Biomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BDia78, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Visszérgyulladás okozta bőrtünetek, fáradt és feszülő lábak ápolására.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Flowergarden

2020. március 23.

Rossmanban csak ilyet találtam, ezért vettem meg. Nem nagy szám, több napig kell kennem a lábamat, hogy csökkentse a fájdalmat. Kevés a mennyiség, ezért drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nagyon szeretem a sima és a forte változatot is. Ami éppen van a patikában olyat veszek. Szuper termék nehézláb érzésre. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Helene

2018. június 18.

Többször újravettem ezt, kb. 1 éve már hogy használom. Azért ezt választottam és nem a simát, mert ebben több a gyógynövények hatóanyaga, így azt gondoltam hogy jobb a hatása is. És nem csalódtam benne. Gyorsan beszívódik a krém, nem okozott semmilyen bőrirritációt szerencsére. A fájó feszülő lábamra vettem. Néha vannak olyan időszakok mikor a bokámtól egészen vádlimig begörcsöl és fáj, és ezt a krémet használva napi egy-két alkalommal teljesen megszünteti a problémámat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract