Best of Beauty 2019

Blend-a-med

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 454 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 454 Ft

Klinikailag bizonyítottan segít fogai épségének megtartásában, az alábbi problémák megelőzésében:

• fogszuvasodás
  • lepedékképződés
  • ínygyulladás
  • fogkő
  • elszíneződések
  • gyökérszuvasodás
  • rossz lehelet

Ár: 454 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
jns.melinda

2013. szeptember 22.

Na ezzel befürödtem. Igaz még csak egyszer használtam, de alig mentolos. Direkt azért vettem, mert ,,extra fresh", de ahhoz képest semmi. Talán velem van a baj, de mostanában igénylem, hogy egy fogkrém elég mentolos legyen és reggel felébredjen tőle szám és ez ahhoz nem elég. Lehet tutira kellene mennem és venni egy Listerine-t.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

mili

2012. november 2.

Egy szimpla fogkrém nekem, mert semmi extrát nem tapasztaltam a használata alatt, egy átlagos fogkrém, nem éreztem rá késztetést, hogy újra megvegyem. Ezután meg pláne nem fogom, mert most láttam, hogy van benne triklosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 2.

sziiszaa

2012. október 30.

Szárít, pár perc után nem is érzem a frissességet, nekem nagyon nem jött be, azért tisztítani tisztít ezért adok plusz egy pontot, de soha többé nem veszem meg az tuti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

CrazyKid

2012. október 29.

Utáltam,nem habzott rendesen,rengeteget kellett használjak belőle.Száraz maradt a szám is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

baobe

2012. október 27.

Évekig használtam ezt a fogrémet, valószínű, nem véletlen, meg voltam elégedve az ízével, tisztítóerejével, hatásával. Aztán pár éve észrevettem benne a Triclosant. Azóta fekete listás.
Szívem szerint 0 pontot adnék, de olyan nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 27.

Szívem szerint 0 pontot adnék, de olyan nincs.

anabela

2012. július 12.

elégedett vagyok vele, valóban erősebb, tartósabb a frissítő hatása, mint a legtöbb fogkrémnek, kellemes a használata után a szájízem, a leheletem, bár szájvíz nálam szükséges, anélkül nem olyan tartós a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

napsugar14

2012. június 8.

Jó kis fogkrém. Friss leheletem lesz tőle, ami sokáig megmarad és nem érzem, hogy utána szájvizet kellene használnom. Annyi a bajom csak, hogy nagyon kiszárítja a nyálkahártyámat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

KissNiki

2012. március 15.

Én szeretem, szinte mindig ezt használom. Valóban friss lehetet ad, és nekem sokáig meg is marad, szájvíz nélkül is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 15.

Csilluska

2012. március 12.

Vagy ezt az Extra Fresh-t, vagy a + White változatot szoktam mostanában használni, de csak annyit tudok róla elmondani, hogy az Extra Fresh használata után tényleg extra friss lesz az egész szám.

UPDATE: Most vettem észre, hogy Triclosan is van benne, ráadásul az "extra frissesség" sem tart sokáig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Closet

2012. február 25.

Rendszeresen használom ezt a fogkrémet. Jó az íze, de nem sokáig marad friss a leheletem, utána mindig szájvizezek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 25.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-6, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak