Biola

Ár:   8255 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Bar, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan felszívódó éjszakai arckrém. Az éjszakai bőrstruktúra felépítő folyamatokat támogató görögszéna, majoranna és bazsalikom kivonatával, multivitamin komplex-szel és ásványi sókkal készülő krém. Értékes bőrtápláló olajai, valamint a rózsa, és a narancs illóolaja aromaterápiásan is segítik a fiatalosan üde bőrállapot kialakulását. A birs, szőlő, agave és lucerna kivonat a feszes és vitális bőr kialakulásához járul hozzá. A zsír és vízhiányos bőr hatékony, vitalizáló ápolószere.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Almera

2021. február 5.

Már több tégelyt is vettem évekkel korábban, akkor nagyon szerettem és maximálisan elégedett voltam. Más krémek kipróbálását követően néhány hete újra vásároltam egyet. Száraz, kipirosodásra hajlamos bőröm van. Sajnos amint az arcomra kenem a krémet, hamar kivörösödik és ég tőle a bőröm. Nem tudom mi változhatott az összetevőkben. Ami eddig tökéletesen működött, az most inkább ront a bőröm állapotán. 2 hét után sem változott a helyzet, pedig reméltem hozzászokik a bőröm. Ez így nálam csak 1* lenne, de azért adok 3*-ot, mert ha végre megnyugszik a bőröm, akkor utána érzem, hogy jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

fancsi25

2020. november 11.

Nekem ez az elso olyan ejszakai kremem bio vonalon, ami hamar beszivodik, es (valoszinuleg ennek koszonhetoen, hisz nem kenodik le rolam ejszaka) valoban hidratal is. En az illatat es az allagat is nagyon szeretem, es azt, hogy tegelyes kiszerelesben van. Nekem pont elegendo amennyire hidratal, valoszinuleg ujra fogom vasarolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

laszti

2017. június 5.

Téli időszakban éjszakára használtam, amikor szükségem volt zsírosabb krémre. Nem nehéz, nem túl zsíros, szerette a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

ancus83

2016. október 17.

Pár hete használom. Maximálisan meg vagyok elégedve vele, reggelre szépen feltölti a bőrömet! Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Picijenci

2016. április 11.

Update1: lassan elfogy a tégely, jól hidratál, de mintha kicsit megunta volna a bőröm. Ezért és mert nehéz beszerezni, -1*. Végülis teszi a dolgát, de önmagában kicsit kevés.

Kb. 2 hete használom, eddig teljesen meg vagyok elégedve vele. Nedves bőrre ajánlott felvinni, én termálvíz sprayt használok alá, csodálatosan puha és hidratált lesz tőle a bőröm, reggelre megszépülök. Az illatát kicsit szokni kell, de az állaga kellemes és cserébe teljesen bio. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Bea226

2016. január 7.

Kellemes, jól beszívódó, nem irritáló krém, de részemről semmi extra. Nem tapasztaltam különösebb változást a bőrömön, de negatívat sem tudok róla mondani. Az illata valóban nem túl csábító, de ez nem lenne probléma. Ennyi pénzért én kicsit többet vártam. Sajnos nekem nem ez a krém lesz az ' igazi ' , én még tovább keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

norab

2015. október 14.

Imádom ezt a krémet. Ugyan eddig csak mintám volt belőle, de az jó sokáig húzta, szerencsére már úton a teljes kiszerelés. Az illata gyógynövényes, különösen kellemesnek nem mondanám, de nem is zavaró. Reggelre olyan tőle az arcom, mint aki 16 órát aludt, teljesen ki vagyok simulva, a kis ráncok feltöltődnek, a bőröm pedig pihe-puha. Szóval nekem egy álom ez a krém, pedig próbáltam már jóval drágábbakat is ennél, de egyik sem hozta ezt az eredményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Macsek23

2013. november 25.

Eddig ez a tökéletes éjszakai krémem. Illata kellemes, gyógynövényes, kicsit nehéz eloszlatni a bőrön, de nedves kézzel könnyebb. Ebből van már bio változat is. Biola for ever, hatóanyagai kivállóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 25.

dr.radnoti.zsuzsa

Korcsoport: >54
2013. november 18.

Mindenkinek ajánlom, próbáld ki.
Aki már kipróbálta a "márkás " termékeket az tudja , hogy nem a név teszi a hatást. Reggelre több évvel fiatalabb a bőröm.
Én belekevertem egy kis vizet és így könnyebb felkenni és jobban felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. november 18.

Mindenkinek ajánlom, próbáld ki.
Én belekevertem egy kis vizet és így könnyebb felkenni és jobban felszívódik.

orange01234

2013. január 23.

Nagyon jó krém, zsírosabb, estére tökéletes.
Nedves bőrbe kell bemasszírozni, 5 -10 perc alatt szívódik be teljesen.
Az illata kellemes, nagyon jól hidratál, nálam ötös:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Nagyon jó krém, zsírosabb, estére tökéletes.
Nedves bőrbe kell bemasszírozni, 5 -10 perc alatt szívódik be teljesen.
Az illata kellemes, nagyon jól hidratál, nálam ötös:)