Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nonetta, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Dezodorok

24 órás aluminium-só mentes dezodor

100%-ig természetes eredetű összetevőkkel (aloe vera, bio narancs kivonat) semlegesíti a kellemetlen szagokat és engedi lélegezni a bőrt.

bingus86

2016. február 29.

A párom "szoktatott" rá, ő évek óta használja a férfi változatát, miután az olcsó izzadásgátlók sorra tették tönkre a ruháit, amik ezután mehettek a kukába...így már nem is olyan drágák a Biotherm-ek....Mindketten elégedettek vagyunk, 1-1 flakon majdnem egy évig is kitart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Dorine

2014. október 24.

A várva várt hatás nem maradt el; az érzékeny bőrömnek tökéletes, egy kemény edzés után sem adja fel és jól teljesít, kellemes az illata, szóval összességében csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Sofia1976

2014. október 11.

nem rossz. tényleg nem rossz. ajánlom. megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

nem rossz. tényleg nem rossz. ajánlom. megbízható.

NGT

2014. április 21.

A Vichy egy hetes dezodorját használtam évekig (hétfőn és kedden felkened, a hét többi részében hat), de olyan mennyiségű alumíniumot tartalmaz, hogy hosszútávú gondolkodásom nem engedte meg magamnak a további használatát. Ekkor kerestem hatékony, de alumíniummentes deot, és kis kitérővel maradtam meg a Biotherm-nél.
Általában reptéren veszem, néha kb. 40%-os engedménnyel adnak két darabot, az ilyen ajánlatokra le kell csapni.
Nem vagyok egy erősen izzadós, így nekem ez a deo éppen elég, hiszen az alumínium hiánya miatt engedi az izzadságot a maga útján, valamennyire csökkentve annak mértékét, ugyanakkor a nem túl erős, de tiszta illat dezodorál. Akinek ennél erősebb dezodorálásra van szüksége, talán nem lesz elégedett. Hogy a működés mértékét jobban leírjam: egy sima 10 órás munkanapon jól teljesít, de a 40 km-es teljesítménytúra végén már nem vagyok illatos virágszál. Ezért nem adok 5 csillagot - mert a mellé az van odaírva, hogy "csodaszer", és ez pedig egy működő dezodor, varázspálca nélkül, tehát csodaszert senki ne várjon tőle.
Én a magam részéről már nem az első tubust használom, próbáltam télen-nyáron, és maradok is ennél.
Mindenkinek saját dolga eldönteni: mérgezi a testét (és a környezetét) és teljesen természetellenesen szorítja vissza a szervezetbe az izzadságot és a méreganyagokat az alumínium segítségével, vagy nem, és akkor néha illatosat vagy éppen illatmenteset, de izzad a nyári melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Hidratálók: Propanediol

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.