Biomed

Ár:   578 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkalmazása: érzékeny, könnyen kipirosodó, viszketésre hajlamos bőr mindennapos ápolására ajánljuk a test teljes felületére. Túlzott napozás esetén különösen ajánlott! A krém hidratáló hatású, a bőrt puhává teszi.

Hatóanyagai: körömvirág és kamilla kombinált kivonata, orvosi zsálya illóolaj, muskotályzsálya illóolaj, citrom illóolaj, A és E vitamin. Összes hatóanyag tartalom: 7% gyógynövény kivonat. A hatóanyagok hámosodást elősegítő és gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek. Mesterséges szín- és illatanyagokat, valamint állati eredetű anyagokat nem tartalmaz! Gyógyszerkönyvi minőségű alkoholt tartalmaz

hdori23

2020. január 17.

Nagyon szeretem hasonlóan a Naturland márka krémjéhez. Mindig rájövök ez a két krém sokkal jobb választás egy drága de semmitérő kézkrémnél...hamar beszívódik nincs kellemetlen illata és tényleg használ is . Újravevős mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Boquerona927

2020. január 10.

Sokoldalú, szerethető krém. Az illata kellemesen enyhe, természetes. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nekem bevált kézre, arcra, orr alá ha kidörzsöli a papírzsepi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

imcsi

2019. június 7.

Nagyon szeretem. Jó az illata, hamar beszívódik, nem fénylik a bőrön. Télen pár nap alatt rendbe hozza a száraz, kirepedezett bőrt. Utazáskor a mérete miatt testápolónak is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

JudithBeauty

2019. május 8.

Naturland körömvirágkrémet használtam korábban, de épp nem volt a patikában, így a gyógyszerész ezt ajánlotta. Nagyon meg vagyok vele elégedve, és az ára is kedvezőbb. Extra száraz, viszketésre hajlamos bőrömnek tökéletes, és az intim területeken, borotválás, gyantázás után nálam is bevált. A berepedezett, sérült kéz és lábujj körmök területére is jó, nem csípi a sebet, mint egy testápoló.
Gyorsan felszívódik, nincs zsíros utóérzet, bár kicsit sárgára színezi a fehér ruhákat. Ettől eltekintve nagyszerű termék, ennél a márkánál maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

alea

2019. február 7.

A kezeimre használom főként, nagyon szeretem, mert hamar felszívódik, nem marad órákig zsíros a kezem. A körömágyaimra is szoktam bőven kenni, amióta használom, esztétikusabban néznek ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Sziszikee58

2018. október 31.

Nagyon jó krém! Én intim területre vettem, mikor kicsit érzékenyebb vagyok ott, vagy kidörzsölöm magam, akkor 1-2 nap alatt teljesen helyretesz. 30 grammosat szoktam venni 430 Ft-ért, nekem sokáig elég. Én ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

edinaa225

2018. szeptember 29.

Maga a csoda! Sajnos a hideg miatt már elkezdődött a kezem kipirosodása amit a hidegallergiának köszönhetek nagyrészt.
Ez a kis csoda, rendbe tette egy este alatt. Szépen elmúlt a kezemen a pirosodás..
Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Bátran ajánlom.

Dorci1987

2018. szeptember 10.

Itteni vélemények alapján vettem meg, eredetileg epilálás utáni kenceként. Ott is jól teljesít, de mivel láttam, hogy itt azt írtátok, arckrémnek is kiváló, be is vetettem gyorsan :D És azt kell mondjam, tényleg csodaszer, mert nagyon szépen hidratál, viszont nem zsírosít, és két nap után lementek az apró pattijaim (amik a lányos napok előtt jelentkeznek), szép, egységes színe lett az arcomnak. Az alapozóval jó barát, tökéletesen lehet rá dolgozni, arról pedig nem is beszélve, hogy csodásak az összetevői! Olcsó is nagyon, így ez lett az új arckrémem (a Herbline fiatalító és feszesítő szemránckrémje mellett természetesen :) ), és epilálás után, leégéskor, sebekre, csípésekre, mindenre használni fogom :) Abszolút alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Meli2000

2018. augusztus 26.

Legjobb krém! Már a hatodik tubussal veszem újra! Mióta használom a bőröm csodálatos lett. Régen tele volt az arcom pattanásokkal, de az már a múlté hála ennek a kis csodaszernek. Remekül hidratál és az illatát is imádom! Reggel sminkelés előtt este pedig lefekvés előtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

NickyFerrum

2018. augusztus 26.

Nemrég vettem meg ennek a Forte változatát ami echinacea kivonatot is tartalmaz. Nekem azt kell tudni a kezemről, hogy sajnos itt-ott vannak rajta pikkelysömörös részek, ami durvább esetben fájó, szétnyíló sebeket is eredményez. Kb minden féle drága kézkrémet használtam már, de őszintén szólva ez az egyetlen ami ezt a problémát meg tudta szüntetni.
Így nálam újravásárlós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Így nálam újravásárlós!

Antioxidánsok: Tocopherol