Biomed

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrs.imperator, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Testápolás

Nehezen gyógyuló zárt felületi sebek, hámsérülések, gyulladásos bőrbeteg-ségek időszakában ajánlott, bőrápolási céllal. A krém stimulálja a bőr természetes immunitását, nyugtatja, védi az érzékeny, irritált, sérült bőrt. Túlzott napozás, szoláriumozás után különösen ajánlott.

Hatóanyagai: körömvirág és kamilla kombinált kivonata, echinacea (bíbor kasvirág) kivonat, orvosi zsálya illóolaj, muskotályzsálya illóolaj, grapefruit illóolaj, A- és E-vitamin.

Összes hatóanyag tartalom: 11,5% gyógynövény kivonat. A hatóanyagok hámosodást elősegítő és gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek.

Mesterséges szín- és illatanyagokat, valamint állati eredetű anyagokat nem tartalmaz.

petra0501

2019. augusztus 19.

Ekcéma miatt vettem, évek óta semmilyen krém nem vált be (még a gyógyszertári, kifejezetten ekcémára kifejlesztett termékek sem). Ezzel a termékkel viszont meg vagyok elégedve. Ha napközben kisebesedik az arcom, ezt rákenem és amellett, hogy azonnal megnyugtatja a bőrömet, elmúlik a viszkető és égő érzés, max 2 nap alatt teljesen rendbe is hozza. :) Viszont nekem borzasztóan zsírosítja a bőrömet és pattanásos is lesz tőle, így teljes felületen nem tudom használni, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

dzsungelszem

2019. február 26.

Mindig ehhez térek vissza, hiába kísérletezek más drágább krémekkel ez a legjobb. Pikk-pakk rendbe teszi a sebes, gyulladt arcomat. Próbáltam körömvirág olajat is de az sem olyan hatékony mint ez, egyszerűen nincs párja pedig én már tényleg rengeteg mindent próbáltam. Örök hála!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Trisha22

2018. március 17.

Gyógyszeres kezelés miatt nagyon szárad, cserepesedik és reped a szám, hiába használtam ajakírt (olcsót vagy drágát) nem ért semmit, ez viszont egy-két használat után rendbe teszi. Lehet akár milyen rossz állapotban a szám, gyorsan begyógyítja a sebeket. Egy szó, mint száz ez a krém többet ér bármilyen ajakápolónál (legalábbis szerintem) :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Yubiri

2017. május 9.

Aki feltöltötte a krém összetevőit épp a körömvirág és az Echinacea kivonatot hagyta le, pedig az én dobozomon rajta szerepelnek ezek az összetevők is és lényeges INCI-je a krémnek.
Körömvirág tartalmú krémeket/testápolókat kerestem, és többek között ezt is megvásároltam.
Az egész karomat kentem vele (kb. 2 hétig) hamar elfogyott. Nem volt túl hatékony, bár hozzáteszem, semmi olyan bőrproblémám nem volt, hogy napégés vagy pld. egyéb bőrgyulladás, hámsérülés. Mindettől függetlenül úgy gondolom, hogy van ennél jobb körömvirágos krém is, jobb áron.
Az illata nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Az illata nem zavaró.

JudithBeauty

2016. augusztus 11.

A Naturland körömvirág krémtől nem jobb, de olcsóbb krém. Száraz, kipirosodott bőrre nagyon jó, és nem kell belőle sok. Anyukám visszeres lábaira szokta kenni, de például gyulladt lábujjköröm ápolására is bevált. A rosszul záródó kupak problémájával én is szembesültem, ez az egyetlen negatív dolog. Osztályzat: 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Jenniii92

2015. április 28.

Pattanások után maradt piros, gyulladt hegekre vettem. Semmi hasznát nem véltem felfedezni tőle a bőrömön, plusz még zsírosította is az amúgy is zsíros bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Cu2tka-baba

2015. március 30.

Nem rossz, de szerintem nem nagy szám. Mondjuk nekem a tárolással a tubussal sem volt problémám. Nem tudom, mit kell rápakolni, hogy ne zárjon jól, de biztos egy selejteset sikerült kifogni. Van kis és normál kiszereléses verzióm is. Szerintem olcsó. Nyilván ha testápolásra akarnám használni kevés lenne, de mivel csak alkalomadtán és csak területekre kenem így nem rossz, Arcra nem kenem az kizárt, pattanásokat okoz. Kézre, lábra ekcémás foltra és könyökre kentem. Illetve algopyrin injekcó utáni allergiás kiütések nyomait kentem. De nem tervezem hogy újra veszem. Nekem sajnos a kezem is megszokja:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

*Fulloscsajszi*

2014. november 17.

Tényleg a legjobb!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Tényleg a legjobb!!!

9136

2014. november 17.

A LEGJOBB A VILÁGON!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

A LEGJOBB A VILÁGON!

mrs.imperator

2014. szeptember 24.

Nekem egy problémám van vele, elég hamar fogy és nem is a legolcsóbb krém, 600 ft körül van egy tubus. A kupakját nem lehet jól rácsavarni, ezért kicsit folyós, és a kupak környékére kijövő krém meg besárgul.. szóval nem lehet túl jól tárolni, az illatát szeretem, és a krémmel sincs bajom, de erre azért figyelhetnének. A krém minőségén is ront ha nem megfelelően tudjuk elzárni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract