Biola

Ár:   1846 Ft és 4544 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   1846 Ft és 4544 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Komplex bőrápoló, amely a bőrregenerációt támogató növényi kivonatokat és bőrtápláló olajokat is tartalmaz. Az A-, E-, B3-vitaminokat, allantoint és a cickafarkfű kivonatát tartalmazza. A hosszantartó hidratált bőrállapotot a lenmag, hárs és a csicsóka kivonata támogatja. A perilla, a sárgarépalé és a mandulatej hidrolizátuma a vitaminokkal a fiatalos bőrállapot helyreállítását segíti elő, szabadgyökfogó és antioxidáns hatóanyagai által.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Stella1993

2018. május 20.

Tesztelésre kaptam, de nekem nem tetszik. Túl zsíros, ha nem használom, még jobban kiszárad a bőröm a hiányától. Nekem az illata sem jön be. Nem fogom megvenni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

emese98

2018. május 12.

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet. Nagyon erős hárs illatú, de legalább szépen hidratál. Beszívódás után egy pici zsíros érzet marad rajta a bőrömön. A kiszerelés okés, bár a tubus tényleg kicsit olcsónak hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Briginam

2018. április 26.

Tesztelesre kaptam. Taplalja a bort, de nagyon zsiros, lassan szivodik fel es nagyon budos. Inkabb estenkent hasznalom emiatt de meg vagyok. Vele elegedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

levendulalány

2018. április 24.

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Az állaga szuper, nagyon hamar, és jól beszívódik. Az illata viszont sajnos nagyon nem tetszik. Nekem olyan erjedt hárs szaga van. Ezt a típusú kupakot én sem kedvelem, de ez azért nem annyira fontos tényező. Ha az illata más lenne, menne rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

lara2

2018. április 23.

Tesztelésre kaptam a krémet. Nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is remek. Jól hidratál, pedig nagyon száraz a bőröm. A csomagolás, illetve a kupakja nem nyerte el igazán a tetszésemet, nekem nem praktikus. Lassan el fog fogyni, gondolkodom, hogy megvegyem-e, az árát elég borsosnak tartom a méretéhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

esim

2018. április 23.

Tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki. Nem venném meg, főleg nem az árért, amiért árulják.
Pozitívumok: nekem tetszik a csomagolása, nem nagy, nem kicsi, elégedett vagyok a mennyiséggel is. Kicsit olcsónak hat a csomagolása, de nem is kell feltétlenül minden terméknek a trendeket követni.
Negatívum: nagyon nem tetszik az illata és a beszívódása sem a legjobb, ami a két legfontosabb kritériumom a kézkrémeknél.
Nem fog kárba veszni, a nagymamám el fogja használni a mindennapjai során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nem fog kárba veszni, a nagymamám el fogja használni a mindennapjai során.

Nati93

2018. április 19.

Én is tesztelésre kaptam. Meglepnek a negatív kommentek az illatával kapcsolatban, nekem kifejezetten tetszik a hárs illata, olyan mintha teáznék. :) Jól hidratál, nem kell utána fél percenként kenegetni, mint sok más kézkrémnél. Nekem nem extrém száraz a kezem, de a mosogatástól, de akár egy szimpla kézmosástól nagyon feszül a bőröm, ennek orvoslására pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

ponilopopolopo

2018. április 13.

Átmeneti időben, ősszel és tavasszal tökéletes választás lehet! Nagyon gyorsan beszívódik, az illata cserébe sokáig megmarad. Nem hagy zsíros érzést, de jól hidratál. Hidegebb időben azonban kevés lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Chloeandhercat

2018. április 6.

Tesztelésre kaptam, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem tetszik az illata, tényleg hársfára hasonlít.Könnyen beszívódik, nem zsíros, a csomagolása praktikus. Szerintem a tavaszi időszakra megfelelő kézkrém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Marcsika0720

2018. április 4.

Tesztelésre kaptam szintén. Először is kezdeném a csomagolással. Abszolút praktikus, tipikus táskába is be lehet dobni darab. Könnyen kinyerhető a termék. Eléggé folyós állagú, ugyanakkor kevés is elég belőle. Azonnal beszívódik és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet. Hidratálás szempontjából nekem a száraz kezemre sajnos a folyós állag miatt nem elég, de akinek nem extrém száraz a bőre annak jó lehet. Na de térjünk át az illatára. Ami nem illat hanem szag!! Nyilván azért is ilyen mert bio meg minden de nekem annyira erős ez az illat hogy még a fejem is megfájdul tőle. :( Így aki szintén nem bîrja vagy nem szereti az ilyen erős illatú termékeket annak nem igazán ajánlom. Egyébként anyukámnak tetszett az illata is meg az állaga is, így a maradékot valószínűleg ő fogja elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Achillea Millefolium Flower Extract, Tocopherol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Niacinamide

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1