Best of Beauty 2019

Biomed

Ár:   770 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Visszérgyulladás, véraláfutás következtében kialakuló kellemetlen bőrtünetek, valamint fáradt és feszülő lábak ápolására. 9,5% vadgesztenye kivonattal + A és E vitamin. Az alkotó gyógynövények hatóanyagai gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek. A termék vadgesztenye, körömvirág, kamilla, ármika kivonatokat és muskotályzsálya, orvosi zsálya illóolajokat tartalmaz. Gyógyszerkönyvi és MSZ minőségű alap- és hatóanyagok felhasználásval készült.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Sokat utazom és talpon vagyok akár 24 órán át. Anyukámnak panaszkodtam és ő adta nekem az első tubussal kibróbálni. Egy fárasztó nap után, mikor már nagyon fáradt és kissé bedagadt a lábam csodát tesz. Zuhanyozás után használom, de nem kell belőle sok, mert kicsit sűrű. Egy órán belül friss a lábam és menetre kész vagyok. Egyedül a furcsa illatát nem szeretem, de a hatása kompenzál ezért. Megfizethető az ára is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

wildrose

2018. november 22.

Kellemes, nyers gesztenye illatú, halványsárga, közepesen testes állagú krém, elég gyorsan és maradéktalanul felszívódik, kellemesen hűsít, egyben szépen táplálja a rossz vénás keringés miatt száraz bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Funnyface

2018. augusztus 9.

Már több mint fél éve használom minden esete. Általában vékonyan kenem be csak a seprűvénás területeket, vagy ahol fáj. Nagyon elégedett vagyok, mert hetek alatt rendbe tette a lábamat. Persze sportolok, felpolcolom a lábam, és sok vizet iszom. Az utóbbi hetekben értornát is elkezdtem, ami a feszülő, nehézérzést elmulasztja. Borzasztó állapotban volt már a lánszáram, amikor elkezdtem használni a krémet. Igazából orvoshoz fordulhattam volna már, mert nagyon feldagadt, érintésra is már véraláfutások alakultak ki, és nagyon fájdalmas volt. Ha ez a krém nem segített volna, akkor elmegyek angiológiára. Hosszútávon nem úszom meg az orvost, tudom, de most még kitartok az új szokásaim mellett, amik beváltak. A krém önmagában nem segít, csak életmód változtatásokkal együtt működik. Az értornát és a bő folyadék fogyasztást mindenkinek ajánlom, mert rendkívül hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

gyzsofia

2018. július 25.

Este szoktam használni, nagy melegben hamar bedagad a lábam, nehéznek érzem. A mentolos verziót szoktam venni, reggelre semmi bajom. Valóban egy tömör krém, viszont nekem jól beszívódik reggelre. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Anyezz

2018. július 8.

Terhesség miatt lett enyhén visszeres a lábam, ez szépen elmúlasztja a fájdalmat, ha túl sokat mászkálok. Nehezen szívódik be és hűsíteni nem hűsít, ezért a 4*. Aki hűsítésre vágyik,annak ott a dm saját márkása, abban van eukaliptusz is és gyorsabban beszívódik,viazont harmadannyi vadgesztenye-kivonatot tartalmaz és büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

kristinafarkas93

2018. június 28.

Max pontot nem ér, de amúgy jól eső érzést ad a fáradt, dagadt, visszér kezdeményeknek. A pontlevonás az állag miatt van, nagyon sűrű, rettenetesen beizzad a lában, főként a térd hajlatom éjjel tőle. De amúgy kellemes a felvitele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

szgabi

2018. február 23.

Nagyon sűrű, tömény krém. 10 éve műtötték visszérrel az egyik lábamat, most is van rajta kezdetleges állapotú, sajnos ez öröklött dolog, de életmóddal viszonylag karban tartható. Nagyon meleg napokon, ha sokat állok, illetve mezesz alatt szokott fájni. Ha ezzel jó vastagon bekenem reggel/este ezeken a napokon, szinte teljesen elmúlik a fájdalom, duzzadás, vagy ki sem alakul. Nem hűsít, arra más termék való, pl.sósborszesz gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

vivko89

2018. február 23.

Nekem halványult tőle a visszerem. A nehézláb érzést is egész jól kezeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Nekem halványult tőle a visszerem. A nehézláb érzést is egész jól kezeli.

Pampilla

2017. december 15.

Épp csak kezdődő visszereimre gondoltam hátha jótékony hatással lesz,de nekem nem hűsítette,semmit nem csinált,csak a sűrű vastag krémet éreztem a lábamon,még csak be sem szívódott,reggel bekentem,este zuhanyzáskor alig tudtam lemosni.
Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Nekem nem vált be.

HFanni22

2017. október 30.

Nekem nem vált be egyáltalán ez a termék. A lábaim ugyanolyan nehezek tőle. A szekrényemen porosodik. Mondjuk annyi pozitívuma azért van, hogy míg felkenem érzem, hogy dolgozik a krém, hűsíti a lábamat. De kb. 5 perc múlva már semmilyen hatását nem éreztem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract