Biomed

Ár:   720 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fáradt és sajgó testrészek (váll, könyök, derék, térd...) masszírozására.

dunaimano

2019. január 10.

Itt találtam ezt a csodakrémet, be is szereztem egyert. Nálunk az ilyen multifunkcionális izomlazító, fájdalom csökkentő stb. jellegű krémek, kenőcsök mindig kellenek. Ez a szuper krém a bedurrant vádlijaimon segített nagyon sokat. Gyakorlatilag bármilyen sajgó, fájó testrészre használható. Kellemesem hűsít, miközben keményen dolgozik. Sokszor fogok még venni, mindig kell egy itthon legyen ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Mariann1987

2018. szeptember 27.

Ínhüvelygyulladás lett a kézfejemben, alkaromban. Elmúlt, de a hüvelykujjam ízületének a fájdalma megmaradt, nem lehetett terhelni. Egyszer mégis "sikerült" megterhelni (igen könnyen lehet.. :) ), és másnap reggelre kétszer akkorára, fényesre dagadt az egész ujjam. Nem tudtam hajlítani, már akkor fájt, ha csak hozzáért valami. Egyértelműen az ízület gyulladt be, és bevizesedett az ujjam. Akkor vettem meg ezt a krémet, és egy napi kenegetés után már másnapra hajlott az ujjam, két nap múlva pedig már 3/4-ére visszahúzódott. Szóval szuper! De más családtagnak is jó volt pl. a bedagadt, sajgó bokájára. Vagy izomgörcsökre is szoktuk használni bemasszírozva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Helene

2018. július 8.

Fájtak a kezeim, valószínűleg nekem is ízületi gyulladásos fájdalom ez mint anyunak volt. Az itt olvasott vélemények alapján gondoltam teszek egy próbát ezzel a krémmel. Bemasszíroztam egy kevés krémet a kezembe és láss csodát, pár perc alatt, megszűnt a fájdalom. Igaz, hogy sokkal jobban lehűtötte / szinte lefagyasztotta a kezemet mint vártam, de ebben a nyári melegben kellemes érzés volt. Az illatai is nagyon kellemes, gyógynövényes illat, amit kimondottan szeretek.

Az biztos, hogy eddig nagyon bevállt nekem a Biomed vadgesztenye Forte krémje, és ez is. Mindig kell hogy itthon legyen belőle, hiszen sosem lehet tudni, mikor lesz rá szükségem ismét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Pam

2018. február 24.

Mindig kell, hogy legyen belőle itthon, mert sok mindenre jó. Leggyakrabban a véraláfutásaimra használom, mert állandóan tele vagyok velük, és a krémtől hamarabb elmúlnak. De ezt kenem akkor is, ha fáj valahol a kezem vagy a lábam, ami szintén gyakori az esetemben. Úgy érzem, hogy felkenés után szinte azonnal csökken a fájdalom, vagy halványodik a véraláfutás. :) Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Szuper.

Nymphae

2017. május 27.

Ár-érték arányban nagyon jó!
Hűsítő, nagyon hideg érzetet hagy maga után.
Sportolás után használom, ha úgy érzem, hogy valahol fáj, fáradt a testem. Kiválóan bevált.
Barátom erős derékfájására is tökéletes. Este bekeni, másnap reggel már nem fáj. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Ár-érték arányban nagyon jó!
Hűsítő, nagyon hideg érzetet hagy maga után.

Anne74

2016. július 21.

Apró sportsérülésnél használtuk...valamilyen természetes gyógymódot akartunk s ez egy csodaszer... :)
Megmondom őszintén ekkora eredményt nem vártam...
Az ár/érték arány korrekt...Sőt..kevésbé ilyen hatást kiváltó társai sokkal drágábban mutatkoznak a polcokon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 21.

Megmondom őszintén ekkora eredményt nem vártam...

Breki

2016. március 1.

Izomgörcsökre eszméletlenül jó hatással van - percek alatt segít! Sokkal drágább krémek kevesebbet tudnak. Utána szigorú kézmosás, mert szembe nyúlni vele brutális élmény! Remélem nem emelik fel az árát vagy vonják ki a forgalomból, mert mindenki imádja itthon.

Azt vettük még észre, hogy orvos által javasolt gyógyszertári krémeket érdemes kombinálni vele, mert felerősíti a hatásukat, totál felturbózza őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 1.

incifinci28

2016. február 17.

imádom ahogy jön az a kámforos illat és még a szemem is könnyezik és akkor egyszer csak behatol a fájdalom mélyére és teszi a dolgát, mindig van itthon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

eleonora

2015. március 13.

Filléres csodaszer, 700 forintért vettem, az itteni vélemények alapján. Annyira fájtak a lábaim, hogy hetek óta éjjel fel szoktam ébredni rá, és órákig próbáltam valamiféle elviselhető testhelyzetet találni. Miután rájöttem, hogy a túledzés az oka, 2x bekentem vele a lábaim és 1 pihenőnap után rendbejöttem. A szaga brutál, de működik. Sporthoz mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.