Biola

Ár:   2456 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2260-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2019. szeptember 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2260

Kíméletes arclemosó és sminkeltávolító arctej érzékeny, száraz és rozaceás bőrre.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Ár: 2260 , Eladó: Okokucko.hu
Erika1973

2019. április 13.

Nagyon erős illata van, ez nekem annyira nem tetszik és elég kevés van benne. Túl zsíros, krémes ezért én lecseréltem másra, mert nem volt jó a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

csajreni

2018. május 25.

Egyszerűen imádom! Már régóta szerettem volna egy bio arctisztítót és ez teljesen jól bevált.
Sminklemosásra használom. Bevizezek egy vattakorongot, jól kicsavarom belőle a vizet és egy kis mennyiségű krémet teszek rá. Nekem teljesen jól leszedi még a szempillaspirált is, viszont vigyázni kell azzal, hogy a víz jól ki legyen csavarva belőle, mert a szemet tényleg hajlamos csípni. De nekem idáig csak párszor fordult elő, hogy belement, pedig nagyon régóta használom.

Azt nem értem, aki azt írta, hogy iszonyat gyorsan elfogy, mert én már 1 éve vettem, MINDEN NAP használom és most járok a vége felé. De szerintem még így is elég lesz 1-2 hónapig. Én is drágának találtam (talán 2800 Ft volt), amikor megláttam, hogy milyen kicsi, de mint írtam, több, mint 1 éve kitart mindennapos használat mellett.

Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Csak ajánlani tudom!

elly

2017. február 21.

Jól letisztítja a nagyon érzékeny bőrt.. Rozáceások is bátran használják :) Érdemes felhigítani a kézen és úgy gazdaságosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

tothpetra

2015. november 21.

Sok Biolás termékem van és mindegyiket nagyon szeretem. Végre egy arctej, ami nem irritálja a bőrömet. Napi használat mellett sajnos gyorsan fogy és picit drágának is tartom, de a bőröm meghálálja a törődést. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Makk Zsuzsó

2014. november 26.

100%-ban nem szedi le a sminket + csípi a szemem, de ennek ellenére szeretem. Nem pirosodom ki tőle, nem szárít, nekem tetszik az illata is. Igaz utána jön még egy kör micellás vatta, de azt más lemosótejeknél sem úszom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

hopihe11

2014. október 10.

A sminket nem szedi le rendesen, viszont 'sima' arctisztításhoz tökéletes, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Heloise

2014. szeptember 11.

Csak azért adok négy csillagot, mert nagyon kevés van egy flakonban, ár-érték arányban pedig nagyon drága. Értem én hogy mennyire egészséges, de havonta - kéthavonta szaladgálhatnék érte a bio boltba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Macsek23

2014. június 3.

Nagyon szeretem a Biolát, de sajnos ez a lemosó annyira nem jött be. Nehéz lemosni, nagyon krémes állaga van.

update: A véleményem még mindig ua, de a hatása nagyon jó és nem lesz tőle zsíros az arcom. + 1 csillag

Hát az új csomagolás teteje úgy komplett kiesett a helyéből... :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 3.

Hát az új csomagolás teteje úgy komplett kiesett a helyéből... :-)

mstindigo

2014. április 18.

Hát nekem egyáltalán nem jött be. Igaz, kapkodásban vettem a mediline-ban, és nem olvastam el alaposan az inci-t. Fel nem foghatom, hogy hogyan ajánlhatnak rosaceás, érzékeny bőrre egy eukaliptusz és citromfű olajat tartalmazó terméket. Amúgy a sminklemosásban nem rossz, bár én átmentem rajta micellás lemosóval is. Nem fogom elhasználni, mert az illata is nagyon erős, és idegesít szörnyen. Jaj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

PaperMama

2014. február 15.

Tettem egy látogatást a Myropoliumban és többek között ő jött haza velem :) Előtte a Natuderm Botanics lemosó tejét használtam, de 3-4 flakon kivégzése után már kicsit untam, úgyhogy megvettem. Nem bántam meg, abszolút jó kis lemosó, szépen leviszi a sminket, persze önmagában sosem használom, utána mindig átmegyek az arcomon egy micellás vizes vattakoronggal biztos ami tuti. De meg kell mondjam, nem sok mindent kell már a használata után lemosni a bőrömről, a szempillaspirállal is szépen megbirkózik (nem vízálló). Ami jobban tetszik benne a Natuderm Botanics arctejével szemben, hogy ez nem hagy maga után semmilyen plusz réteget, míg az előbbi hagyott egy kis zsíros érzetet maga után (ami amúgy nem zavart a már említett plusz micellás vizes arctisztításnak köszönhetően). Nincs benne parfüm, az illata gyógynövényes,én a kökényt érzem bár ezt lehet csak beképzelem:D Nem csípi a szemem, nem okozott pattanásokat, szépek az összetevői,ráadásul magyar termék, engem meggyőzött :) Bár egy árban van a Natuderm Botanics-al, az 200 ml-es míg ez csak 100...úgyhogy olcsónak azért nem nevezném, de ennek sokkal tömörebb az állaga, nem annyira folyós, talán egy kicsit kevesebb is elég belőle. Sokakkal ellentétben engem nem zavar a flakon egyszerűsége, valahogy rám mindig meggyőzőbben hat az ilyen mint egy csiricsáré díszes üveg..Szóval nekem bejön, újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tönkölybúza kivonat. Fehérjetartalma és aminosav tartalma felülmúlja a hagyományos búzáét. Vitamin- és ásványi-anyag-tartalmára jellemző, hogy megtalálható benne szinte a teljes B-vitamin –csoport (a B12-vitamin kivételével), és niacin- és E-vitamin tartalma sem csekély. Réz-, vas-, mangán- és cinktartalma is meghaladja a búzáét. Kalcium-, magnézium-, foszfor- és szeléntartalma szintén számottevő. Arról, hogy konkrétan a kozmetikumokban mire szolgál az összetevő sajnos nem találni információt, de a benne lévő anyagok alapján bőrregenráló és vízmegkötő tulajdonsága lehet.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.