Biomed

Ár:   578 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkalmazása: érzékeny, könnyen kipirosodó, viszketésre hajlamos bőr mindennapos ápolására ajánljuk a test teljes felületére. Túlzott napozás esetén különösen ajánlott! A krém hidratáló hatású, a bőrt puhává teszi.

Hatóanyagai: körömvirág és kamilla kombinált kivonata, orvosi zsálya illóolaj, muskotályzsálya illóolaj, citrom illóolaj, A és E vitamin. Összes hatóanyag tartalom: 7% gyógynövény kivonat. A hatóanyagok hámosodást elősegítő és gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek. Mesterséges szín- és illatanyagokat, valamint állati eredetű anyagokat nem tartalmaz! Gyógyszerkönyvi minőségű alkoholt tartalmaz

Poptie

2021. március 31.

Könnyed, tényleg pillanatok alatt beszívódik, finom hidratáló érzést biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Könnyed, tényleg pillanatok alatt beszívódik, finom hidratáló érzést biztosít.

Kriszti42

2021. március 16.

Sosem használtam körömvirág krémet, mindig is azt hittem csak egy zsíros krém, ami be sem szívódik.
Ez viszont csodaszer! Az ára is nagyon kedvező, az állaga pedig tökéletes. Én minden este a talpamat kenem vele, mert sajnos télen is ki tud száradni, ezzel viszont mindig pihe-puha. Sebekre, körömágyra, arcra, mindenhova jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Anita_5_12

2021. február 18.

Nem nagyon zsíros, mégis puhává varázsolja a bőrt. Nem az a tipikus szilikon tartalmú arckrém, ami csak egy selymes bevonatot képez. Egyedül arra kell vigyázni, hogy ne kenjük túl vastagon, mert akkor befújtja a bőrt. Égési sérülésekre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Gyomber32

2020. október 24.

Epilálás utáni sebek, hegek, gyulladások és szőrbenövések nyomainak eltüntetésére vettem ajánlás alapján. Halványította a hegeket, és szépen hidratált. Csak este érdemes használni, elég zsíros állagú krém. Az illata is elég natúr, kibírható, de nem az a kifejezetten finom krém. Kúra szerűen használom, nagyjából a fél tubusnál járok jelenleg, valószínűleg a hatását hosszú távon fejti ki a fent leírt célra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

Kingus23

2020. július 1.

Anyukám vette rendszeresen,mondván "mindenre jó".Elkeztem én is használni és tényleg többfunciós a krém.Használtam már arcra(gyulladás lehúzó céllal), epillálás után(a kis piros pöttyök lenyugtatására),napégés esetén,horzsolásra,mélyebb sebeknél,tetoválás kenésre,combkidörzsölődésre,ha a sarkam kidörzsölte a cipő,kézkrémként,lábkrémként,vízhólyag okozta seb gyorsabb gyógyulására.Szóval tényleg nagyon sok mindenre.Jó az összetétele,nekem eddig sosem okozott csalódást.Folyamatosan van nálam egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kinga218

2020. június 21.

Úgy látom a többi körömvirág krémhez képest kicsit le van pontozva, de nem értem, hogy miért. Ugyan én ezen kívül nem próbáltam sokat, de nekem és a családomnak ez is nagyon bevált. Napégésre vagy epilálás után használom, mindkét esetben látványosan felgyorsítja a bőr gyógyulását, regenerálódását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Bonnieoo7

2020. május 23.

Nagyon szeretem ezt a bőrápoló terméket, rengetegszer újravettem már és a Forte változatot is - nem észlelek különbséget közöttük ugyanis. A legrégebbi alapdarab nálam, megnyugtat ha van itthon és kb. 15 éve már, hogy rendszeresen vásárolom. Szeretem, ha duopakkban lehet hozzájutni, az ára is kedvező. Mivel nagyon kevés kell belőle kb. évente szerzem be. Nem használom minden nap, de hatása már másnap reggel érezhető. Néha egész napos állómunka után másnap alig tudtam lábra állni, de ebben is segített. Véleményem szerint nemcsak a bőrre van jó hatással, hanem az izmokra, szövetekre is.☀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

BLili

2020. május 17.

A kipirosodott bőrön nekem nem segített, viszont lett az egyik lábujjamon egy ekcémás, nagyon viszkető, nagyon gennyedző... valami, amivel a fertőtlenítő, hámosító gyógyszeres krém se tudott mit kezdeni, és végül gondoltam egyet, és kentem ebből rá. Utána elkezdett gyógyulni az ujjam, úgyhogy eléggé hálás vagyok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

platinakuka

2020. február 18.

Nagyon csúnya gyulladt pattanásaim vannak néha, hála a "hormonzavaros" testemnek.
Persze néha elkaparom, szétnyomkodom, és tadaa, akár két hónap is van, mire elmúlik.
Ez a krém nagyon sokat segít, most fedeztem fel újra, mennyire istenkirály. Puhít, nem lesz vastagon hámló, leviszi elég szépen a gyulladást.
Anno egy másik körömvirágos krém egy nagyon fura bőrállapotból visszahozott, el is felejtettem, hogy ez a növény mennyire jótékony és hasznos.
Nekem legalábbis.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Nekem legalábbis.

Sweethoney

2020. február 15.

Egyik legjobb körömvirág krém. Az illata kellemes, picit zsíros, de hihetetlen gyorsan felszívódik. A téli “ krónikus “ bőrszárazságomat szinte pár alkalom után helyrehozza.
Sőt ekcémára is hatásos.
Házi patikában a helye!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Sőt ekcémára is hatásos.
Házi patikában a helye!