Blanche

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2017. november 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Testápolónk igazi zöld energiabomba a bőrnek, a bőrszerkezet javító szőlőmagolajnak, és a sejtképződést serkentő avokádó olajnak köszönhetően. Bőröd hálás lesz a törődésért, mert a gondosan összeválogatott mélyhidratáló, és intenzív bőrregeneráló hatóanyagok hosszan tartó puhaságot adnak neki. Magas antioxidáns hatású és E-vitamin tartalmú testápolónk visszaadja bőröd selymességét. Vanília és mandula illatától pedig a kedvünk is jobb lesz."

repülő mókus

2018. október 30.

Nagyon megszerettem, mert kellemes lágy állaga van, szépen hidratál, az illata nem tolakodó, de így is sokáig lehet érezni. Kíváncsi vagyok a márka többi termékére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Kmanci

2018. április 3.

A hűvösebb napokon nekem kevés volt, nem hidratált eléggé, de tavaszi-nyári testápolónak kiváló lehet. Kellemes mandulás illata van, könnyen beszívódik, nem túl sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Zsuzsi216

2018. március 13.

Egy játékon nyertem 3 Blanche termékből álló csomagot.
A nagyon hidegtől a bal csuklómon ekcémás foltok jöttek ki. Kentem ekcéma krémmel (amitől még rosszabb lett), utána bevetettem a Neogramormont is. Végül azt hiszem, hogy az idő enyhülése miatt elkezdtek száradni és pikkelyesedni a foltok.
Már kínomban nem tudtam mit kitalálni, amikor is eszembe jutott, hogy van ez a testápoló ami minden jót ígér.
Tegnap este bekentem a csuklómat és nagyon jó érzés volt. A testápoló maga egy nem zsíros, viszonylag lágy és könnyű krém. Illatában a marcipánra emlékeztet. Elhoztam a munkahelyemre is, hogy tudjam kenegetni.
Azt kell hogy mondjam, hogy jó kis termék ez. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Egy játékon nyertem 3 Blanche termékből álló csomagot.
Azt kell hogy mondjam, hogy jó kis termék ez. Tetszik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Urea

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2