Bionsen

Ár:   800-900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Passzé, az összetevőket feltöltötte: zoldgekko, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   800-900 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Alumínium és paraben mentes hipoallergén dezodor.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Julifoldvari

2019. július 14.

Az egész vonal illatát imádom, de ez a kiszerelés borzalmas 😣 fúj mindenhová, ragadós és nem segít semmit egész nap... Big no no 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

sailorluna

2018. augusztus 3.

régebben használtam, de nagyon utáltam. az illata nagyon nem jó, túl férfias, és egyáltalán nem segített semmit az izzadáson vagy a szagokon, sőt. alumentes, de így is akad benne elég káros anyag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

pixiee

2018. február 1.

Oké hogy alumentes, DE van benne triklozán ami ugyanolyan borzalmas anyag mint az alumínium. Az illata kellemes, de ennyi is amit pozítívumnak tudnék mondani. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

anetta.filip

2018. január 11.

Nem elég, hogy borzasztó összetevői vannak, mèg ragacsos is lett a hónaljam tőle. Az izzadást nem gátolja, de azt nem is vártam, sőt, valahogy extra mennyiséget izzadtam!
A szagokat szerintem elfedheti, de ebben más tudna érdemben nyilatkozni, illetve felfújáskor finom illata volt, ennyi a pozitívum, esetleg a pumpás flakon. Edzés előtt kentem fel, gondoltam kipróbálom, ha már megvan. Nàlam ez megbukott, és nem is ajánlom senkinek, hogy ilyen szerrel mérgezze magát: a hónalját, a nyirokcsomóit, a mellét! Nem is tudom hogy kerülhetett ez hozzám, ilyen összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Luszilka

2017. december 29.

Egyik nagy kedvencem, a golyós verzióját is szoktam használni, nekem nagyon bevált, bár nem vagyok túlságosan izzadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

turospalacsinta

2017. december 21.

Az első aluminium mentes dezodor amit használtam, valóban jó, egyedül az illata nem olyan finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

HBrigi

2017. május 26.

Sosem tűnt még fel ez a deo, most a dm akciós polcán láttam meg. Az illata szerelem volt első "látásra", ami szerencsére tartós! Reggel használom és a délutáni edzés után is érezni este a kellemes illatot. Izzadás ellen eddig jó, de majd updatelek a kánikulában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

indibaby

2017. március 31.

Nagyon finom illatú, mely tartósan megmarad, igazi de lux érzést nyújt. Az izzadást nem szünteti meg, de szag semmiképpen nem alakul ki.
Nálam most ez az etalon. Következő vásárlásom a stiftje lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Nálam most ez az etalon. Következő vásárlásom a stiftje lesz.

kisanna20000

2017. február 10.

én nagyon szeretem használni, bár én nem vagyok az az izzadós típus. Kellemes az illata, nem okoz irritációt, bár nyáron azért ugye mindenki izzadd...na hát igen nyáron nem mindig tart ki az a friss illat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Daisy13

2017. január 2.

Nagyon szeretem, nekem a legjobb. Korábban ugyanebből a márkából a golyós dezodort használtam és annak ellenére, hogy - elvileg - ugyanaz a kettő, mégis ezerszer jobb ez a pumpás. Csak reggel használom, és még este is púder illatú vagyok. Még soha nem izzadtam púder illatút. -D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Copper PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.