Biola

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zorica85, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Samponok

Az Ever*Youth csalán sampon gyógynövényes illatú, a hajas fejbőr zsiradékanyag termelését normalizáló hatású, biotint, E-vitamint és gyógynövény kivonatokat tartalmazó sampon. A benne lévő boróka és eukaliptusz illóolajok, valamint a csombord kivonata fékezi a korpásodást.

Istvan0322

2019. július 8.

Korpásan hámló és zsíros fejbőröm kezelésére és megnyugtatására vásároltam e sampont, miután rengeteg terméket kipróbálva sem szűntek meg a problémáim.
Friss, gyógynövényes illata azonnal megfogott, remekül passzol az igényeimhez.
Kellemesen habzó, remekül tisztító készítmény, ami várakozáson felül teljesített!
A korpaképződés néhány alkalom után jelentően csökkent, mindemellett a két hajmosás közötti idő is növekedett, mióta használom. Bátran ajánlom hasonló gondokkal küzdőknek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Friss, gyógynövényes illata azonnal megfogott, remekül passzol az igényeimhez.

Mukunda

2016. november 7.

Én nagyon szeretem, bár szárítja a hajvégeket, ezért érdemes mellé valamilyen balzsamot is használni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Strombolana

2016. március 21.

Nekem nincs vele ilyen negatív tapasztalatom.Kellően habzik és tisztít.Annyira nem nagy durranás,azóta már találtam is jobbat,de nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

Luckuska

2016. március 17.

Tisztító hatása semmi, akár egy hordóval önthetek a fejemre sem szedi le a szennyeződést, mellesleg pedig a hajam hosszát ropogósra szárította. Ha valaki madárfészket szeretne valami bizar okból kifolyólag varázsolni a fejére annak ajánlom, de egyébként soha többet mégegyszer. Végül egy másik samponba belekeverve sikerült elhasználnom, de ezt a merényletet is azért követtem el, mert ahhoz mocsok drága sampon volt, hogy csak úgy kivágjam a kukáva. Kösz Antal Vali, de inkább nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

hzsuzs

2015. november 20.

Nekem összeragadt tőle a hajam, nem tudtam rendesen kimosni csak nagyon nehezen, elhasználtam egy flakonnal, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

zorica85

2015. július 13.

Még csak pár napja használom, egyelőre tetszik. Az illata gyógynövényes, viszonylag sűrű az állaga, jól habzik. Kíváncsi vagyok hosszú távon hogyan válik be a gyorsan zsírosodó hajamra, majd beszámolok. Szép fényes és puha lesz tőle a hajam, de nem puhítja túl és talán még egy pici tartást is ad. Egyelőre 5-öst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Biotin, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.