagyon meg vagyok vele elégedve! Glamour napokon csaptam le rá, gondoltam megér egy próbát és abszolút nem bántam meg. Viszont tisztában kell lenni a ténnyel, hogy egy kence nem fogja teljesen eltüntetni a foltokat, csak halványítani!!! DE ez a termék egy csoda, nagyon szépen elhalványodtak a pigmentfoltok és abszolút nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

sieszter

2016. február 19.

Ud.2: Mégis újra megvettem, november elejétől használom. Fel fogom pontozni 5-re, mert most jobban halványított, de valszeg tavaly nyáron a fényvédőzés is jobban sikerült, ezért volt ez a szérum is hatásosabb. Egy baj van vele: úgy, mint tavaly, idén is bebizonyosodott, h túl erős nekem, hetente max. 2-3 alkalommal tudom használni, mert szárít és vörösödök tőle :). Így kizárt, h 2 hónap alatt elfogyjon, pedig annyi a szavatossága, ergo már másfél hónapja lejárt. Kidobni azért még nem bírtam, ahhoz egy kicsit drága. De hatásos. 5*

Ud.: Még mindig van belőle egy kicsi. Már nagyon szeretném, ha elfogyna, mert felbontás után két hónap a szavatossága, lehet, h a c vitamin lebomlik egy idő után, nem tudom. Szóval megint gyakrabban használom, és megint kicsit viharvert lett tőle az arcbőröm, irritált. Amit szeretek benne, az az, h hámlasztónak viszont bevált, puha és sima az arcom. Szerintem nem fogom megvenni újra, mert a folthalványítás nem teljesült, csak kb. 60-70 %-ban. Azért, mert sima és selymes tőle az arcom, felhúzom négyesre.

Hát, nem ötös, de még nem tudom, mit adok majd, mire befejezem ezt a véleményt. Halványít egy kicsit, igen, de én többet vártam tőle, kb. arra számítottam, h teljesen eltűnnek majd a foltjaim a homlokomról. Az orromon lévő szeplőkön sem észleltem semmilyen változást, mondjuk azok nem is zavarnak.
Eleinte minden este kentem, de hosszú távon egy kicsit irritált, ezért csak minden második este használtam. Most visszatértem a mindennapi kenegetéshez, h fogyjon el, mert 2 hónapig jó felbontás után. Amúgy sima a bőröm tőle, szebb, mint amilyen lenni szokott. Elég folyós az állaga, az illata pedig ilyen "vegyi", savas, de csak akkor érezni, ha sokat nyomok ki a pumpával.
Most adok egy hármast, aztán ha elfogyott, meglátom, h érdemel-e több csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

bzita

2015. augusztus 28.

A White Objective nappali krémmel együtt kezdtem el használni néhány hete. Első használatot követő reggelre ki volt pirosodva tőle az arcom, amit a nappali krémje fokozott, de hamar elmúlt, és azt követően ilyesmi nem jelentkezett. Picit ragacsos, zselés állaga van, de éjszakára nem zavaró. Kifejezetten halványodtak a foltjaim az arcomon, és a nyaraláson ért közvetlen napsugárzás sem hozta vissza őket olyan mértékben, mint az előtte szokásos volt, ezt mások is észrevették. Folytatom a használatát, további javulást remélek. Összességében pozitívak a tapasztalataim, 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Catlover

2015. június 22.

Semmit nem csinált a foltjaimmal és még ki is szárította teljesen a bőrömet. Nagy csalódás nekem, többet vártam tőle :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

primrose

2015. június 20.

Semmi, de semmi, de semmi hatása nincs... Kidobott pénz, totális csalódás...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 20.

Semmi, de semmi, de semmi hatása nincs... Kidobott pénz, totális csalódás...

angyalka

2013. május 29.

Nekem ez a krém bavált, már 3 hét után látványosan halványította a pigmentfoltokat. Az állaga is jó, elégedett voltam vele :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

oszkar06

2013. április 25.

A pigmentfoltomra vettem, mert még tavaly nyáron sajnos előjött az orrom melletti területen egy-két barnás (karamell színű) folt. Sajnos nekem nem jött be az éjszakai pigmentfolt eltávolító, igazából csak egy nagyon picit halványított rajta, pedig minden este kentem. Az Ephelis alpha gél nekem 1000x jobb volt, az nagyon szépen és gyorsan halványít, tényleg szuper krém és jóval olcsóbb. De viszont egész arcra használva talán a Biodermás kence lehet, hogy jobb mert tényleg nem szárította a bőröm. Szeplőkre, pattanásokra lehet, hogy jó, pigmentfoltra önmagában gyenge. Kiegészítve más szerekkel meg nagyon drága.Az ára és a hatása miatt pontoztam le ennyire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Hexapeptide-2