Best of Beauty 2019

Biomed

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Sztyke, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Elősegíti a régi hámsejtek eltávolítását, fokozza a bőr ellenálló képességét, gyorsítja a bőrszövetek regenerálódását, optimalizálja a faggyúmirigyek működését. Ajánljuk különböző eredetű bőrfoltok és a hámló bőr ápolására. Mesterséges szín-és illatanyagokat,valamint állati eredetű anyagokat nem tartalmaz.

WhiteMarble

2019. január 31.

Mondhatni véletlenül akadtam rá a Rossmann polcán. Bár nevetségesen olcsó ára van pláne ha kísérletezni akar vele az ember, de azért hogy ennyi pénzt se dobjak ki az ablakon itt néztem meg a kommenteket, hogy mégis mi újság vele. Eléggé meggyőztek a vélemények, na meg amit ígér a krémecske ezért megvettem. Nem mondom azért egy csodaszernek, de ténylegesen láttam/ látom a hatását. Nekem nagyon jól hidratálja a bőrömet, de ha szükséges akkor télen egy kis extra olajjal adok neki egy plusz löketet. A hegeket elég szépen halványítja. Reggel és este is szívesen használom, tehát sminkelni is szuperül lehet rá. Az illata számomra nagyon érdekes, első használatkor csak akkor éreztem bármit, maikor az arcomra kentem a terméket. Leginkább édeskés. sütis illatot éreztem én is és a párom is. Mostanság fog elfogyni a 2 tubusom, így most már jobban érzem benne a csipkebogyót. Szerencsére elég sokáig elég, szóval az ára tényleg verhetetlen szóval aki kipróbálja, megszereti az még pluszba jól is jár vele anyagilag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

ccvc

2018. szeptember 16.

jó kis krém ez, szerintem már a létező összes krémet kipróbáltam a pattanásokra aztán ki hitte volna de ez a kis krém vált be. én nem kenem be vele az egész arcom, mert egyébként nem csúnya a bőröm csak itt ott megjelennek ilyen apróbb pattanásfalvak... na azokra kenem ezt. azt nem mondom hogy másnapra nyoma sincs de ilyet azért egy krémtől se várjunk el. Viszont látványosan javul tőle másnapra a bőr is és a pattanás-csopportosulások is. a neogranormonnál biztosan ezerszer hatásosabb. az én bőrömön legalábbis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

magichand

2018. augusztus 29.

Parabének eltűntek, az SLS maradt... de miért? Nem tudom értelmezni minek egy krémbe tisztítószer? Ráadásul egy sokat vitatott fajtája. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

maedusa

2018. augusztus 29.

a sebeket nagyon gyorsan begyógyítja és ne marad a helyén heg, szerintem hámosító hatása van. Számomra nagyon bevált, igazán látványos hatása volt az arcomon/hátamon. Illata olyan mint a csipkebogyó lekváré :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Bettii98

2018. július 31.

Pattanásokra vettem,mert sokan azt írták arra jó. Először jó volt,aztán pattanások jöttek ki tőle,ragadt tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Kata lizator

2018. július 15.

1 hónap alatt suttyomban kiszárította az arcomat. Reggeli és esti krémként használtam a normál bőrömre. Úgyhogy arcra nem való. :-) Viszont gyantázás után kiváló a hónaljamra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Sugarplumfairy

2018. június 19.

Ekcémás bőrre nagyon jól bevált télen. Először csak a kezemen mertem kipróbálni, de olyan meggyőző volt, hogy vettem egy nagy levegőt (és biztosra hogy ezt meg fogom bánni) és az arcomra is kipróbáltam. Nagyon sokat javult már másnap reggelre a feszülő érzés, a gyulladás szépen elmúlt és érezhetően hámosított.

Szaga van, nem illata, romlásnak induló paradicsomra emlékeztet :). Gyorsan elillan, engem nem zavar, ahogy az sem, hogy ásványi eredetű a krém alapja. Szkeptikus vagyok a parrafin-fóbiával kapcsolatban.

Ilyen jó cuccot ilyen olcsón régen találtam már, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Ilyen jó cuccot ilyen olcsón régen találtam már, biztosan újraveszem.

LSTE

2018. május 16.

Az akneroxid kikezdte a bőröm, hámlott, feszült, csúnya volt. A patikában válogattam, körömvirágot szerettem volna (a fáma balzsam miatti jó tapasztalataim miatt), volt is, majdnem ki is fizettem, amikor megláttam a csipkebogyós verziót, amiben van körömvirág, A, E és C vitamin is. Úgyhogy miért ne, megvettem inkább ezt.
Jól hidratál, bár nem kiemelkedő és a pattanásokat mérsékelte (bár mostanában az arcápolási rutinom és az étkezésem is változott).
Csodaszernek nem mondanám, de mindenképp kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Csodaszernek nem mondanám, de mindenképp kedvenc.

pamacska6

2018. március 20.

Itteni vélemények alapján szereztem be, plusz az Ilcsis, csipkebogyós tartalmú cuccok miatt úgy gondoltam a csipkebogyó tuti jó hatóanyag és nem csalódtam. A heti két alkalom arcradírozás után szoktam esténként bekenni vele a pofimat és csoda puha bőrt varázsol. Nem lesz olajosan fénylő diszkógömb reggelre a fejem. Az illata picit fura, többen írták, hogy csipkebogyós, engem nem zavar,mert nem erőteljes. A pattanások, sebek kezelésének ügyében nem tudok nyilatkozni,mert arra más dolgokat vetek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

HFanni22

2017. október 30.

Már rengetegszer újravettem ezt a krémet, annyira szeretem. Az illata valóban hasonlít a csipkebogyóra. Nem értem, hogy lehet ennyire olcsó egy ilyen hatékony, sokoldalú termék! Vékony rétegben érdemes kenni, én főleg arckrémként használom. A zsíros T-zónámban csodákat művelt! Gyorsan szárítja a pattanásaimat, szépen leveszi a gyulladást. Már legalább 2-3 éve használom. Sebgyógyításra is kiváló, én legutóbb a páromnak a lábán a körömágybőrét kentem be vele végső elkeseredésünkben. Valahogy feltépte a bőrt, nagyon csúnyán nézett ki neki, még váladékozott is. Azt hittük ebből sebész lesz, de a krém pár nap alatt szépen meggyógyította neki,
Egy dolgot viszont felrónék ennek a krémnek. Nem tudom, hogy a hormonális problémáim miatt történt-e, de így 2-3 év után úgy érzem, hogy a pattanásaim kezelésében már nem annyira hatékony. Vagyis a régebbi kívánt eredmény eléréséhez más kozmetikumokkal együttesen kell használnom, hogy hamarabb leszárítsa, gyulladástalanítsa a pattanásaimat. Emiatt azért nem húzom le, mert lehet, hogy ez nem a krém hibája, csak a pajzsmirigyzavaromnak már kevés gyógyszer nélkül ez a kence. Mindent összegezve nálam 5 csillagot érdemel! ;-)

Update: nekem a kék foltokat is hamar meggyógyítja! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Update: nekem a kék foltokat is hamar meggyógyítja! :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract