Biola

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amina22, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A száraz, töredezésre hajlamos hajra ajánljuk, a hajregenerációt támogató az egészségesen ép  hajszálak képződését segítő hajfény balzsam.

Golyakalifa

2017. április 3.

Én a Biola babasamponnal együtt kezdtem el használni, és nekem bevált, segített a hajmosás utáni gubancokat kifésülni. Az illata szerintem nem zavaró, viszont tényleg elég kis adag (az árához képest), én 2 hónap alatt elhasználom. Most egy ideje nem rendeltem, de hiányzik, az olajos hajvégápoló nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

bumbii

2015. augusztus 19.

drága és csak 50 ml, plusz nekem szörnyen büdös! Alig bírom rávenni magam hogy elhasználjam, ezért a hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Lindi81

2015. március 22.

Ez a krémes hajkondíconáló nem jött be nekem valahogy :-( Viszont a Biola hajfény spray az nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

natasa

2014. augusztus 6.

Meglehetősen magas ára ellenére (50 ml = 1300 Ft) megvettem, mert az összetevőket ritka szépeknek láttam itt. A hajam puha lett, és valóban mintha fényesebb is lenne.Én is drágállom, annyira azért nem nagy durranás.
Az összetevők fent kicsit hiányosak. Ez áll a flakonon:

AQUA, LINUM USITATISSIMUM SEED EXTR.*, SESAMUM INDICUM OIL*, CETEARYL GLUCOSIDE, CETEARYL ALCOHOL , SIMMONDSIA CHINENSIS OIL*, GLYCERIN, PANTHOTHENIC ACID, TOCOPHEROL,BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, SORBIC ACID, XANTHAN GUM, MELISSA OFFICINALIS OIL*, CITRIC ACID, CITRUS AURANTIUM AMARA OIL*
* - ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Az összetevők fent kicsit hiányosak. Ez áll a flakonon:

* - ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból

Skye

2014. január 29.

Magyar termék, csupa természetes összetevő,a hajam pedig pihepuha! Eddig nagyon tetszik.
A hajvégekre szerintem kicsit többet kell tenni belőle.
Egyetlen gondom az, hogy keveset adnak, és azt sem olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

A hajvégekre szerintem kicsit többet kell tenni belőle.
Egyetlen gondom az, hogy keveset adnak, és azt sem olcsón.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Peptidek: Pantothenic Acid Polypeptide

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.