Blend-a-med

Ár:   690 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. július 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Nátrium-fluoridot tartalmaz

Kiszerelés: 100 ml

Yubiri

2017. április 10.

Jó állagú, jól habzik, erős mentolos az íze, de igazán hosszantartó hatást nem tapasztaltam. Volt már jobb fogkrémem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Kattty93

2016. szeptember 16.

Nagyon jó fogkrém, évek óta ezt használom, nálam bevált. Az ára sem rossz (szerintem nem tud többet, mint a drágább társai) és kellemes leheletet biztosít, emellett nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

annroi

2016. május 16.

Szeretem, friss leheletet ad, kellemes íze van, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Szeretem, friss leheletet ad, kellemes íze van, jól tisztít.

Norih

2016. január 8.

Mi is szeretjük. Kellemes friss mentolos íz,jó tísztitás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Mi is szeretjük. Kellemes friss mentolos íz,jó tísztitás.

edibaba

2015. július 9.

Kedvenc fogkrémem. Jó állagú, kiválóan tisztít, friss leheletet ad, ár/érték arányban megfelelő, nincs mit tovább ragozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

bogczi

2015. április 28.

Mi szeretjük. Nagyon érzékeny az ínyem, Parodontaxot szoktam kúraszerűen használni, ezzel a fogkrémmel felváltva. Nem vérzik tőle az ínyem, ami nagy csoda, mert amúgy a fogkrémek 90%-tól elég erősen szokott, nem túl erős, pont elég, tényleg sokáig megmarad a friss lehellet, mintha csak szájvizet is használtam volna. Pici is elég belőle, mert elég jól habzik, ezért nagyon takarékos, sokáig kitart kettőnknek a párommal.
Olcsó is, az egy minusz csillag leginkább azért van, mert semennyire nem fehérít, pedig azért kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.