Bobbi Brown

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2016. szeptember 10.

Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzs és a szájceruza előnyeit ötvözi egy termékben.

8 színben kapható

Teszt: Bobbi Brown Art Stick

Ár: 6500 , Eladó: claudia.nyilas
Állapot: 3-szor felkent., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Budapest
claudia.nyilas

2019. szeptember 13.

Én nagyon megszoktam a MAC szuper tartós és szuper élénk színeit, de jó érzés egy könnyedebb textúrájú nude szín így az ősz beköszöntével a hétköznapokra. Könnyen kiváltja a szájceruza és rúzs cígölést is. Táskába dobós, irodában könnyen újra feldobós 2 in 1 termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

duchess_g

2019. április 30.

Dusty Pink árnyalatra beszélt rá az eladó, miközben alapozót kerestem. Először csalódott voltam itthon, de aztán csak elhasználtam az egészet (igaz egy MAC rózsaszínes nude színnel rátompítva). A színe tehát egész jó, tartósnak tartós, DE az tuti, hogy úgy kenődik (el, szét, fogra stb.), mint egy sima rúzs, tehát ne egy klasszikus ceruza állagra számítsatok. Ötletes a kivitelezése, a szájceruza és a rúzs között van valahol félúton az állaga, de egyszerre lehet vele kontúrozni, majd rúzsozni. Adnak hozzá faragót. Táskába ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Anheszenamon

2018. augusztus 20.

Itt vásàroltam Bare àrnyalatban, ezúton is köszönöm Erikának. Imádom ezt a rúzsceruzát! A színe tökéletes, pont az a nude szín amit szeretek magamon. Szinte nem is tér el a szám színètől de mégis kiemeli azt. Èn egy rétegben viszem fel és úgy is nagyon tartós egy àtlagos rúzshoz képest. Kènyelmes a használata, könnyen lehet dolgozni vele. Hétköznapokra is szeretem használni a természetes színe miatt de alkalomra is szuper egy erősebb szemsminkhez. Rúzsmàniàsoknak kötelező darab. Ha lesz lehetősègem, beszerzek más árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

eszterker

2017. november 1.

A legjobb rúzs, amit valaha használtam: könnyű felvinni, tartós, nem szárít, és csodálatos színekben kapható, nekem a Dusty Pink a kedvencem :)

tnori

2017. július 12.

Aki kifejlesztette ez a terméket az egy zseni! Fantasztikusan tartós, reggel felkenem, kávézok, banánt eszem, tizoraizom és még délben is fent van. Gyönyörű matt szine van, egyszerűen szuper! (DUSTY PINK)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

erika81

2017. június 8.

Sokáig hidegen hagyott az összes rúzsceruza, míg idén év elején elkapott a vágy, hogy mindenképpen szükségem van egy ilyen ceruzára.
Mivel nem akartam túl élénk árnyalatot, így a Bare árnyalatra esett a választásom. Úgy tudom ez egy régebbi kollekció része volt, de beletették az állandó termékek közé.
A ceruza használata nagyon kellemes. Egyáltalán nem szárít, mégis rajtam tartós. Evés után természetesen nem árt frissíteni!
Egy rétegben természetes a színe, két rétegben már előjönnek a gyöngyház szemcsék. Úgy már nem tetszik magamon, de egy rétegben imádom!
Hihetetlen lassan fogy még napi használat mellett is. Néha elfog a gyűjtői szenvedély, hogy nézzem meg a többi árnyalatot is, de egyenlőre tartom magam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Zsuszie84

2017. január 30.

Kifejezetten olyan rúzst kerestem, ami nem túl fetűnő, gyorsan fel lehet dobni, de mégis van valami az ajkaimon. Végül így kötöttem ki a Bare színnél. a célnak teljesen megfelelet, nagyon könnyű felvinni, nem kell mellé szájkontúr se, a textúrája krémes, kellemes viselet, nem szárít. A finish nem teljesen matt,ebben a színben nagyon elegánsnak hat. A tartósságát inkább közepesnek mondanám, de nem mászkál el, csak kopik.
Személy szerint én jobban szeretem, amikor kicsit tompább a vége, ezért nem is szokatm teljesen kihegyezni. Hegyezés előtt érdemes pár órára a hűtőbe tenni, attól kicsit megszilárdul és könnyebb hegyezni a hozzá adott hegyezővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

micirpicir

2016. október 15.

Azt gondolom ez egy praktikus termék lehet, annak aki szereti a matt hatást, és még szájceruzát sem kell mellé venni. A csomagolás rendben van, mellette hozzá való hegyező. Nekem Electric Pinkem volt, de nem szerettem, mert szárított, de pigmentáltságra nem volt panasz. Maradok a krémes textúráknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

hajasbaba

2016. október 1.

Matt rúzst kerestem, az üzletben ezt ajánlották. Tényleg nagyon tartós és gyönyörű színekben is kapható. Kellemes viselet, egyáltalán nem szárít. Újravenni azonban nem fogom. Nekem ez a hegyezős ceruza dolog nem igazán jött be. Mérete is túl nagy, kistáskába, alkalmi kistáskába alig fér be. Maradok inkább a hagyományos rúzs formánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

pattybaba

2016. szeptember 27.

2,5 éve vettem (leírva még szörnyűbben mutat, mit kimondva), és azóta porosodott a fiókomban. Valamiért amikor megvettem és hazahoztam, abszolút nem tudtam azonosulni vele. Zavart, hogy matt, zavart, hogy élénk a színe, minden idegesített vele kapcsolatban, nem is értettem miért vettem meg, az impulzus vásárlás klasszikus példájának tartottam azt, hogy megvettem (igazából egy félre sikerült Glamour-napokon csaptam le rá végső elkeseredésemben, mert nem tudtam megvenni amiket akartam :-D shame on me.... :'D ) Aztán pár napja előkerült a fiók aljáról.... és komolyan nem értem, hogy eddig miért nem használtam. Egyszerűen fantasztikus: tuti a színe, jó az állaga, szuper tartós. Valószínűleg 25 évesen benőtt a fejem lágya vele kapcsolatban. A mostani Glamour-napokon tuti beszerzek egy másik árnyalatot is (nekem most a Dusty Pink van meg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.