Biola

Ár:   11 379 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: homoki64, Módosítva: 2020. március 27.

Ár:   11 379 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrtápláló, a bőr öregedési folyamatai következtében előálló tünetek mérséklődését támogató szérum

Bioaktív hatóanyagok tárháza, amely antioxidáns vitaminok és gyógynövények segítségével és esszenciális zsírsavakat és fitoszterineket tartalmazó olajokkal segítik az aktív bőrstruktúra felépítő folyamatokat. A kurkuma és görögszéna kivonata fiatalosan vitális bőrállapot kialakulását segíti a Licht Yam gyökér kivonatával együtt alkalmazva.

66%+ biodinamikus összetevővel. A biodinamikus bio kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 és a Demeter-International. e. V. tanúsítja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia