Blend-a-med

Ár:   410 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 410 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 397 Ft

Ár: 397 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 410 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Lilu

2015. december 8.

Szavak nincsenek rá mennyire mocsokrossz.
Konkrétan begyulladt(!) tőle az ínyem, napokig szenvedtem vele, mire rájöttem, hogy a fájdalomtól egy egyszerű fogkrémváltás megkímél.
Hozzátenném, hogy az már az elején feltűnt, hogy fogmosás után 10 perccel valami pocsék íz lesz tőle a számban, korábban ezt egy fogpasztánál sem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Szavak nincsenek rá mennyire mocsokrossz.

kismadár

2015. február 9.

Nem valami jó fogkrém, nekem borzasztóan csípte az egész számat, és még érzékenyek is lettek tőle a fogaim.. Olcsó, és viszonylag jól tisztít, de elég durva fogkrém. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak