Biomed

Ár:   578 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkalmazása: érzékeny, könnyen kipirosodó, viszketésre hajlamos bőr mindennapos ápolására ajánljuk a test teljes felületére. Túlzott napozás esetén különösen ajánlott! A krém hidratáló hatású, a bőrt puhává teszi.

Hatóanyagai: körömvirág és kamilla kombinált kivonata, orvosi zsálya illóolaj, muskotályzsálya illóolaj, citrom illóolaj, A és E vitamin. Összes hatóanyag tartalom: 7% gyógynövény kivonat. A hatóanyagok hámosodást elősegítő és gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek. Mesterséges szín- és illatanyagokat, valamint állati eredetű anyagokat nem tartalmaz! Gyógyszerkönyvi minőségű alkoholt tartalmaz

Ár: 500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Szeged , fizetés: Szegeden személyesen vagy postázom

Kingus23

2020. július 1.

Anyukám vette rendszeresen,mondván "mindenre jó".Elkeztem én is használni és tényleg többfunciós a krém.Használtam már arcra(gyulladás lehúzó céllal), epillálás után(a kis piros pöttyök lenyugtatására),napégés esetén,horzsolásra,mélyebb sebeknél,tetoválás kenésre,combkidörzsölődésre,ha a sarkam kidörzsölte a cipő,kézkrémként,lábkrémként,vízhólyag okozta seb gyorsabb gyógyulására.Szóval tényleg nagyon sok mindenre.Jó az összetétele,nekem eddig sosem okozott csalódást.Folyamatosan van nálam egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kinga218

2020. június 21.

Úgy látom a többi körömvirág krémhez képest kicsit le van pontozva, de nem értem, hogy miért. Ugyan én ezen kívül nem próbáltam sokat, de nekem és a családomnak ez is nagyon bevált. Napégésre vagy epilálás után használom, mindkét esetben látványosan felgyorsítja a bőr gyógyulását, regenerálódását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Bonnieoo7

2020. május 23.

Nagyon szeretem ezt a bőrápoló terméket, rengetegszer újravettem már és a Forte változatot is - nem észlelek különbséget közöttük ugyanis. A legrégebbi alapdarab nálam, megnyugtat ha van itthon és kb. 15 éve már, hogy rendszeresen vásárolom. Szeretem, ha duopakkban lehet hozzájutni, az ára is kedvező. Mivel nagyon kevés kell belőle kb. évente szerzem be. Nem használom minden nap, de hatása már másnap reggel érezhető. Néha egész napos állómunka után másnap alig tudtam lábra állni, de ebben is segített. Véleményem szerint nemcsak a bőrre van jó hatással, hanem az izmokra, szövetekre is.☀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

BLili

2020. május 17.

A kipirosodott bőrön nekem nem segített, viszont lett az egyik lábujjamon egy ekcémás, nagyon viszkető, nagyon gennyedző... valami, amivel a fertőtlenítő, hámosító gyógyszeres krém se tudott mit kezdeni, és végül gondoltam egyet, és kentem ebből rá. Utána elkezdett gyógyulni az ujjam, úgyhogy eléggé hálás vagyok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

platinakuka

2020. február 18.

Nagyon csúnya gyulladt pattanásaim vannak néha, hála a "hormonzavaros" testemnek.
Persze néha elkaparom, szétnyomkodom, és tadaa, akár két hónap is van, mire elmúlik.
Ez a krém nagyon sokat segít, most fedeztem fel újra, mennyire istenkirály. Puhít, nem lesz vastagon hámló, leviszi elég szépen a gyulladást.
Anno egy másik körömvirágos krém egy nagyon fura bőrállapotból visszahozott, el is felejtettem, hogy ez a növény mennyire jótékony és hasznos.
Nekem legalábbis.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Nekem legalábbis.

Sweethoney

2020. február 15.

Egyik legjobb körömvirág krém. Az illata kellemes, picit zsíros, de hihetetlen gyorsan felszívódik. A téli “ krónikus “ bőrszárazságomat szinte pár alkalom után helyrehozza.
Sőt ekcémára is hatásos.
Házi patikában a helye!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Sőt ekcémára is hatásos.
Házi patikában a helye!

Maknae

2020. február 11.

Ez az egyetlen krém, amire a kezem pozitívan reagál. Valószínűleg keringési zavaroknak köszönhetem, hogy amint a hőmérséklet egy ici-picit is hűvösebb lesz (magyarul ősz elejétől tavasz közepéig), a kezeim kihűlnek és kisebesednek (konstans fájnak, vörösek vagy épp lilák, a bütykeim pedig vérezni is szoktak). Próbáltam már mindenféle bio kézműves kenőcsöt, illetve márkás ekcéma elleni krémeket is, de vagy nem segítettek vagy kifejezetten rontottak a helyzeten.

Már teljesen feladtam a reményt, amikor is édesanyám vett nekem egy ilyen biomedes körömvirág krémet. Nem akartam hinni a szememnek. A sebeimet persze csípte, mint állat (rá is van írva, hogy csak ép felületen szabad használni, csak hát nekem nincs olyanom), de puhább lett a bőröm, és jó darabig az is maradt. Tartós használata után csökkent a vörösség és ritkult a kisebesedések száma, a vérzésig fajuló esetek pedig gyakorlatilag megszűntek. Ezek után nem tudom nem azt mondani rá, hogy csodaszer. Egyenesen varázslat, amit csinál. Amíg gyártják, sose fogok mást használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

hdori23

2020. január 17.

Nagyon szeretem hasonlóan a Naturland márka krémjéhez. Mindig rájövök ez a két krém sokkal jobb választás egy drága de semmitérő kézkrémnél...hamar beszívódik nincs kellemetlen illata és tényleg használ is . Újravevős mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Boquerona927

2020. január 10.

Sokoldalú, szerethető krém. Az illata kellemesen enyhe, természetes. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nekem bevált kézre, arcra, orr alá ha kidörzsöli a papírzsepi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

imcsi

2019. június 7.

Nagyon szeretem. Jó az illata, hamar beszívódik, nem fénylik a bőrön. Télen pár nap alatt rendbe hozza a száraz, kirepedezett bőrt. Utazáskor a mérete miatt testápolónak is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract