Biola

Ár:   1846 Ft és 4544 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   1846 Ft és 4544 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Komplex bőrápoló, amely a bőrregenerációt támogató növényi kivonatokat és bőrtápláló olajokat is tartalmaz. Az A-, E-, B3-vitaminokat, allantoint és a cickafarkfű kivonatát tartalmazza. A hosszantartó hidratált bőrállapotot a lenmag, hárs és a csicsóka kivonata támogatja. A perilla, a sárgarépalé és a mandulatej hidrolizátuma a vitaminokkal a fiatalos bőrállapot helyreállítását segíti elő, szabadgyökfogó és antioxidáns hatóanyagai által.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

svivko

(!)
2018. április 4.

Tesztelésre kaptam a Krémmánia jóvoltából.
Imádom a hársfavirág friss illatát, amikor virágzik, így őszinte lelkesedéssel vágtam bele a termék kipróbálásába. Egészen addig, amíg meg nem éreztem a (számomra) szagát. Halas- joghurtosan savanykás illata van, a hársfavirág csak a háttérben, gyengén érződik.
A hatása azonban megkérdőjelezhetetlen. Gyorsan beszívódik, nem ragad és nem is csúszkálós érzet, mint a szilikonos társai. Puhít és hidratál, tényleg hosszú órákon át.
Állaga tejes-testápolós, így viszonylag gyorsan el fog fogyni. Jelenleg -mivel illatát nem, hatását szeretem- a lábamra használom nagy megelégedéssel.

Jó kis cucc, de aki az illatáért venné, vagy válogatós, az gondolja át!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Tesztelésre kaptam a Krémmánia jóvoltából.

Jó kis cucc, de aki az illatáért venné, vagy válogatós, az gondolja át!

Vanília

2016. június 19.

Az itteni vélemények hatására vettem meg (50 ml-es kiszerelést patikában) és amellett, hogy nem vagyok oda az illatáért és kicsit sokallom az árát, imádom. Kézkrémnek használom kizárólag, mert állandóan kenegetnem kell a kezeim, annyira szárazak - és már felvitelkor az az érzésem, hogy ápol és tölti fel a bőröm. Az utóérzet is nagyon kellemes, nem hagy zsíros felületet maga mögött. Az illata az a tipikus biokrémes-gyógynövényes, de nem tömény és nem zavaró. Újravevős:)

Update: Muszáj levonnom egy csillagot, mert egyszerűen nem tudok megbarátkozni az illatával, sőt egyre jobban irritál. Pedig a hatása tényleg jó. Egyszerűen képtelen vagyok elhasználni és mégsem veszem újra. Ha valakinek viszont bejön az illata, akkor vegye meg nyugodtan, mert tényleg szépen ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

Makk Zsuzsó

2016. május 1.

Nagyon kellemes csalódás volt ez a testápoló. Először azt hittem, sűrű lesz és nehezen kenhető, az INCI élén alkohollal, ahogy a natúroknál szokás, de ez nem ilyen! Könnyed állagú, hamar felszívódik, nagyon klasszul hidratál és az illata is bejött, tényleg hársfaillata van, amiért amúgy is odavagyok. Egyedül a kupakjával nem vagyok kibékülve, mert valahogy nem akar bekattanni, amikor visszazárom, nem csukódik rendesen. Már nem ilyen a flakonja, mint itt a képen, más a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

micirpicir

2016. március 28.

Több tubust elhasználtam belőle, de ez lesz az utolsó. Nem szeretem,hogy a 200 ml-s flakonból egy egész tenyérnyi jön egy nyomásra, nem lehet az adagolását szabályozni. Az állaga sem tetszik annyira, nem érzem elég gazdagnak. Az illata és az összetevői rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Csibedli

2015. szeptember 4.

Imádom az illatát, nagyon jó az állaga. Igazából csak egyetlen dolog zavar a krémmel kapcsolatban, és ez a doboza. Én kézkrémnek használom, és mikor kinyomok belőle, akkora adag jön, hogy nem győzöm elkenni. Próbáltam óvatosan, de nem megy.... Testápolásra biztosan kiváló nez az adag, de kézkrémnek túl sok...És pazarlás ennyit kinyomni feleslegesen ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

timee10

2012. október 23.

Lehet, hogy a legnagyobb Biola-rajongó vagyok az oldalon, de legalább is a TOP5-ben biztosan. :) Imádom ennek a testápolónak az állagát, az illata mennyei, gyorsan be is szívódik, pikk-pakk helyre teszi a legszárazabb bőrfelületeket is...pontosabban amióta használom, már nincs is olyan :) Sokáig elég, nekem nagyon megéri az árát. Egy éve nem vagyok hajlandó mást magamra kenni :) Azért itt is elmondom, hogy a legtisztább termékeket gyártja ez a márka kicsiny országunkban :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Letti

2012. augusztus 16.

Nagyon könnyen felszívódó, könnyű textúrájú testápoló, én az illatát is nagyon szeretem.:) A hidratáló hatásán még szerintem van egy icipicit javítani való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. július 1.

Jó, de nekem kevés!
Kisminta mennyiséggel ugyan, de már kétszer is nekifutottam a barátkozásnak ezzel a krémmel (szerintem nem kifejezetten géles az állaga, inkább valami könnyű átmeneti textura), de sajnos nem lesz állandó társam! Kellemes az illata, jól beszívódik, ápolja is a kezemet, de nekem már kevés. Testápolóként pedig számomra elviselhetetlen az illata (nem is értem, miért annyira más, mint kézen!).
Kézápolóként maradok tehát a már általam dícsért Naturissimo Herbal Kéz- és Lábápoló Krémnél, jobban, gazdagabb tartalommal ápolja koros bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 1.

Jó, de nekem kevés!

encimokus

2012. június 30.

Én az 50 ml-es kiszerelést vettem meg, és kézkrémként használom. Nagyon finom illata van, könnyen beszívódik, nappali használatra is tökéletes. Hidratáló hatása is remek. Ha elfogy, beruházok a 200 ml-es változatára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 30.

Antioxidánsok: Achillea Millefolium Flower Extract, Tocopherol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Niacinamide

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1