Blend-a-med

Ár:   474 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 454 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 454 Ft

Fogfehérítő fogkrém.

Ár: 454 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
mujerconfused

2015. október 21.

Teljesen átlagos, tisztít, de semmi fehérítést nem csinált, mondjuk egy párszáz forintos fogkrémtől nem is igazán várom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

diva96

2015. augusztus 26.

Valóban haszontalan.Nem tisztít,nem fehérít!És káros anyagokat is tartalmaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Valóban haszontalan.Nem tisztít,nem fehérít!És káros anyagokat is tartalmaz.

senorita78

2015. május 24.

Sok pozitív hatást nem tapasztaltam, de szerintem egyik fogkrém sem fehérít túl látványosan, ezért nem is várom el tőle, hogy 1 hét alatt hófehér fogakat varázsoljon. Az íze miatt csak 3 pontot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Lyla

2015. május 24.

2 hét alatt teljesen kifehéríti a fogakat. Hosszú távon irritálhatja az ínyet, de mellette más fogkrémet használva teljesen megfelel az elsődleges céljának, a fogfehérítésnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

adrienne_audrey

2015. január 6.

Jó :) Megéri az árát,csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

Jó :) Megéri az árát,csak ajánlani tudom mindenkinek :)

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. augusztus 6.

Én már jó ideje nem használok ilyen kommersz fogkrémeket, főként olyat nem, amelyben, mint ebben is, szerepel a Sodium Lauryl Sulfate. Ennek az összetevőnek a megítélése ugyanis egyáltalán nem olyan egyöntetűen jó, mint ahogy ezt itt jelzik a zöld ponttal!
De most barátnőmnél vendégségben voltam, és kipróbáltam néhány alkalommal a háziak készletéből ezt a fogkrémet. Borzasztó volt!! Csak tele volt a szám rémesen édeskés habbal, de utána semmiféle tisztasági jó érzésem nem volt! És ami az aranyos a történetben: elkezdtem a barátnőmnek mondani a tapasztalatomat, ám csak odáig jutottam, hogy "tele a szám habbal", mire ő fejezte be a mondatot: "de egyébként semmi"! De akkor miért használjátok, miért nem kerestek jobbat, természetesebb összetevőkkel?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

kismadár

2014. március 20.

(A csomagolása már megváltozott, nem úgy néz ki, mint a képen!!!)

Nagyon jó kis fogkrém, abszolút megéri az árát, jól tisztít, az érzékeny fogakat sem irritálja és egy kicsit fehérít is. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

(A csomagolása már megváltozott, nem úgy néz ki, mint a képen!!!)

Kátya

2013. november 22.

Imádom ezt a fogkrémet! Amíg csak lehet ennél maradok. Nagyon jól tisztít, friss érzetet hagy maga után. A kávétól és a fekete teától az egyik fogamon szokott lenni egy kis barnás elszíneződés. E téren nem vártam tőle csodát, mégis megtörtént. Az első használat után halványította, a második óta pedig eltűnt. :) Úgy örültem!
A páromat is rábeszéltem, hogy használja ezt, bár állította, hogy úgysem fehérít semmit stb. Aztán pár használat után közölte, hogy ebben tényleg lehet valami.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Heli

2013. március 23.

Mi is imádjuk, kellemesen mentolos, jól tisztít. Mindig kettesével, hármasával vesszük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Guttmann Natasa

2013. március 4.

Ez egy fantasztikus termék! Szinte az összes fogkrémmel az a bajom, hogy túltolják bennük a mentholt, arra meg érzékeny vagyok, vagy ha ez nem történik meg, akkor minimum cserepesedésig szárítja a szájat, de ez...ez egyszerűen tökéletes. Tipikus fogkrém textúrájú, fehér paszta apró kék golyókkal, amik dörzsölésre kellemesen föloldódnak. Nagyon gazdagon habzik és tiszta, friss, lepedékmentes szájüreget hagy maga után. Az íze jól tolerálható, de még percekkel a tisztítás után is érezhető. Egyhetes használat után mondom: igen, mintha lenne egy kis fehérítő hatása is. Ráadásul nem 75 ml-t, hanem rögtön 100-at adnak meglehetősen jó áron. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak