Biomed

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A népgyógyászatban régóta alkalmazott növény az árnika. Sportolás, túrázás és fizikai munkavégzés során gyakran előfordul, hogy rándulás, ficam, ütés, rúgás következtében az izmok és az inak meghúzódnak. Ekkor alkalmazzuk a krémet, naponta 4-5 alkalmommal borogatással kombinálva. Javasoljuk rovarcsípések által okozott viszketés enyhítésére is. Az alkotó gyógynövények hatóanyagai gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek. Gyógyszerkönyvi és MSZ minőségű alap- és illatanyagokat, valamint állati eredetű anyagokat nem tartalmaz. Magyar termék.

Hecate

2019. március 29.

Hamar felszívódó, remek árnika krém. :) Elég nagy kiszerelés, elviselhető ár és BioMed minőség. Aki kedveli a cégtől a körömvirágos kencét szerintem ebben sem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

kalen

2018. december 30.

Várandós vagyok, és már esténként fájdogál a derekam, amire sajnos elég kevés krém ajánlott. Valahol olvastam, hogy erre tökéletes az árnika krém, és a babát várók is használhatják. A fájdalmat valóban enyhíti, esténként a maradék krémet a kezemen oszlatom el, jól hidratál. Nekem nagyon jól jött, szinte rögtön hatott, így ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Tamikaa

2018. december 6.

Arc- és testápolónak is kiváló, rendkívül kedvező az ára, nagyon megéri ez a termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Mars93

2018. március 18.

Általában 700-800 forint körül mozog az ára, amit szerintem nagyon megér! Nekem az erőltetésről szoktak beduzzadni az ujjaimon az izületek, és 2 nap alatt annyit segített a piros duzzanaton, hogy az valami hihetetlen!
Eddig a Biomed termékei közül csak a körömvirág meg a rozmaring krémet használtam, de ez is bekerül a házi patikánkba! Jó kis zsíros krém, ami kellően ápolja a bőrt. Nem szárít, hamar beszívódik. Felkenve van egy enyhe kesernyés, sörre hajazó illata, de beszívódás után már nem érezni. Nagyon jó kis termék, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Adri994

2017. augusztus 19.

Költözködésnél kificamodott párom bokája, és elég nagy kínja volt :( ...
Reggel-este bekenegettem árnika krémmel, szépen körbefásliztam, és működött,fokozatosan szűnt a fájdalma ^^
A fekete nadálytövet is be fogom szerezni a mini házi patikámba :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Költözködésnél kificamodott párom bokája, és elég nagy kínja volt :( ...
A fekete nadálytövet is be fogom szerezni a mini házi patikámba :)

Laci

2015. augusztus 8.

Csodálatos krém! Nem volt nagy bizodalmam benne, de inkább ezt választottam a sokkal drágább márkás, szteroidos krémek helyett. Milyen jól tettem. Egy kis jelentéktelennek tűnő mozdulattól iszonyúan meghúzódott a hátam bal oldalt, vese fölött. Felkelni nem tudtam, csak komoly mutatványok árán. Mondtam, hozzanak nekem valamit, mert komolyan kárt teszek magamban, úgy fájt minden apró mozdulat. Eddig tegnap óta úgy 5x kentem be, ma reggelre vígan felkeltem, húzódik még, de ez semmi a tegnaphoz képest. Pihentetés és ez a krém a csúcs kombináció. Köszönöm árnika és biomed. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

zsófi84

2013. június 15.

Szeretem. Épp ínhüvelygyulladásom van (a sok gépeléstől...), ezzel kenem, és szerintem nagyon hatásos. Persze nem olyan súlyos a helyzet. Lehet, hogy izomlázra is kipróbálom. Az ára nem eget rengető, és viszonylag sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

eo

2013. január 11.

Brutális izomlázra használtam, segített, hogy előbb tudjak lábra állni. Jó kis natúrkészítmény, számomra ez is olyan dolog, ami szükséges a háztartásba.
(Mellékes, de az a kis kép a virágról pedig szerintem rendkívül aranyos.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

(Mellékes, de az a kis kép a virágról pedig szerintem rendkívül aranyos.:))

Bogcsika

2012. augusztus 27.

Nekem is abszolút jó a tapasztalatom ezzel a termékkel, kapcsolatban. Egyszer megfejeltem a galériánkat úgy, hogy felreped a szemöldököm és az egész szemgödröm belilult. 3-4 napig kenegettem, és gyönyörűen el is múlt a csúnya moncsim. :) A vadgesztenyésről és a rozmaringosról is csak jót mondhatok! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

bubukám:D

2012. június 7.

Nagyon jó szolgálatot tettez a krém, amikor megrándult a bokám vagy, amikor meghúztam a hátamat. Napi 2-3x -i használattal már az első nap után érezhető volt a javulás, tudtam mozogni! :) Gyógyszer és egyéb szerek használata nélkül, nagyon szépen rendbehozott. Ajánlom mindenkinek, akinek gyengék az izületei, vagy sportol tartson magánál belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract