Blithe

Ár:   10 980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   10 980 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A szérum hatását a krém hidratáló erejével ötvöző krémzselé 63%-ban tartalmaz kristályos jégvirág kivonatot. A Szaharában őshonos “vízmágnes” tulajdonságú növény magas koncentrációban tartalmaz vitaminokat és ásványi anyagokat. A fermentált növényi kivonatokkal és ápoló olajokkal(argán, levendula, rozmaring, kamilla) dúsított szérum/hidratáló feltölti a bőrt nedvességgel, szabályozza a faggyútermelést, hűsít és nyugtat.

Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot és színezéket, ásványi olajat és parabéneket. Elsősorban zsíros és kombinált bőrre ajánljuk.

Mesembryanthemum Crystallinum Extract h Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Glycerin h 0 01,2-Hexanediol ta Glycereth-26 h 0 0Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Saccharomyces/Viscum Album Ferment Extract Lactobacillus/Soybean Ferment Extract Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract eo Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate Polyglutamic Acid Selaginella Tamariscina (Spike Moss) Extract Cuscuta Australis Seed Extract Ilex Aquifolium (Holly) Leaf Extract Eucalyptus Globulus Leaf Extract i Pueraria Lobata Root Extract Ulmus Davidiana Root Extract Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract Pinus Palustris Leaf Extract Melia Azadirachta (Neem) Leaf Extract Melia Azadirachta Flower Extract Coccinia Indica Fruit Extract Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract Amber Powder Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Ocimum Sanctum Leaf Extract Moringa Pterygosperma Seed Oil Corallina Officinalis Extract Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment ti Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Olea Europaea (Olive) Oil a I eo 2 0Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Citrus Aurantifolia (Lime) Oil ti I i Citrus Aurantifolia (Lime) Oil ti I i Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil Juniperus Mexicana Oil Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Polyurethane-39 Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Allantoin gy 0 0Dimethicone Crosspolymer szil Potassium Hydroxide Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA

G_scott

2021. január 15.

Az altalatok adott velemenyek alapjan rendeltem meg ezt a kremet, raadasul kapasbol a legnagyobb kiszerelesben. A nappali rutinban hasznalom hidtratalokent , es azt kell mondjam hogy nem volt megalapozatpan a hype,egyszeruen tokeletes. Nem ragad,azonnal beszivodik,nincs tolakodoan eros illata es latvanyos eredmenyt lehet elerni vele (en a babos esszenciaval es a Tundra Chaga-s tesojat ishasznalom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

netcicus01

2020. március 6.

Nagyon vártam és nagy elvárásaim voltak a kencével kapcsolatban, de kicsit csalódott vagyok. Nem rossz, mondhatni egész jó. DE! Könnyű kis gél krém, de valahogy mégis mindig hagyott az arcomon egy réteget. Semmilyen mattosító vagy faggyútermelést szabályozó funkciót nem véltem felfedezni a hatására. Igazán az a bajom vele, hogy semmilyen hatását nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Bettiiyy

2019. december 6.

Hát hűha!
Mintákat kaptam belőle, nem is tudom mi volt velem, általában ésszel nyomom ki a mintában levő terméket. Na, most nem. Az egészet kiszedtem a csomagolásból, utána kapcsoltam, hogy hú, ez rengeteg. Vastagon kenve szerintem két használatra elegendő így télen, ami benne van. Valószínűleg a teljes csomagolás esetén sem kell sok belőle, így sokáig elég lehet.
Nem tudom az illatát semmihez hasonlítani, pedig ismerem ezt az illatot. Nagyon friss, tiszta, rögtön a hóra, tiszta levegőre asszociáltam, de nem olyan illat. :) Ráadásul nagyon visszafogott, természetes.
Nagyon kis könnyed, vizesnek tűnő krém, gél, bármi. Könnyű szétoszlatni a bőrön, nekem olyan fényes réteget hagyott, mint az éjszakai maszkok szoktak. Nagyon tetszett, de tény, hogy jó vastagon kentem fel az arcomra.
Bőrjavító hatása van, ami szerintem már elsőre is nagyon látványos. Reggelre a bőrömet lenyugtatta, szépen feltöltötte és hidratálta.
Igazából el sem tudom mondani, hogy pontosan miért szerettem bele ennyire ebbe a kis csodába, de nagyon jó terméknek tartom. Gyönyörű maga a csomagolása is, az összetevői, külön tetszik, hogy fermentált is, kiválthat más termékeket is, le lehet vele rövidíteni a rutint. És ha így gondolkodunk, lehet, hogy alapjáraton drágább, de egy rutinba lehet, hogy kevesebb termékre van szükségünk. Így pedig nem is olyan drága.
Mindenképpen meg fogom venni, csak most tele van a polcom krémekkel, szérumokkal, amiket el kell használni. Készülök a világvégére, úgy betáraztam, ráadásul most rendeltem a Blithe babos esszenciát és a chaga gombás préselt szérumot is díszdobozban. Kíváncsi vagyok, azok is ilyen jók e.
Ha lehet csillagos százast adnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Hát hűha!
Ha lehet csillagos százast adnék. :)

Tmika

2019. november 22.

Egy mini kiszerelést vettem. Nekem ez a gélszerű állag nagyon tetszik, tele van minden jóval, nem irritál, nagyon jót tesz a bőrömnek, hidratál, és puhít. Használnám reggel-este, ha nem lenne ilyen drága, ezért csak 4 csillag, amúgy szívesen beépíteném a napi rutinba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

ssyakaky

2019. szeptember 26.

mintát használtam belőle, ami 5 reggelre volt elég. eléggé meggyőzött, ugyanis a tomboló kánikula idején sikerült kipróbálnom, de minden egyes cseppjét elnyelte a bőröm, nem nehezítette el, nem olvadt le, semmi ilyesmi. imádtam az elsőre furcsának tűnő géles-krémes állagát. elég problémás a bőröm az utóbbi időben, de ő minden használat után látványosan szebbé tette az összképet, dícséretet is kaptam miatta. nyáron elég volt a hidratáló képessége, nem veszett össze a többi kencémmel, szerintem tavaszra beszerzek egy teljes méretet, télre pedig már megkaparintottam a gombás tesóját, kíváncsi leszek rá is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Limadunia

2018. október 27.

Hands down, a világ egyik legjobb arckrémje. A szérum és a hidratáló között van, így nyári napokon, mikor az ember nem a testesebb hidratálókat szereti, pont tökéletes. Én reggel este használtam minden nap, és hatalmas változás volt a bőrömön. Ezt különösen akkor láttam mikor egy hónapra elutaztam és nem ezt a krémet vittem magammal , az alatt az idő alatt valami katasztrófa lett a bőröm, hazatértem után viszont nagyon gyorsan helyrerakta. Állaga zselés, hűsítő érzést hagy az arcon, az összetevők szuperek, és érzékeny bőrre, sőt szemkörnyékre is nyugodtan fel lehet vinni. Másik pozitívum a tégely, mely nagyon igényesen ki van alakítva, nem valami ócska műanyag, és kis spatulát is adnak hozzá, hogy ne a kezünkkel kelljen a krémbe nyúlni és potenciálisan összepiszkítani.Összességében megéri szerintem az árát, gyakori használat mellett is elég nagyjából két hónapra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

julcsa95

2018. szeptember 7.

Mintám volt belőle, 5 használatra volt elegendő nekem. Az állaga valóban nagyon kellemes krémzselé ami bőrön szépen eloszlatható. Kellemes illata van gondolom az illóolajaknak köszönhetően. A kombinált bőröm szépen beszívta, utána nagyon finom, puha tapintású volt a bőröm. Irritációt egyáltalán nem okozott. Szimpatikus krém, de ezért az árért nem biztos hogy megéri, legalábbis nekem nem mert sok termék tudja ugyanezt a hatást hozni jobb áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Csipkeharaszt féle kivonata. Kevés információ érhető el arról, hogy mire is jó ez az összetevő, de a TruthInAging egy tajvani tanulmányra utal, ami szerint a csipkeharaszt kivonatnak rákellenes aktivitása van, egy kóreai tanulmány szerint pedig véd az UV sugárzás okozta károktól és segíti a bőr regenerálódását.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.