Biomed

Ár:   720 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fáradt és sajgó testrészek (váll, könyök, derék, térd...) masszírozására.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zsuzsoo21

2021. május 22.

Nekem ez egy csodaszer. Térdbetegségem van, ami ha ülök, akkor a behajlitas miatt a labszaramban végig elnyom úgy idegeket, hogy pokoli fajdalmat érzek és 1-2 napig alig bírok járni, nyugalmi allapotban is fokozódik a fájdalom. Ez a krém fel órán belül képes mindezt a fajdalmat teljesen megszüntetni, ami hatalmas segítség pl az éjszaka közepén. Mindig van és lesz is itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Sunchi

2021. február 15.

Szerintem 5-6 éve nálam ez a jolly joker krém. A szúnyogcsípéstől, a szőr növő viszketésen át, fájdalmakra eddig mindig bevált. Nem tudom hány tubust vettem de bazi sokat mindig van itthin és lesz is! A gesztenyés változatitt is imádom évek óta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

AVoracsek

2020. október 26.

Nagyon szeretem, mindig van otthon 1 tubussal. Azonnali gyógyír a fájós, sajgó izmoknak. Sok mást kipróbáltam már az évek alatt, de egyik sem volt olyan hatásos, mint ez. Ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

SimonKrisztike

2020. április 9.

Most kijött még erősebb, koncentráltabb ebből a termékből Rozmaring krém Ultra néven (arany csomagolás)- gyorsan meg is vettem a férjemnek , mivel óriasi fájdalmai vannak a vállában mióta volt egy nagyobb sérülése. Semmi nem enyhítette, mi meg nem vagyunk nagy gyógyszer hívek igy probáltam neki valami kenegetős megoldást találni az enyhítésre..
Sokmindent kiprobáltunk, Dolgit- és Voltaren gél, de nem nagyon enyhítették a fájdalmait.
Ma elmentem a szokásos havi drogérias vásárlásra és megtalálzam ezt a kis csodát, ma már 2x kentem be vele alaposan erős masszírozó mozdulatokkal és az első krém ami állítása szerint tényleg hatott😃😃😃🙏.
Az ára is kedvező, én 1300ft- ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Az ára is kedvező, én 1300ft- ért vettem.

Morgana27

2020. március 30.

Szintén ülőmunkát végzek, mint itt sokan, váll, hát, derék, plusz az egértől időnként bedurranó csuklómra használom. Erős, jó illatú krém, szépen lelazít, hűsít és kellemesen "éget". És nagyon kezet kell mosni használat után: nyúltam már véletlenül az arcomhoz/szemembe utána, nem volt jó móka :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

kannus

2020. március 26.

A munkámból adódóan sokat ülök illetve hajlongok, ezért sajnos fiatalon utolért a derékfájás! :( Ezt a rozmaring krémet ajánlották a problémára, és bár csodát nem tesz, de egy kis enyhülést tud hozni! Van egy kis izomlazító hatása, de én leginkább a kámforos illatáért illetve a hűsítő hatásáért szeretem. Kellemes érzés használat közben! És ha már "csak" ennyit tud, akkor szerintem megéri azt a 700-800 ft-ot amennyiért a patikában vesztegetik! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

dunaimano

2019. január 10.

Itt találtam ezt a csodakrémet, be is szereztem egyert. Nálunk az ilyen multifunkcionális izomlazító, fájdalom csökkentő stb. jellegű krémek, kenőcsök mindig kellenek. Ez a szuper krém a bedurrant vádlijaimon segített nagyon sokat. Gyakorlatilag bármilyen sajgó, fájó testrészre használható. Kellemesem hűsít, miközben keményen dolgozik. Sokszor fogok még venni, mindig kell egy itthon legyen ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Mariann1987

2018. szeptember 27.

Ínhüvelygyulladás lett a kézfejemben, alkaromban. Elmúlt, de a hüvelykujjam ízületének a fájdalma megmaradt, nem lehetett terhelni. Egyszer mégis "sikerült" megterhelni (igen könnyen lehet.. :) ), és másnap reggelre kétszer akkorára, fényesre dagadt az egész ujjam. Nem tudtam hajlítani, már akkor fájt, ha csak hozzáért valami. Egyértelműen az ízület gyulladt be, és bevizesedett az ujjam. Akkor vettem meg ezt a krémet, és egy napi kenegetés után már másnapra hajlott az ujjam, két nap múlva pedig már 3/4-ére visszahúzódott. Szóval szuper! De más családtagnak is jó volt pl. a bedagadt, sajgó bokájára. Vagy izomgörcsökre is szoktuk használni bemasszírozva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Helene

2018. július 8.

Fájtak a kezeim, valószínűleg nekem is ízületi gyulladásos fájdalom ez mint anyunak volt. Az itt olvasott vélemények alapján gondoltam teszek egy próbát ezzel a krémmel. Bemasszíroztam egy kevés krémet a kezembe és láss csodát, pár perc alatt, megszűnt a fájdalom. Igaz, hogy sokkal jobban lehűtötte / szinte lefagyasztotta a kezemet mint vártam, de ebben a nyári melegben kellemes érzés volt. Az illatai is nagyon kellemes, gyógynövényes illat, amit kimondottan szeretek.

Az biztos, hogy eddig nagyon bevállt nekem a Biomed vadgesztenye Forte krémje, és ez is. Mindig kell hogy itthon legyen belőle, hiszen sosem lehet tudni, mikor lesz rá szükségem ismét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Pam

2018. február 24.

Mindig kell, hogy legyen belőle itthon, mert sok mindenre jó. Leggyakrabban a véraláfutásaimra használom, mert állandóan tele vagyok velük, és a krémtől hamarabb elmúlnak. De ezt kenem akkor is, ha fáj valahol a kezem vagy a lábam, ami szintén gyakori az esetemben. Úgy érzem, hogy felkenés után szinte azonnal csökken a fájdalom, vagy halványodik a véraláfutás. :) Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.